Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 6, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 6, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 9 august 2018

Lang

5 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LandeEidskog OL40.507.59
2Jon Ivar BergersenEidskog OL49.01+8.119.35
3Jonas BecklundOK Jösse50.38+9.489.54
4Rolf AnderssonÅrjängs OK52.47+11.5710.19
5Stefan VårliOK Hierne54.53+14.0310.44
6Thomas GabrielssonOK Mangen55.48+14.5810.55
7Fredrik KarlssonOK Jösse58.04+17.1411.21
8Jan Ove BråtenOK Øst59.05+18.1511.33
9Philip FøyenEidskog OL1.03.42+22.5212.27
10Bengt NilssonOK Mangen1.04.13+23.2312.34

Mellom

3 560 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HalvorsrudEidskog OL28.588.08
2Tor SolbergseterAustmarka IL35.47+6.4910.03
3Glenn R BergersenEidskog OL36.48+7.5010.20
4Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering38.10+9.1210.43
5Kristian VårliOK Hierne39.01+10.0310.57
6Thomas ÖstlundOK Jösse41.10+12.1211.33
7Tord JanssonOK Jösse43.11+14.1312.07
8Jenny Gullquist,Åmotsfors OK43.49+14.5112.18
9John TangenEidskog OL43.50+14.5212.18
10Arne SørliEidskog OL44.40+15.4212.32
11Hanne NarvestadOK Moss44.59+16.0112.38
12Christina GabrielssonOK Mangen48.46+19.4813.41
13Dick SundbäckÅmotsfors OK48.47+19.4913.42
13Maria DåverhögOK Jösse48.47+19.4913.42
15Jan NilssonOK Hierne50.14+21.1614.06
16Örjan EkenbeckOK Mangen50.49+21.5114.16
17Jens-Henrik SimonsenOK Øst52.01+23.0314.36
18Klaus EngenEidskog OL52.39+23.4114.47
19Jan SveenRaumar Orientering56.09+27.1115.46
20Tony GullquistÅmotfors if59.29+30.3116.42
21Mette SolbergseterAustmarka IL1.05.27+36.2918.23
22Christofffer JacobsonOK Jösse1.31.29+1.02.3125.41
Leif BillingsøEidskog OLfullført
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringbrutt

Kort

2 360 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GravingenOK Hierne26.0311.02
2Jonny HalvorsrudEidskog OL27.50+1.4711.47
3Christer HoltOK Hierne28.12+2.0911.56
4Solveig BillingsøEidskog OL28.47+2.4412.11
5Lina EkenbeckOK Mangen32.38+6.3513.49
6Maria SundbäckÅmotsfors OK36.14+10.1115.21
7Halvard NarvestadEidskog OL38.49+12.4616.26
8John LarssonKlubbløs46.15+20.1219.35
9Marainne GerbornÅrjängs OK46.19+20.1619.37
10Tor SimonsenOK Øst1.10.08+44.0529.43

Lett

1 170 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL8.106.58
2Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL8.56+0.467.38
3Synne SørliEidskog OL10.57+2.479.21
4Noah HalvorsrudEidskog OL11.11+3.019.33
5Niklas StolpeEidskog OL12.43+4.3310.52
6Håkon StolpeEidskog OL12.55+4.4511.02
7Rune OlssonÅmotsfors OK13.33+5.2311.34
8Joel DåverhögOK Jösse14.06+5.5612.03
9Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst14.16+6.0612.11
10Oskar DåverhögOK Jösse14.30+6.2012.23
11Liv SimonsenOK Øst14.38+6.2812.30
12Bjørn BergersenEidskog OL17.23+9.1314.51
13Mille Marie LundgrenEidskog OL17.31+9.2114.58
14Leonie BergersenEidskog OL18.37+10.2715.54
15Noah BergersenEidskog OL18.41+10.3115.58
16Dan NordstrandEidskog OL19.48+11.3816.55
17Daniel NordstrandEidskog OL19.51+11.4116.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor