Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gjø-Vard-sprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gjø-Vard-sprinten
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: lørdag 1 juni 2019

N-åpen

1 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Joar BrattlidRond OLfullført
Sanna BrattlidRond OLfullført
Mina HolmenSnertingdal IF Orienteringfullført
Elise Libak-FeiringVang OLfullført
Lone Slotnes LyshaugSnertingdal IF Orienteringfullført
Isak RimeGjø-Vard OLfullført
Daniel SkistadGjø-Vard OLfullført
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Tobias SkoglundGjø-Vard OLikke startet

D10

1 620 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OLikke startet

D11-12

1 950 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL22.2411.29
2Marte Libak- FeiringVang OL24.08+1.4412.22
3Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL25.14+2.5012.56
4Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL29.57+7.3315.21
5Therese HolmenSnertingdal IF Orientering30.54+8.3015.50
6Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL37.37+15.1319.17

D13-16

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering44.1117.07
2Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering45.02+0.5117.27
3Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL46.03+1.5217.50
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

D17N

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BjørnstadRaumar Orientering55.4834.26

D17

3 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL29.179.41
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll29.24+0.079.44
3Hildegunn LindstadOL Toten-Troll30.16+0.5910.01
4Stine AustadRaumar Orientering33.20+4.0311.02
5Charlotte EideGjø-Vard OL38.41+9.2412.48
6Thea SlotnesSnertingdal IF Orientering45.03+15.4614.55
7Astri BrattlidRond OL47.44+18.2715.48
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Hanne HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

D40

3 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terese SyljuåsenRingsaker OK32.4910.51
2Mona BratlienSnertingdal IF Orientering1.05.28+32.3921.40
Line Merete LibakVang OLdiskvalifisert

D50

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vanja StaffOL Toten-Troll27.0910.31
2Kjersti HovFossum IF28.19+1.1010.58
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering29.51+2.4211.34
4Anne-Grete AustadRaumar Orientering30.45+3.3611.55
5Magnhild T. MølnvikFossum IF30.52+3.4311.57
6Anita StensethSnertingdal IF Orientering34.00+6.5113.10
7Tone Sølie LysnesHedrum OL38.55+11.4615.05
8Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering1.17.58+50.4930.13

D60

1 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK18.199.23
2Aud Mona RøsteHadeland OL24.56+6.3712.47
Gro SolnørdalRudsbygd ILdiskvalifisert
Kari Elisabeth NatvigNittedal OLdiskvalifisert

D70

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit Louise EskerudLillehammer OK54.4528.04

H10

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL22.3713.57

H11-12

1 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes HøieGjø-Vard OL17.158.50
2Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll17.46+0.319.06
3Josef ÖhmanGjø-Vard OL22.39+5.2411.36
4Lars FlaskerudOL Toten-Troll25.15+8.0012.56

H13-16

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL21.358.21
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll27.41+6.0610.43
3Mats LigaardenGjø-Vard OL44.52+23.1717.23
Erik WallinSnertingdal IF Orienteringikke startet

H13-16N

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL26.4216.28

H17N

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL11.377.10
Jo Falck-YtterRingsaker OKikke startet
Elias Falck-YtterRingsaker OKikke startet

H17

3 350 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL23.417.04
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll24.08+0.277.12
3Åsmund SlokvikNotodden OL24.46+1.057.23
4Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL27.15+3.348.08
5Robert FredriksenNotodden OL28.35+4.548.31
6Marius StaffOL Toten-Troll29.54+6.138.55
7Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering34.23+10.4210.15
Steinar LyshaugSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Siggen YtrehusBø O-Lagdiskvalifisert
Haakon IngvaldsenNittedal OLdiskvalifisert
Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert
Bjørnar KvåleHadeland OLikke startet

H40

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond FlaskerudOL Toten-Troll33.249.58
2Roar SkoglundGjø-Vard OL48.06+14.4214.21
Håvard KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert
Anders SollienOL Toten-Trolldiskvalifisert

H50

3 020 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Onno VerberneOL Toten-Troll23.347.48
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll23.36+0.027.48
3Ivar MølnvikFossum IF26.19+2.458.42
4Roger LysnesHedrum OL27.44+4.109.10
5Stein Arne NegårdVang OL28.00+4.269.16
6Trond BrevikFossum IF32.55+9.2110.53
7Lars Ivar UlmoRingsaker OK37.17+13.4312.20
8Jørn Rune MoeGjø-Vard OL54.37+31.0318.05

H60

2 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bård NatvigNittedal OL27.2710.38
2Tor StrandRaumar Orientering28.10+0.4310.55
3Roy GjerdingOK Moss31.20+3.5312.08
4Erik HasliSnertingdal IF Orientering31.29+4.0212.12
5Jan SveenRaumar Orientering33.13+5.4612.52
Øystein HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H70

1 950 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar LundHamar OK15.307.56
2Helge RevhaugRingerike OL15.50+0.208.07
3Paul Martin BergRudsbygd IL16.56+1.268.41
3Knut WikstrømRingsaker OK16.56+1.268.41
5Olav HøiåsVang OL19.28+3.589.58
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering20.34+5.0410.32
7Terje MalmHamar OK21.27+5.5711.00
8Svein SolerødOL Toten-Troll23.09+7.3911.52
9Jon Vegard LundeLillehammer OK28.16+12.4614.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor