Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Individuelle løyper for voksne

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Individuelle løyper for voksne
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 21 august 2018

Kort

2 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)24.208.23
2Ukjent Løper 237779NOTEAM27.07+2.479.21
3Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb27.14+2.549.23
4Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb29.13+4.5310.04
5Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb30.20+6.0010.27
6Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)32.31+8.1111.12
7Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb32.40+8.2011.15
8Hilde OhrGanddal IL32.44+8.2411.17
9Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)32.48+8.2811.18
10Geir HusdalTIF Viking34.49+10.2912.00
11Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)35.48+11.2812.20
12Ole Morten SvendsenGanddal IL36.04+11.4412.26
13Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)40.27+16.0713.56
14Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb51.11+26.5117.38
15Celina Iversen ÅseEgersund OK51.38+27.1817.48
16Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)53.36+29.1618.28
17Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)53.46+29.2618.32
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Lang

3 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL24.447.04
2Thomas Natvig ÅrstadHalden SK25.47+1.037.22
3Ukjent  Løper 195818NOTEAM26.01+1.177.26
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb26.17+1.337.30
5Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb26.18+1.347.30
6Aud Hognestad TaksdalGanddal IL26.48+2.047.39
7Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering27.05+2.217.44
8Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering27.47+3.037.56
9Henning SundbyGanddal IL29.56+5.128.33
10Janne Tjørhom AasheimGanddal IL30.07+5.238.36
10Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)30.07+5.238.36
12Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK30.22+5.388.40
13Nora SvendsenGanddal IL30.25+5.418.41
14Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)30.34+5.508.44
15Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL31.30+6.469.00
16Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)31.38+6.549.02
17Gunnar PettersonEgersund OK32.17+7.339.13
18Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32.58+8.149.25
19Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering33.29+8.459.34
20Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)33.50+9.069.40
21Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb33.51+9.079.40
22Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)34.29+9.459.51
23Ann Karin TjørhomGanddal IL36.52+12.0810.32
24Nils Tore PuntervoldEgersund OK37.19+12.3510.39
25Vibeke LamarkGanddal IL37.56+13.1210.50
26Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb38.00+13.1610.51
27Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)58.04+33.2016.35
Ukjent  Løper 234016NOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor