Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fotland Klubbranking

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fotland Klubbranking
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 24 september 2018

D 11-12

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering23.0813.36
2Julie M HellandEgersund OK29.27+6.1917.19

D 13-16

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karine Aarstad TorgersenEgersund OK50.1429.32

H 11-12

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odin HorpestadEgersund OK35.3720.57

H 13-16

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin AakreEgersund OK36.3413.32
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering49.53+13.1918.28
3Sindre Skeie PettersonEgersund OK56.37+20.0320.58

Damer - mellomlang løype

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK39.5714.47
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK50.33+10.3618.43
3Hilde HetlandEgersund OK1.04.50+24.5324.00
4Julie PuntervoldEgersund OK1.17.28+37.3128.41

Herrer - mellomlang løype

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arvid MydlandEgersund OK38.0314.05
2Jørgen HetlandEgersund OK38.34+0.3114.17
3Per Ingar HadlandGanddal IL40.48+2.4515.06
4Jan HetlandEgersund OK43.09+5.0615.58
5Alexander HorpestadEgersund OK54.53+16.5020.19
6Steinar HorpestadEgersund OK55.35+17.3220.35

Herrer - lang løype

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth MydlandEgersund OK43.2112.45
2Gunnar PettersonEgersund OK46.11+2.5013.35
3Harald KlippenbergEgersund OK46.46+3.2513.45
4Kjetil TorgersenEgersund OK47.27+4.0613.57
5Geir FrøytlogEgersund OK49.11+5.5014.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Nils Tore PuntervoldEgersund OK50.00+6.3914.42
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering50.45+7.2414.55
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering52.38+9.1715.28

Nybegynnerløype

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Fotland KolstøEgersund OK42.2223.32

Herrer kort

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten RogdebergEgersund OK32.3019.07
2Ole Andre BrandsbergEgersund OK44.20+11.5026.04
3Arne BrandsbergEgersund OK1.21.29+48.5947.55

Damer kort

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit BrandsbergEgersund OK50.3529.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor