Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 13
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 13 september 2018

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL24.29
1Sigrid BruemPorsgrunn OL24.29
3Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL47.54+23.25

D -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helga Elise NordliPorsgrunn OL25.01

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna MeenPorsgrunn OL40.42
2Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL47.42+7.00

D 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rita RaastadSkien OK33.23
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi44.03+10.40
3Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL53.20+19.57

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.00.42

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL44.40
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL49.55+5.15
3Anniken AusenPorsgrunn OL56.56+12.16
4Turid VongravenSkien OK1.16.37+31.57

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK50.08
2Hanne HerumOK Skeidi50.39+0.31

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK26.21

H -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arvid WennerstrandPorsgrunn OL30.34

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL43.24
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken50.50+7.26

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL32.21
Martin AusenPorsgrunn OLbrutt

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runar Torpe LienPorsgrunn OL40.26
2Børge NordliPorsgrunn OL52.41+12.15
3Ole FlaattenOK Skeidi53.16+12.50

H 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Yann van CrumbruggeYara TC25.05
2Gisle NysæterSkien OK29.05+4.00

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag AusenPorsgrunn OL41.44
2Henrik WennerstrandPorsgrunn OL50.48+9.04
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL54.01+12.17
4Bjørn LiePorsgrunn OL59.06+17.22

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL40.29
2Inge GlittumOK Skeidi48.57+8.28
3Øyvind FlaattenOK Skeidi49.28+8.59
4Espen RaastadSkien OK49.50+9.21
5Morten HamreIL Hauken51.26+10.57
6Bjørn Richard KirsteSkien OK51.46+11.17
7Bjørn PollandOK Skeidi54.20+13.51
8Jan Kåre StokkeOK Skeidi1.01.05+20.36
9Harald OmlandSkien OK1.06.16+25.47
10Jan GlittumOK Skeidi1.10.42+30.13

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per FuruheimSkien OK44.29
2Atle RemmePorsgrunn OL58.16+13.47

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kay JørgensenPorsgrunn OL44.24
2Rolf LyePorsgrunn OL58.28+14.04
3Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.02.20+17.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor