Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 5
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 22 august 2018

N

1 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Johannes HøieGjø-Vard OL25.0612.44
0Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL33.1616.53
0Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL45.1522.58
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL44.1322.26
0Ole Christian KvikstadOL Toten-Troll43.1621.57
0Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL44.2722.33
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL1.26.3843.58
Lars FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollikke startet

C

2 490 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL38.2115.24
2Svein SolerødOL Toten-Troll39.13+0.5215.44
3Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL39.37+1.1615.54
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL41.34+3.1316.41
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll42.13+3.5216.57
6Are StrandlieGjø-Vard OL42.20+3.5917.00
7Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL1.00.53+22.3224.27
8May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.14.09+35.4829.46
9Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1.14.15+35.5429.49
10Espen TorsethGjø-Vard OL1.29.45+51.2436.02
Markus KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLikke startet

B

3 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering55.1216.00
2Even LienGjø-Vard OL55.35+0.2316.06
3Margrete JørandliGjø-Vard OL1.01.20+6.0817.46
4Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.10.37+15.2520.28
5Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.12.05+16.5320.53
6Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.13.46+18.3421.22
7Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering2.04.13+1.09.0136.00
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orienteringbrutt
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLbrutt
Amund FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

A

4 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudOL Toten-Troll40.439.15
2Anders SollienOL Toten-Troll43.11+2.289.48
3Øyvind LienGjø-Vard OL45.17+4.3410.17
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll47.02+6.1910.41
5Jakob MoOL Toten-Troll48.03+7.2010.55
6Håvard KvammeOL Toten-Troll51.53+11.1011.47
7Ida HjorthGjø-Vard OL53.38+12.5512.11
8Vanja StaffOL Toten-Troll54.05+13.2212.17
9Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll54.36+13.5312.24
10Ola BroxOL Toten-Troll55.38+14.5512.38
11Stein Arne NegårdVang OL59.07+18.2413.26
12Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.01.10+20.2713.54
13Hege SolerødGjø-Vard OL1.01.13+20.3013.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.01.17+20.3413.55
Even ErlienGjø-Vard OLbrutt
Sigurd KvammeOL Toten-Trollbrutt
Sjur GjestvangOL Toten-Trollbrutt
Rolf Pettersen MoOL Toten-Trollikke startet
Trond FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLikke startet
Lars LienGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor