Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen , løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen , løp 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 17 september 2018

H17 Lang

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb54.08
2Stian BergersenIL Tyrving57.11+3.03
3Kristoffer JacobsenIL Tyrving57.49+3.41
4Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.01.21+7.13
5Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.01.57+7.49
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.03.08+9.00
7Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.07.02+12.54
8Jens Erik MortensenAsker Skiklubb1.08.04+13.56
9Håkon JendalFossum IF1.08.25+14.17
10Øystein HoloFossum IF1.08.37+14.29
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.10.08+16.00
12Harald KvisliNotodden OL1.11.20+17.12
13Pål SkogedalAsker Skiklubb1.11.56+17.48
14Svein GranerudAsker Skiklubb1.12.09+18.01
15Henrik Drange RuudRøyken OL1.13.47+19.39
16Per Magnus DahlElverum OK1.18.42+24.34
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Erik ThorssonIL Tyrvingdiskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIikke startet
Stefan RingOK Löftanikke startet

D17 Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christine HoenEiker OL1.21.48
2Maria BrodinFossum IF1.28.37+6.49
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.30.36+8.48
4Solveig Moen LetmolieEiker OL1.37.35+15.47

H17 Kort

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar StrandLierbygda OL40.55
2Trond RønnebergAsker Skiklubb43.14+2.19
3Torgeir StrandhagenRøyken OL45.42+4.47
4Gunnar HopeModum OL45.43+4.48
5Jon Arvid FossumAsker Skiklubb48.13+7.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Arne FossheimAsker Skiklubb48.56+8.01
7Eivind HoffIL Tyrving50.02+9.07
8Tibor VáriSturla, IF55.35+14.40
9Sveinung RekaaNotodden OL58.20+17.25
10Bjørn BendiktsenKonnerud IL59.11+18.16
11Are EriksenOslostudentenes IK1.01.26+20.31
12Øyvind Roger HansenRøyken OL1.06.35+25.40
13Hasse BergstrømIL Tyrving1.11.03+30.08
14Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1.14.21+33.26
15Kjell Jarle GausemelRøyken OL1.44.01+1.03.06
Arild NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLdiskvalifisert
Torodd KolbergsrudRøyken OLikke startet
Helge StenerudOL Tønsberg og omegnikke startet

D17 Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Malin SørensenNydalens SK41.27
2Anne Marthe PeveriEiker OL59.35+18.08
3May Ingela HopeModum OL1.00.29+19.02
4Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.03.02+21.35
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.12.10+30.43
Kirsti Aas OlsenEiker OLdiskvalifisert
Larysa MironavaModum OLdiskvalifisert

H15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb49.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubbdiskvalifisert

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.05.51
2Oda Isnes TyseEiker OL1.28.32+22.41

HD11-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian Fredrik BorgIL Koll17.05
2Mikael BirkelundAsker Skiklubb17.09+0.04
3Vilmer NybergAsker Skiklubb21.56+4.51
4Trym Holme BrinchAsker Skiklubb21.57+4.52
5Kathinka Zahl HagenFossum IF22.06+5.01
6Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb26.38+9.33
7Nora Christine HansenAsker Skiklubb26.39+9.34
8Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.42+9.37
9Mathias NyhaugAsker Skiklubb28.34+11.29
10Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb28.41+11.36
11Mathias BirkelundAsker Skiklubb29.55+12.50
12Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb43.43+26.38
Henrik NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Linus Hognestad SennelsRøyken OLikke startet

C Åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigIL GeoForm24.07
2Martin Thorén1.02.52+38.45
3Simen KolbergsrudRøyken OL1.03.00+38.53
Per SennelsRøyken OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor