Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 6, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 6, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 9 august 2018

Austmarka IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor SolbergseterMellom (23)35.47+6.4910.03
21Mette SolbergseterMellom (23)1.05.27+36.2918.23

Eidskog OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eivind LandeLang (10)40.507.59
1Asbjørn LandeLett (17)8.106.58
1Anders HalvorsrudMellom (23)28.588.08
2Jon Ivar BergersenLang (10)49.01+8.119.35
2Jonny HalvorsrudKort (10)27.50+1.4711.47
2Lauritz Palmstrøm-StolpeLett (17)8.56+0.467.38
3Synne SørliLett (17)10.57+2.479.21
3Glenn R BergersenMellom (23)36.48+7.5010.20
4Solveig BillingsøKort (10)28.47+2.4412.11
4Noah HalvorsrudLett (17)11.11+3.019.33
5Niklas StolpeLett (17)12.43+4.3310.52
6Håkon StolpeLett (17)12.55+4.4511.02
7Halvard NarvestadKort (10)38.49+12.4616.26
9John TangenMellom (23)43.50+14.5212.18
9Philip FøyenLang (10)1.03.42+22.5212.27
10Arne SørliMellom (23)44.40+15.4212.32
12Bjørn BergersenLett (17)17.23+9.1314.51
13Mille Marie LundgrenLett (17)17.31+9.2114.58
14Leonie BergersenLett (17)18.37+10.2715.54
15Noah BergersenLett (17)18.41+10.3115.58
16Dan NordstrandLett (17)19.48+11.3816.55
17Daniel NordstrandLett (17)19.51+11.4116.57
18Klaus EngenMellom (23)52.39+23.4114.47
Leif BillingsøMellom (23)fullført

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8John LarssonKort (10)46.15+20.1219.35

Odal OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørn SteinbekkenMellom (23)38.10+9.1210.43

OK Hierne

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oddvar GravingenKort (10)26.0311.02
3Christer HoltKort (10)28.12+2.0911.56
5Stefan VårliLang (10)54.53+14.0310.44
5Kristian VårliMellom (23)39.01+10.0310.57
15Jan NilssonMellom (23)50.14+21.1614.06

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jonas BecklundLang (10)50.38+9.489.54

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Fredrik KarlssonLang (10)58.04+17.1411.21

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Thomas ÖstlundMellom (23)41.10+12.1211.33

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tord JanssonMellom (23)43.11+14.1312.07

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Maria DåverhögMellom (23)48.47+19.4913.42

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Christofffer JacobsonMellom (23)1.31.29+1.02.3125.41

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Joel DåverhögLett (17)14.06+5.5612.03

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Oskar DåverhögLett (17)14.30+6.2012.23

OK Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Thomas GabrielssonLang (10)55.48+14.5810.55

OK Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Bengt NilssonLang (10)1.04.13+23.2312.34

OK Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Christina GabrielssonMellom (23)48.46+19.4813.41

OK Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Örjan EkenbeckMellom (23)50.49+21.5114.16

OK Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lina EkenbeckKort (10)32.38+6.3513.49

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Hanne NarvestadMellom (23)44.59+16.0112.38

OK Øst

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jan Ove BråtenLang (10)59.05+18.1511.33
9Sara-Sofie Larsen SimonsenLett (17)14.16+6.0612.11
10Tor SimonsenKort (10)1.10.08+44.0529.43
11Liv SimonsenLett (17)14.38+6.2812.30
17Jens-Henrik SimonsenMellom (23)52.01+23.0314.36

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Jan SveenMellom (23)56.09+27.1115.46
Anne-Grete AustadMellom (23)brutt

Åmotfors if

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Tony GullquistMellom (23)59.29+30.3116.42

Åmotsfors OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jenny Gullquist,Mellom (23)43.49+14.5112.18

Åmotsfors OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Dick SundbäckMellom (23)48.47+19.4913.42

Åmotsfors OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Maria SundbäckKort (10)36.14+10.1115.21

Åmotsfors OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Rune OlssonLett (17)13.33+5.2311.34

Årjängs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Rolf AnderssonLang (10)52.47+11.5710.19

Årjängs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Marainne GerbornKort (10)46.19+20.1619.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor