Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vannbassengene Klubbranking

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vannbassengene Klubbranking
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: torsdag 23 august 2018

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie M HellandEgersund OK18.28
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering28.31+10.03

D 13-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karine Aarstad TorgersenEgersund OK23.34

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin HorpestadEgersund OK28.09

H 13-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edvin AakreEgersund OK28.31
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering39.35+11.04
3Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK49.26+20.55
4Ole Andre BrandsbergEgersund OK52.24+23.53

Damer - mellomlang løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Tone NygårdEgersund OK32.32
2Randi L.H. BirkelandEgersund OK34.08+1.36
3Monica HorpestadEgersund OK36.37+4.05
4Hilde HetlandEgersund OK41.44+9.12
5Ingunn VoilåsEgersund OK48.04+15.32
6Olaug F MydlandEgersund OK52.19+19.47
7Berit BrandsbergEgersund OK52.25+19.53
8Inger Skretting OpstadEgersund OK1.05.43+33.11

Damer - lang løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorunn HadlandEgersund OK32.15

Herrer - mellomlang løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arvid MydlandEgersund OK28.01
2Jan HetlandEgersund OK34.09+6.08
3Per Ingar HadlandGanddal IL34.45+6.44
4Steinar HorpestadEgersund OK36.01+8.00
5Odd GarpestadEgersund OK37.16+9.15
6Ivar AalbuEgersund OK46.46+18.45
7Knut  SkjævelandGanddal IL49.57+21.56

Herrer - lang løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil TorgersenEgersund OK32.36
2Kenneth MydlandEgersund OK33.01+0.25
3Harald KlippenbergEgersund OK34.18+1.42
4Geir FrøytlogEgersund OK36.32+3.56
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering37.52+5.16
6Gunnar PettersonEgersund OK38.15+5.39

Nybegynnerløype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil FotlandEgersund OKutenfor konkurranse
Markus M. HellandEgersund OKutenfor konkurranse
Emil HestnesEgersund OKutenfor konkurranse
Oline HestnesEgersund OKutenfor konkurranse
Andreas B. LeidlandEgersund OKutenfor konkurranse
Marius B. LeidlandEgersund OKutenfor konkurranse
Ruben M. HellandEgersund OKutenfor konkurranse
Arild OpstadEgersund OKutenfor konkurranse
Maren Sofie PettersonEgersund OKutenfor konkurranse
Lea StokkelandÅlgård Orienteringutenfor konkurranse
Tea  StokkelandÅlgård Orienteringutenfor konkurranse
Erik Aa. TorgersenEgersund OKutenfor konkurranse

Herrer kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne BrandsbergEgersund OK37.09

Damer kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jane HestnesEgersund OK25.12
2Åshild BakkenEgersund OK51.44+26.32
3Anita G. KallhovdEgersund OK51.50+26.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor