Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Vasslia Kråkenesmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Vasslia Kråkenesmarka
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 29 august 2018

A-lang menn

4 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaugFørde IL43.038.47
2Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar57.03+14.0011.38
3Tor Christopher FinkFørde IL58.37+15.3411.57
4Daniel Høyer IversenFørde IL1.00.38+17.3512.22
5Ola HegrenesFørde IL1.01.37+18.3412.34
6Peter GogstadNOTEAM1.04.07+21.0413.05
7Yngve ÅrdalFørde IL1.08.06+25.0313.53
8Johan MagerøyFørde IL1.14.24+31.2115.11
9Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar1.16.29+33.2615.36
10Anders Fagerstrøm SlåttenSunnfjordfjell1.18.11+35.0815.57

A-kort menn

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Nummedal OsFørde IL33.5713.03
2Torodd OsFørde IL34.16+0.1913.10
3Marius DalinFørde IL36.28+2.3114.01
4Kurt GrønliFørde IL40.47+6.5015.41
5Håkon GrønliFørde IL41.25+7.2815.55
Jostein FredlyNOTEAMdiskvalifisert
Egil NestandeFørde ILdiskvalifisert
Knut Even HoleFørde ILikke startet
Vegar HoleFørde ILikke startet

A-kort kvinner

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL34.5113.24
2Tine Hjelseth LarsenFørde IL53.09+18.1820.26
3Dorte GytriFørde IL1.01.36+26.4523.41

C-løype menn

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leifolav HagenFørde IL23.0411.32
2Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar28.09+5.0514.04
3Robert RisnesNOTEAM59.51+36.4729.55

C-løype kvinner

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margunn Leknes GryteNOTEAM23.3211.46
2Anita E. HoleFørde IL28.27+4.5514.13

N-løype menn

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Morris S AsheimNOTEAMfullført
Erlend Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Johan Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Sigurd Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Aron Halbrend RyggNOTEAMfullført
Kornelius Bydal StrandenesNOTEAMfullført

N-løype kvinner

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid O KjenesNOTEAMfullført
Eiril KlakeggNOTEAMfullført
Sol KlakeggFørde ILfullført
Mathilde  SundeNOTEAMfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor