Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: tirsdag 21 august 2018

N-LØYPE

1 980 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn LandeEidskog OL15.558.02
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering21.13+5.1810.42
3Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL25.46+9.5113.00
4Aleksander Tangen HoltetEidskog OL29.57+14.0215.07
5Oda Marissa BergersenEidskog OL31.14+15.1915.46
6Emerik KlanderudEidskog OL31.47+15.5216.03
7Sondre KlanderudEidskog OL31.59+16.0416.09
8Sebastian Tangen HoltetEidskog OL32.42+16.4716.30
9Noah HalvorsrudEidskog OL33.19+17.2416.49
10Tristan ZainalOdal OL - Orientering34.16+18.2117.18
11Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering36.12+20.1718.16
12Bent-Jøran SlettbakkenOdal OL - Orientering36.18+20.2318.20
13Ida Marianne BergersenEidskog OL37.57+22.0219.10
14Marissa Penelope BergersenEidskog OL38.01+22.0619.12
15Veronika VestgårdEidskog OL38.04+22.0919.13
16Mille Marie LunngrenEidskog OL38.06+22.1119.14
17Synne SørliEidskog OL38.41+22.4619.32
18Bjørn BergersenEidskog OL38.44+22.4919.33
19Katharina LieEidskog OL38.45+22.5019.34
20Adele ZaltieneEidskog OL42.00+26.0521.12
21Nora HalvorsrudEidskog OL42.01+26.0621.13
22Rasse ZaltieneEidskog OL42.04+26.0921.14
23Alina HalvorsrudEidskog OL42.53+26.5821.39
24Haakon StolpeEidskog OL56.55+41.0028.44

H-16C

2 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL31.4113.53
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL33.23+1.4214.38
3Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering46.14+14.3320.16
4Emil SkytterenOdal OL - Orientering52.41+21.0023.06

D-16C

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering1.04.5828.29

17-C

2 280 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonny HalvorsrudEidskog OL31.3613.51
2Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering33.07+1.3114.31
3John TangenEidskog OL33.25+1.4914.39
4Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK35.07+3.3115.24
5Solveig BillingsøEidskog OL37.13+5.3716.19
6Kai Jostein BergersenEidskog OL37.31+5.5516.27
7Bård BergersenEidskog OL38.16+6.4016.47
8Heidi LohneOdal OL - Orientering40.28+8.5217.44
9Tormod AamodtOdal OL - Orientering41.18+9.4218.06
10Oddvar GravingenOK Hierne44.20+12.4419.26
11Oddbjørn BergersenEidskog OL49.28+17.5221.41
Per Ole RønningEidskog OLikke godkjent
Hanne NarvestadHalden SKikke godkjent

D-16AB

3 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Briskerud HasselvoldGrue IL1.41.1527.00

17-AB

3 750 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL37.139.55
2Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK48.57+11.4413.03
3Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK49.04+11.5113.05
4Leif BillingsøEidskog OL50.06+12.5313.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering50.55+13.4213.34
6Bjørn Gaute HerlyngGrue IL53.34+16.2114.17
7Jon Ivar BergersenEidskog OL56.15+19.0215.00
8Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.01.13+24.0016.19
9Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK1.04.07+26.5417.05
10Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1.10.43+33.3018.51
11Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.17.13+40.0020.35
Sondre SkytterenOdal OL - Orienteringikke godkjent
Halvor HerlyngGrue ILikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor