Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gjø-Vard-sprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gjø-Vard-sprinten
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: lørdag 1 juni 2019

Bodø og Omegn IF Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ida HegrebergD17 (9)ikke startet

Bø O-Lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Siggen YtrehusH17 (11)diskvalifisert

Fossum IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjersti HovD50 (8)28.19+1.1010.58
3Ivar MølnvikH50 (8)26.19+2.458.42
5Magnhild T. MølnvikD50 (8)30.52+3.4311.57
6Trond BrevikH50 (8)32.55+9.2110.53

Gjø-Vard OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eiril Erlien SolerødD11-12 (6)22.2411.29
1Ole Petter Visted-HansenH13-16N (1)26.4216.28
1Kristine Haanes StrandlieD17 (9)29.179.41
1Even LienH13-16 (3)21.358.21
1Johannes HøieH11-12 (4)17.158.50
1Lars LienH17 (11)23.417.04
2Roar SkoglundH40 (4)48.06+14.4214.21
3Karen Haanes StrandlieD11-12 (6)25.14+2.5012.56
3Madeleine Aaslund JenackD13-16 (3)46.03+1.5217.50
3Mats LigaardenH13-16 (3)44.52+23.1717.23
3Josef ÖhmanH11-12 (4)22.39+5.2411.36
4Emilie Kloppbakken StenbrendenD11-12 (6)29.57+7.3315.21
4Annar Erlien SolerødH17 (11)27.15+3.348.08
5Charlotte EideD17 (9)38.41+9.2412.48
6Elisa Kaderkova MæhlumD11-12 (6)37.37+15.1319.17
8Jørn Rune MoeH50 (8)54.37+31.0318.05
Isak RimeN-åpen (9)fullført
Daniel SkistadN-åpen (9)fullført
Sivert Isak TorsethN-åpen (9)fullført
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (9)fullført
May Lise KloppbakkenD17 (9)diskvalifisert
Emma Visted-HansenD13-16 (3)ikke startet
Emma Aaslund JenackN-åpen (9)ikke startet
Jonathan Aaslund JenackN-åpen (9)ikke startet
Tobias SkoglundN-åpen (9)ikke startet
Rikke Nordahl ØsterhusD10ikke startet

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aud Mona RøsteD60 (4)24.56+6.3712.47
Bjørnar KvåleH17 (11)ikke startet

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar LundH70 (9)15.307.56
7Terje MalmH70 (9)21.27+5.5711.00

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Roger LysnesH50 (8)27.44+4.109.10
7Tone Sølie LysnesD50 (8)38.55+11.4615.05

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Berit Louise EskerudD70 (1)54.4528.04
9Jon Vegard LundeH70 (9)28.16+12.4614.29

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdH17N (1)11.377.10

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bård NatvigH60 (6)27.2710.38
Jo Bogstrand IngvaldsenH10 (1)22.3713.57
Haakon IngvaldsenH17 (11)diskvalifisert
Kari Elisabeth NatvigD60 (4)diskvalifisert

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Åsmund SlokvikH17 (11)24.46+1.057.23
5Robert FredriksenH17 (11)28.35+4.548.31

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Roy GjerdingH60 (6)31.20+3.5312.08

OL Toten-Troll

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond FlaskerudH40 (4)33.249.58
1Vanja StaffD50 (8)27.0910.31
1Onno VerberneH50 (8)23.347.48
2Kristine Sollien FlaskerudD17 (9)29.24+0.079.44
2Amund FlaskerudH13-16 (3)27.41+6.0610.43
2Erlend SlokvikH17 (11)24.08+0.277.12
2Ole Solli KvikstadH11-12 (4)17.46+0.319.06
2Nils Harald StaffH50 (8)23.36+0.027.48
3Hildegunn LindstadD17 (9)30.16+0.5910.01
4Lars FlaskerudH11-12 (4)25.15+8.0012.56
6Marius StaffH17 (11)29.54+6.138.55
8Svein SolerødH70 (9)23.09+7.3911.52
Sigurd KvammeH17 (11)diskvalifisert
Håvard KvammeH40 (4)diskvalifisert
Anders SollienH40 (4)diskvalifisert

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Hans A. TingvoldH70 (9)20.34+5.0410.32

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tina BjørnstadD17N (1)55.4834.26
2Tor StrandH60 (6)28.10+0.4310.55
4Stine AustadD17 (9)33.20+4.0311.02
4Anne-Grete AustadD50 (8)30.45+3.3611.55
5Jan SveenH60 (6)33.13+5.4612.52

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Helge RevhaugH70 (9)15.50+0.208.07

Ringsaker OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Terese SyljuåsenD40 (3)32.4910.51
1Wenche BjørnstadD60 (4)18.199.23
3Knut WikstrømH70 (9)16.56+1.268.41
7Lars Ivar UlmoH50 (8)37.17+13.4312.20
Jo Falck-YtterH17N (1)ikke startet
Elias Falck-YtterH17N (1)ikke startet

Rond OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Astri BrattlidD17 (9)47.44+18.2715.48
Joar BrattlidN-åpen (9)fullført
Sanna BrattlidN-åpen (9)fullført

Rudsbygd IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Paul Martin BergH70 (9)16.56+1.268.41
Gro SolnørdalD60 (4)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ida Marie BratlienD13-16 (3)44.1117.07
2Ruth BratlienD13-16 (3)45.02+0.5117.27
2Mona BratlienD40 (3)1.05.28+32.3921.40
3Unn Mette KlopbakkenD50 (8)29.51+2.4211.34
4Erik HasliH60 (6)31.29+4.0212.12
5Therese HolmenD11-12 (6)30.54+8.3015.50
6Thea SlotnesD17 (9)45.03+15.4614.55
6Anita StensethD50 (8)34.00+6.5113.10
7Anders Kvamme FeldeH17 (11)34.23+10.4210.15
8Ingebjørg FeldeD50 (8)1.17.58+50.4930.13
Mina HolmenN-åpen (9)fullført
Lone Slotnes LyshaugN-åpen (9)fullført
Steinar LyshaugH17 (11)diskvalifisert
Hanne HolmenD17 (9)diskvalifisert
Øystein HolmenH60 (6)diskvalifisert
Erik WallinH13-16 (3)ikke startet
Marte Olava BratlienN-åpen (9)ikke startet

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marte Libak- FeiringD11-12 (6)24.08+1.4412.22
5Stein Arne NegårdH50 (8)28.00+4.269.16
5Olav HøiåsH70 (9)19.28+3.589.58
Elise Libak-FeiringN-åpen (9)fullført
Line Merete LibakD40 (3)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor