Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 5
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: onsdag 15 august 2018

Verdal OK

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aleksander Tanem IversenC 2,5 (20)14.58
1Fredrik Vehus SkjerveA 6 (10)37.25
1Karl Arne MelbyeA 4 (5)45.30
2Mathea Baglo BjørkengC 2,5 (20)16.38+1.40
2Martin Vehus SkjerveA 6 (10)37.37+0.12
2Gunhild BredesenA 4 (5)53.55+8.25
3Anne Eline Vehus SkjerveC 2,5 (20)17.49+2.51
3Anton BjartnesA 6 (10)37.52+0.27
3Jon Marius Vaag IversenA 4 (5)56.14+10.44
4Sverre KristoffersenA 4 (5)1.08.22+22.52
4Fredrikke Baglo BjørkengC 2,5 (20)18.13+3.15
4Vidar SkjerveA 6 (10)47.38+10.13
5Einar LundA 6 (10)48.47+11.22
5Filip Mitchell IversenC 2,5 (20)18.53+3.55
6Sivert Gudding BarliC 2,5 (20)18.55+3.57
6Tor Ove HallemA 6 (10)57.29+20.04
7Lars GrindbergC 2,5 (20)19.25+4.27
7Marius EnesA 6 (10)57.31+20.06
8Kari MelbyC 2,5 (20)22.19+7.21
8Inge HafstadA 6 (10)1.04.02+26.37
9Edvard Konradsen SætherC 2,5 (20)23.36+8.38
9Lars Børre HallemA 6 (10)1.04.45+27.20
10Ludvik GrindbergC 2,5 (20)25.35+10.37
10Kjell LundsaunetA 6 (10)1.04.51+27.26
11Olav Gjedrem LundC 2,5 (20)26.12+11.14
12William Mitchell IversenC 2,5 (20)28.28+13.30
13Torstein Gjedrem LundC 2,5 (20)29.40+14.42
14Martine HallenC 2,5 (20)30.29+15.31
15Ingrid Tanem C 2,5 (20)30.33+15.35
16Mona Elisabeth Gjedrem LundC 2,5 (20)30.51+15.53
17Aurora HaugenC 2,5 (20)32.25+17.27
18Elias TømmeråsC 2,5 (20)32.56+17.58
19Ulrik HaugenC 2,5 (20)37.38+22.40
20Kristian MidthjellC 2,5 (20)38.06+23.08
Johannes BergRåtass (14)fullført
Signe BergRåtass (14)fullført
Ovid Baglo BjørkengRåtass (14)fullført
Liam HamlandRåtass (14)fullført
Noah HamlandRåtass (14)fullført
Simon IversenRåtass (14)fullført
Jacob Storm KulsliRåtass (14)fullført
Jakob LandeRåtass (14)fullført
Marius MusumRåtass (14)fullført
Albert NessRåtass (14)fullført
Magnus PedersenRåtass (14)fullført
Even Ydse SivertsenRåtass (14)fullført
Edvard Skoknes WollRåtass (14)fullført
Arne OkkenhaugC 2,5 uten tid (1)fullført
Iver Gjedrem LundA 4 (5)diskvalifisert
Sverre Ivar HåskjollRåtass (14)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor