Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gjø-Vard-løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gjø-Vard-løpet
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: søndag 2 juni 2019

Bodø og Omegn IF Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ida HegrebergD21 (3)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Siggen YtrehusH21 (17)37.28+6.157.51

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti HovD55 (6)32.519.57
2Ragnhild NerstenB-åpen (3)1.43.10+1.11.3733.36
3Ivar MølnvikH45 (10)32.39+3.328.48
6Magnhild T. MølnvikD55 (6)39.44+6.5312.02
10Trond BrevikH45 (10)41.27+12.2011.10

Gjø-Vard OL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Line HolmestadC-åpen (8)29.4710.56
1Håvard HøieB-åpen (3)31.3310.16
1Eiril Erlien SolerødD11-12 (3)24.278.59
1Kristine Haanes StrandlieD17-20 (1)35.549.40
1May Lise KloppbakkenD35 (2)44.2111.57
1Ole Petter Visted-HansenH13-16N (1)47.1618.36
1Sivert Isak TorsethH11-12N (1)37.2919.13
1Even LienH13-14 (5)23.467.44
2Roar SkoglundA-åpen (2)1.01.37+28.0117.06
2Solfrid Drogseth HøieC-åpen (8)31.48+2.0111.41
2Karen Haanes StrandlieD11-12 (3)28.17+3.5010.23
3Øyvind Villa JohansenC-åpen (8)35.16+5.2912.57
3Emilie Kloppbakken StenbrendenD11-12 (3)41.02+16.3515.05
3Johannes HøieH11-12 (6)26.24+8.429.42
4Madeleine Aaslund JenackD13-14 (4)1.02.18+36.2620.17
5Signe Drogseth HøieC-åpen (8)39.15+9.2814.25
5Lars LienH21 (17)35.20+4.077.24
5Mats LigaardenH13-14 (5)1.03.19+39.3320.37
5Gry Anita LundeD45 (9)38.50+6.5010.47
6Jonathan Aaslund JenackC-åpen (8)56.56+27.0920.55
6Berit BergsetD45 (9)42.49+10.4911.53
8Jørn Rune MoeH55 (8)43.45+16.2412.09
16Annar Erlien SolerødH21 (17)48.07+16.5410.05
Oda Mørk FurunesN-åpen (14)fullført
Mie HolmestadN-åpen (14)fullført
Emma Aaslund JenackN-åpen (14)fullført
Aina KristiansenN-åpen (14)fullført
Elisa Kaderkova MæhlumN-åpen (14)fullført
Isak RimeN-åpen (14)fullført
Tomas HolmestadH35 (3)diskvalifisert
Ole-Roald RimeC-åpen (8)ikke startet
Emma Visted-HansenD15-16 (1)ikke startet
Tobias SkoglundN-åpen (14)ikke startet
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (14)ikke startet

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tor TrøanH65 (11)29.55+0.209.03
4Nikolai TesloH11-12 (6)26.36+8.549.46
4Øyvind SørlieH55 (8)32.25+5.049.00
8Einar TesloH45 (10)37.06+7.5910.00
8Gunn Elin RudiD45 (9)49.33+17.3313.45
Berthe TesloD17-20 (1)ikke startet

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trond FeiringH75 (5)32.0110.11
5Liv FeiringD65 (5)45.02+10.2914.20
10Terje MalmH65 (11)46.00+16.2513.56

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Roger LysnesH45 (10)38.07+9.0010.16
9Tone Sølie LysnesD45 (9)1.06.34+34.3418.29

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen Sommerstad RøsteH11-12 (6)17.426.30
1Synne Sommerstad RøsteD13-14 (4)25.528.25
1Ingjerd SommerstadD45 (9)32.008.53
6Espen RøsteH21 (17)35.35+4.227.27

Lillehammer Ok

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lill R. SkappelD65 (5)34.3311.00
11Øystein SkappelH65 (11)49.10+19.3514.53

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Haakon IngvaldsenH21 (17)31.136.32
4Kari Elisabeth NatvigD55 (6)33.46+0.5510.13
6Bård NatvigH55 (8)36.49+9.2810.13
Jo Bogstrand IngvaldsenH10 (1)22.1210.46

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Silje Grøtan TorpC-åpen (8)diskvalifisert

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Åsmund SlokvikH21 (17)37.54+6.417.56
15Robert FredriksenH21 (17)42.38+11.258.56

OL Toten-Troll

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjarte LindstadA-åpen (2)33.369.20
1Kristine Sollien FlaskerudD21 (3)37.169.19
1Sigurd KvammeH17-20 (1)36.339.08
1Anders SollienH45 (10)29.077.50
1Nils Harald StaffH55 (8)27.217.35
2Ole Solli KvikstadH11-12 (6)22.47+5.058.22
2Trond FlaskerudH45 (10)32.07+3.008.39
2Amund FlaskerudH13-14 (5)29.50+6.049.43
3Hildegunn LindstadD21 (3)46.20+9.0411.35
3Vanja StaffD55 (6)33.32+0.4110.09
3Johannes Bjørke SollienH13-14 (5)37.59+14.1312.22
4Erlend SlokvikH21 (17)34.48+3.357.17
4Svein SolerødH75 (5)39.04+7.0312.26
5Sjur GjestvangH65 (11)34.45+5.1010.31
5Lars FlaskerudH11-12 (6)30.58+13.1611.23
7Håvard KvammeH45 (10)35.52+6.459.40
9Onno VerberneH21 (17)38.35+7.228.05
13Marius StaffH21 (17)40.34+9.218.30
Emil Engh SagvoldN-åpen (14)fullført
Martine Engh SagvoldN-åpen (14)fullført

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Jostein HaugH21 (17)39.23+8.108.15

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hans A. TingvoldH65 (11)39.39+10.0412.00

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linda EngenD21 (3)39.57+2.419.59
5Tor StrandH55 (8)33.09+5.489.12
Tina BjørnstadC-åpen (8)diskvalifisert

Ringsaker OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingeborg Hasle HaslestadD15-16 (1)50.3414.02Last ned GPS-spor i gpx-format
2Wenche BjørnstadD55 (6)32.57+0.069.59
2Anne Marit BordalD45 (9)32.02+0.028.53
3Marius WikstrømH21 (17)32.35+1.226.49
4Berit RøsteD65 (5)42.25+7.5213.30
5Hans Petter JevanordH75 (5)48.33+16.3215.27
6Torgrim Hasle HaslestadH11-12 (6)43.17+25.3515.54
7Kristin Hasle HaslestadD45 (9)43.50+11.5012.10Last ned GPS-spor i gpx-format
7Erik HaugenH55 (8)38.04+10.4310.34
9Odd NysæterH65 (11)40.49+11.1412.22
14Arne RøsteH21 (17)40.54+9.418.34
17Jon-Anders BordalH21 (17)54.02+22.4911.19
Julia Helene Gimse-RøsteN-åpen (14)fullført
Thea Beate Gimse-RøsteN-åpen (14)fullført
Eyvind Hasle HaslestadB-åpen (3)diskvalifisert

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tea ForbergD75 (2)39.3115.26
5Toril KorsvikD55 (6)38.00+5.0911.30

Rudsbygd IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon Gunnar HenriksenH65 (11)29.358.57
1Ingeborg KopperdalD17N (1)39.3015.33
2Odbjørg NordengD75 (2)40.18+0.4715.44
2Gro SolnørdalD65 (5)37.21+2.4811.53
2Jon TyldumH75 (5)32.42+0.4110.24
3Paul Martin BergH65 (11)33.24+3.4910.07
3Marit TyldumD65 (5)39.02+4.2912.25
7John Birger SkansenH65 (11)39.52+10.1712.04
Aurora SøbergN-åpen (14)fullført
Sunniva SøbergN-åpen (14)fullført
Audun SøbergH35 (3)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Steinar LyshaugH35 (3)33.588.29
3Ylva Slotnes LyshaugD13-14 (4)53.07+27.1517.18
3Unn Mette KlopbakkenD45 (9)36.01+4.0110.00
4Wenche BrobakkenC-åpen (8)35.44+5.5713.08
4Michael SætvedtH45 (10)34.03+4.569.10
4Anita StensethD45 (9)38.46+6.4610.46
4Erik WallinH13-14 (5)46.34+22.4815.10
5Frode ØdegårdstuenH45 (10)34.07+5.009.11
8Øystein HolmenH65 (11)39.59+10.2412.06
Thea SlotnesD35 (2)diskvalifisert

Tyrving IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Helge LyeH65 (11)33.24+3.4910.07

Vang OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kenneth BilstadH21 (17)31.29+0.166.36
2Maren HenriksenD13-14 (4)36.12+10.2011.47
2Stein Arne NegårdH55 (8)29.57+2.368.19
3Olav HøiåsH75 (5)34.10+2.0910.52
6Per Olav AndersenH45 (10)35.09+6.029.28
10Pål StenbergH21 (17)38.36+7.238.05
11Jan Ola PedersenH21 (17)38.40+7.278.06
Eirin Melgalvis BilstadN-åpen (14)fullført
Peder Melgalvis BilstadN-åpen (14)fullført
Ove Antvord HaugereidH21 (17)ikke startet

West Anglian Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dil WetherillH55 (8)31.37+4.168.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor