Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 7
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 12 september 2018

N

1 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL44.4029.00
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL43.2028.08
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll32.1720.57
0Nuria MinguezGjø-Vard OL20.5313.33
0Seren Norman-HaaviGjø-Vard OL38.0824.45
0Andreas SkistadGjø-Vard OL36.2323.37
0Daniel SkistadGjø-Vard OL36.5924.00
0Tobias SkoglundGjø-Vard OL38.1524.50
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL54.4535.33
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL32.3721.10

C

2 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll27.4811.52
2Håvard HøieGjø-Vard OL29.21+1.3312.32
3Johannes HøieGjø-Vard OL35.39+7.5115.14
4Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL36.25+8.3715.33
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll39.11+11.2316.44
6Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll40.06+12.1817.08
7Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL44.25+16.3718.58
8Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL50.09+22.2121.25
9Lars FlaskerudOL Toten-Troll50.48+23.0021.42
10May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.17.02+49.1432.55
11Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1.17.10+49.2232.58

B

3 460 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL39.2211.22
2Marie KravdalGjø-Vard OL41.08+1.4611.53
3Eirin LodgaardByåsen IL41.09+1.4711.53
4Margrete JørandliGjø-Vard OL46.04+6.4213.18
5Vanja StaffOL Toten-Troll46.08+6.4613.20
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering47.57+8.3513.51
7Jon TyldumRudsbygd IL52.13+12.5115.05
8Hildegunn LindstadOL Toten-Troll52.21+12.5915.07
9Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering52.52+13.3015.16
10Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll54.17+14.5515.41
11Per AasRaumar Orientering55.09+15.4715.56
12Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering56.15+16.5316.15
13Marit TyldumRudsbygd IL59.19+19.5717.08
14Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.18.26+39.0422.40
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Roar SkoglundGjø-Vard OLbrutt

A

4 480 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL39.518.53
2Anders SollienOL Toten-Troll40.07+0.168.57
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll45.51+6.0010.14
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll48.36+8.4510.50
5Stein Arne NegårdVang OL51.24+11.3311.28
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering55.16+15.2512.20
7Hege SolerødGjø-Vard OL55.54+16.0312.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Sigurd KvammeOL Toten-Troll56.27+16.3612.36
9Håvard KvammeOL Toten-Troll58.15+18.2413.00
10Even ErlienGjø-Vard OL58.22+18.3113.01
11John HofossHadeland OL1.09.29+29.3815.30
12Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.12.17+32.2616.08
Kristine KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Jakob MoOL Toten-Trolldiskvalifisert
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor