Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 5 - Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 5 - Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 23 august 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Trym Holme BrinchH13-16C (2)32.51+7.39

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Erling SommerfeldtH21-39 (4)48.12

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Anton PlaianH40 (7)1.16.31+21.37

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
10Enikø BertalanD50 (11)1.53.36+1.13.08

Asker Skiklubb

80 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Jon Arvid FossumH60 (3)35.02
1Arild NyhaugH17B (4)49.00
1Øystein RastadH40 (7)54.54
1Hedda Sofie RiddervoldD13-16C (1)40.10
1Vilmer NybergH13-14 (6)37.41
1Astrid YtterbøD11-12 (3)26.26
1Sigrun Hernes YtterbøD50 (11)40.28
1Jørn Bue OlsenH70 (2)40.23
1Mathias BirkelundH11-12 (6)23.27
1Henrik Fredriksen AasH17-20 (4)44.49
1Toril Fougner WisløffD40 (2)45.55
1Sondre YtterbøH15-16 (9)54.05
1Synne StrandD17-20 (5)58.39
1Sara MartiniD13-14 (5)55.36
2Tore VaajeH70 (2)1.07.06+26.43
2Ingvild Pedersen BerganD17B (3)54.09+3.16
2Lotte Jauhojärvi MarkussenD17-20 (5)59.34+0.55
2Mikkel RastadH11-12 (6)26.53+3.26
2Jakob RastadH13-14 (6)40.55+3.14
2Marit EgnerD40 (2)47.42+1.47
2Gjermund GravirH50 (10)34.02+1.44
2Torleif GaltelandH17B (4)49.47+0.47
2Celia Sophia DaviesD11-12 (3)30.55+4.29
2Per Clemet WisløffH17-20 (4)46.04+1.15
2Per SchancheH60 (3)41.11+6.09
2Felix FinsrudH15-16 (9)1.09.21+15.16
2Pål SkogedalH40 (7)58.27+3.33
2Martha WisløffD13-14 (5)1.15.12+19.36
3Reidar FossumH60 (3)43.14+8.12
3Ann Katrin OlsenD50 (11)56.43+16.15
3Haakon DolvenH17B (4)56.42+7.42
3Anna Øfsthus GravirD17-20 (5)1.16.43+18.04
3Bjørn MartiniH40 (7)1.02.59+8.05
3Sander ArntzenH17-20 (4)53.41+8.52
3Simen Dalen EriksenH11-12 (6)29.19+5.52
3Per WirehnH21-39 (4)59.19+11.07
3Una NastadD11-12 (3)33.31+7.05
3Martin Johannessen LinneboH13-14 (6)46.13+8.32
3Jonas MyhrH15-16 (9)1.10.35+16.30
3Ragnhild Øfsthus GravirD13-14 (5)1.15.13+19.37
4Marianne ArnesenD50 (11)59.59+19.31
4Magne AasH17B (4)58.02+9.02
4Mikael BirkelundH13-14 (6)56.10+18.29
4Jens Erik MortensenH40 (7)1.06.24+11.30Last ned GPS-spor i gpx-format
4Svein GranerudH50 (10)36.15+3.57
4Magnus Mellbye LarsenH21-39 (4)1.07.15+19.03
4Simen Aure SkogedalH15-16 (9)1.10.42+16.37
5Unni RyeD50 (11)1.02.46+22.18
5Mathias NyhaugH13-14 (6)1.07.59+30.18
6Håkon LøvliH50 (10)38.34+6.16
6Eilev KvaaleH15-16 (9)1.22.14+28.09
6Torstein KvaaleH40 (7)1.23.21+28.27
6Brage Fuglseth OlsenH11-12 (6)55.14+31.47
6Emil Ruud FossheimH13-14 (6)1.11.34+33.53
6Randi NicolaisenD50 (11)1.04.40+24.12
7Olaf Halsaa DolvenH15-16 (9)1.27.25+33.20
8Gunnar PedersenH50 (10)46.02+13.44
8Ole Henrik WoxholthH15-16 (9)1.27.31+33.26
9Øyvind Johannessen LinneboH50 (10)59.04+26.46
9Sigrun NygårdD50 (11)1.17.48+37.20
Amalie BirkelundNybegynner (12)29.18
Ingvild ElvenesNybegynner (12)24.36
Ingrid Hovdenak EspedalNybegynner (12)33.51
Mina LudvigsenNybegynner (12)27.05
Pernille Hølås MortensenNybegynner (12)33.57
Eirik NastadNybegynner (12)22.57
Trym Fuglseth OlsenNybegynner (12)45.00
Jasper PedersenNybegynner (12)32.24
Oskar PedersenNybegynner (12)29.40
Helene Hellerud ØpstadNybegynner (12)25.52
Julie Hellerud ØpstadNybegynner (12)35.10
Sigve Nygård FagervoldH10 (2)26.01
Erlend Hellerud ØpstadH10 (2)38.11Last ned GPS-spor i gpx-format
Edel Sofie NilsenD50 (11)diskvalifisert
Anette Jauhojärvi MarkussenD13-14 (5)diskvalifisert
Karin Halsaa DolvenD13-14 (5)diskvalifisert
Ina MartiniD17B (3)diskvalifisert
Per Anders YtterbøH50 (10)diskvalifisert
Jan Richard EriksenH40 (7)diskvalifisert
Frikk Alvaro EmbergsrudH15-16 (9)diskvalifisert

IL Tyrving

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Stella HolmboeD15-16 (1)44.56
1Ingrid Lund HovdenD17B (3)50.53
1Trond LundH50 (10)32.18
1Marius Juell LarsenH13-16C (2)25.12
2Kjersti SkantzeD50 (11)48.37+8.09
2Kristoffer JacobsenH21-39 (4)50.54+2.42
3Tellef Juell LarsenH50 (10)34.32+2.14
4Emma Meyer LarssonD17-20 (5)1.25.03+26.24
4Christian HusbyH11-12 (6)39.09+15.42
5Kristian Juell LarsenH15-16 (9)1.13.33+19.28
5Mina JørgensenD17-20 (5)1.25.51+27.12
7Hallvard BergH50 (10)41.58+9.40
7Åshild FlatebakkenD50 (11)1.07.51+27.23
8Kirsti Grundnes BergD50 (11)1.11.40+31.12
Håkon Juell LarsenNybegynner (12)21.24
Andreas Juell LarsenH17-20 (4)diskvalifisert

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Bjørn-Willy ArntzenH50 (10)37.38+5.20

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Benjamin AlfheimH11-12 (6)39.18+15.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor