Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Wing4er 3-2018 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Wing4er 3-2018 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: mandag 20 august 2018

D 7-12N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Live Furmyr JohansenWing OK26.33
Anna HøysæterWing OK31.28
Guro HaalandWing OK32.42
Vilde HaalandWing OK26.05
Emma ImslandWing OK25.09
Eline Jøsang WithWing OK28.43
Tuva Holck SandbergWing OK38.43
Oline H LindWing OK38.36
Maia Ruano StrandWing OK23.24
Saga Melbye-BergWing OKdiskvalifisert

H 7-12N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Magnus Elden EggenWing OK39.38
Brage Strøm HaugsnesWing OK30.24
Odin Bang LukassenWing OK34.08
Martin MelhuusWing OK21.48
Arne Magnus MelhuusWing OK34.17
Peter Jøsang WithWing OK37.07
Gaute Holck SandbergWing OK33.44
Eirik LyftingsmoWing OK40.51
Imre Leander GangauneWing OK21.04
Leo Næbb-MelumWing OK30.39
Brage Bang LukassenWing OKikke startet

D 7-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg KolstadWing OK38.28
Anna Emilie LonaWing OKdiskvalifisert

H 7-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre Furmyr JohansenWing OK24.57
2Loke Strøm HaugsnesWing OK36.14+11.17
3Alfred F. HøysæterWing OK42.56+17.59
4Jakob Jøsang WithWing OK43.17+18.20
5Sofus H LindWing OK50.55+25.58

H 13-16C

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Borgar StavrumWing OKikke startet

D 13-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid GreenWing OK44.48

H 13-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Andreas LonaWing OK54.59
2Erling Eide HustvedtWing OK58.41+3.42
3Nikolai RenolenWing OK1.04.33+9.34
4Magne GuttvikWing OK1.19.11+24.12
August Hopstad NykvistWing OKdiskvalifisert
Gabriel CallananWing OKikke startet

D 17-39

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eva TesarovaWing OKdiskvalifisert
Synne Marie KvammeWing OKikke startet
Anna RenolenWing OKikke startet

H 17-39

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK41.31
2Johannes HøysæterWing OK55.19+13.48
3Johannes Karstein MidtbøWing OK1.05.34+24.03
4Jonas VindalWing OK1.23.51+42.20
5Ådne Skjæveland JøssingWing OK1.30.23+48.52
Mathias BjuganWing OKikke startet

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åse Rita EllingsenWing OK1.13.58
Wenche EideWing OKikke startet

H 40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bernt BrynhildsenWing OK53.34
2Agnar RenolenWing OK54.08+0.34
3Rune StræteWing OK54.32+0.58
4Øyvind SchjelderupWing OK56.35+3.01
5Morten KorsvoldWing OK58.15+4.41
6Eivind LonaWing OK1.00.44+7.10
7Arne Inge KolstadWing OK1.13.43+20.09
8Terje MidtbøWing OK1.18.29+24.55
9Jon VindalWing OK1.22.02+28.28
Svein Erik BratsbergWing OKikke startet
Snorre GangauneOL Trollelgikke startet
Jens Kjetil MehammerWing OKikke startet

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Steinar AasvangWing OK55.14
2Knut SkjesolWing OK1.03.46+8.32
3Tor GjermstadWing OK1.15.03+19.49
4Robert StrømWing OK2.21.33+1.26.19

C-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius WithWing OK30.42
2Marit VarmedalWing OK53.25+22.43

B-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari TønsetWing OK41.25
2Magnus RinnanWing OK49.14+7.49
3Mona Eggen KongsbakWing OK52.36+11.11
4Kato NykvistWing OK1.04.14+22.49
Susanna BrynhildsenWing OKdiskvalifisert

Arrangør

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten StrandWing OKfullført
2Per Ivar SkinderhaugWing OK0.11+-41.14

AL-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein AlvestadWing OK1.13.42

AK-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rolf Solheimdal JohansenWing OK45.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor