Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtassløp #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp #3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: mandag 27 august 2018

D10-12

2 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Silja BerstadHeming Orientering36.0515.02
0Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK41.55+5.5017.27
0Mille ConradiFossum IF37.52+1.4715.46
0Laura Amalie FlisterNydalens SK55.30+19.2523.07
0Lea Hagen-BoldingKoll IL49.25+13.2020.35
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK27.39+-8.2611.31
0Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK25.38+-10.2710.40
0Henni Hattestad KristensenHeming Orientering29.55+-6.1012.27
0Live R. LøbergNydalens SK43.15+7.1018.01
0Victoria LøvenskjoldHeming Orientering34.17+-1.4814.17
0Astrid ReuschHeming Orientering36.43+0.3815.17
0Helene ScheeleNydalens SK17.35+-18.307.19
0Caroline SlungaardHeming Orientering36.10+0.0515.04
0Ava Victoria Sætnan ValioKoll IL28.02+-8.0311.40
0Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK29.17+-6.4812.12
0Ida Mesteig-RobøleNydalens SK55.39+19.3423.11
0Kaia Sofie SkattørHeming Orientering35.53+-0.1214.57
0Kristine WoldeneFossum IF37.49+1.4415.45
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orienteringikke startet
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SKikke startet
Idun Skjerve-HansenNydalens SKikke startet

H10-12

2 400 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Iver AarsethNydalens SK42.1717.37
0Marius Fenstad SkjærstadNydalens SK32.17+-10.0013.27
0Henrik Mikkelsen ForosFossum IF33.58+-8.1914.09
0Christian Berge GjellestadNydalens SK30.20+-11.5712.38
0Sondre HafsjoldNydalens SK34.39+-7.3814.26
0Max Skjerpen HusebyNydalens SK25.06+-17.1110.27
0Peter Andreas Knive PauliHeming Orientering36.11+-6.0615.04
0Maximilian MackenzieNydalens SK32.27+-9.5013.31
0Rasmus MackenzieNydalens SK30.14+-12.0312.35
0Birk Falch MildeNydalens SK30.26+-11.5112.40
0Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK24.36+-17.4110.15
0Otto Figenschou PiraHeming Orientering36.54+-5.2315.22
0Aksel Victor SanchisHeming Orientering34.43+-7.3414.27
0Emil SkaugNydalens SK38.34+-3.4316.04
0Otto Skjølberg-HenriksenNydalens SK27.27+-14.5011.26
0Ask Felland SætnanFossum IF24.39+-17.3810.16
0Alfred TeigNydalens SK33.21+-8.5613.53
0Edvard Werring ThorvikHeming Orientering53.17+11.0022.12
0Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17.48+-24.297.25
0Age KristvikFossum IF42.54+0.3717.52
0Elias Azagra NæssNydalens SK29.03+-13.1412.06
0Kasper Sebastian SkattørHeming Orientering39.16+-3.0116.21
0Per Noah SommerheinNydalens SK24.29+-17.4810.12
Rafi RytterKoll ILdiskvalifisert
August Lea KabbeNydalens SKikke startet
Linus MjøsundNydalens SKikke startet

D8-12N

1 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK21.1411.10
0Elise Marie S. BullHeming Orientering30.35+9.2116.05
0Selja Marie Boldingh DebernardKjelsås46.50+25.3624.38
0Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK23.04+1.5012.08
0Martine GivingHeming Orientering24.17+3.0312.46
0Tiril GivingHeming Orientering24.25+3.1112.51
0Selma Broo GunnesHeming Orientering25.01+3.4713.10
0Siri Guttormsen-FosshaugNydalens SK24.30+3.1612.53
0Tjore HaalandNydalens SK20.58+-0.1611.02
0Guro Helland-bayHeming Orientering35.30+14.1618.41
0Boiana IordanovaNydalens SK40.29+19.1521.18
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK21.06+-0.0811.06
0Karoline KongsvoldHeming Orientering24.18+3.0412.47
0Annika Næss-UlsethHeming Orientering34.45+13.3118.17
0Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orientering45.16+24.0223.49
0Oline Sandvik KristiansenTry30.28+9.1416.02
0Lisa SkogmoNydalens SK25.14+4.0013.16
0Ellinor ThommessenHeming Orientering25.27+4.1313.23
0Astri Werring ThorvikHeming Orientering49.59+28.4526.18
0Maria ÅrdalHeming Orientering34.41+13.2718.15
0Celine Amlie BrennaHeming Orientering24.59+3.4513.08
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SKikke startet

H8-12N

1 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sindre Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK23.4912.32
0Frithjof Rasmussen BraadlieHeming Orientering28.32+4.4315.01
0Martin Amlie BrennaHeming Orientering24.06+0.1712.41
0Theo Kristian FlisterNydalens SK38.13+14.2420.06
0Nicolas GradzHeming Orientering38.14+14.2520.07
0Silver Heggeli DreyerNydalens SK41.12+17.2321.41
0Jone HoltenNydalens SK30.10+6.2115.52
0Otto HoltenNydalens SK32.45+8.5617.14
0Aksel HolvikNydalens SK24.24+0.3512.50
0Elias KleivaNydalens SK21.55+-1.5411.32
0Sverre Øen LandstadNydalens SK24.27+0.3812.52
0Rasmus MjøsundNydalens SK17.31+-6.189.13
0Amund SaugestadNydalens SK23.50+0.0112.32
0Oskar SteneNydalens SK30.06+6.1715.50
0Johan Stokka BekHeming Orientering35.19+11.3018.35
0Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering23.59+0.1012.37
0Aksel ValioKoll IL29.02+5.1315.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor