Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 21 august 2018

Damer - kort løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alice EnerstvedtSveio OL - Orientering42.2021.10
2Nina HagerupStord Orientering46.28+4.0823.14
3Britt R TheodorsenStord Orientering1.13.22+31.0236.41

Damer - mellomlang løype

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering31.5212.15
2Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL31.58+0.0612.17
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering33.13+1.2112.46
4Anne LøverStord Orientering35.01+3.0913.28
5Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering36.39+4.4714.05
6Vilde Stueland NystedNOTEAM38.47+6.5514.55
7Anita SælevikHaugesund IL Orientering40.51+8.5915.42
8Edel SlettemarkStord Orientering43.30+11.3816.43
9Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering47.42+15.5018.20
10Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1.05.34+33.4225.13

Damer - lang løype

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering50.2312.17
2Ingrid EggenHaugesund IL Orientering56.29+6.0613.46
3Annie MyhreStord Orientering1.09.53+19.3017.02

Herrer - kort løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar SæbøHaugesund IL Orientering51.3225.46
2Egil HavroStord Orientering1.17.48+26.1638.54
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

2 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein StautlandStord Orientering26.3910.15
2Ivar KvaleHaugesund IL Orientering29.02+2.2311.10
3Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering31.21+4.4212.03
4Sigved GramstadHaugesund IL Orientering33.05+6.2612.43
5Jon Folgerø-HolmStord Orientering34.00+7.2113.04
6Ingebrigt GuleVindafjord OL35.11+8.3213.31
7Harald WesterheimFitjar IL36.20+9.4113.58
8Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering36.44+10.0514.07
9Frode NystedHaugesund IL Orientering37.42+11.0314.30
10Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering41.22+14.4315.54
11Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering42.47+16.0816.27
12Ingolf DybvikStord Orientering44.42+18.0317.11
13Roald TellnesTorvastad IL45.55+19.1617.39
14Sigvald RobberstadStord Orientering46.14+19.3517.46
15Harald HaugenStord Orientering50.55+24.1619.35
16Steinar SlettemarkStord Orientering59.20+32.4122.49
17Jørgen WesterheimStord Orientering1.04.21+37.4224.45
Klaus HorneIL Tyrvingdiskvalifisert
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - lang løype

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering30.397.28
2Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL32.50+2.118.00
3Einar MartinsenVikebygd IL36.27+5.488.53
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering38.52+8.139.28
5Rolf Atle RolfsnesFitjar IL39.23+8.449.36
6Jens Øien KlosterFitjar IL40.50+10.119.57
7Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering44.34+13.5510.52
8Even RolsnesStord Orientering47.14+16.3511.31
9Henrik OttesenStord Orientering48.29+17.5011.49
10Ove VedøyStord Orientering51.39+21.0012.35
11Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering52.28+21.4912.47
12Jarle HallandStord Orientering53.29+22.5013.02

Nybegynnerløype

900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering24.3427.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival