Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 10
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 23 august 2018

Drangedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Odd AureH 60- (7)1.09.57+29.0217.08
Astrid LundeD 70- (1)diskvalifisert

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Paul SkjakerH 60- (7)56.57+16.0213.57

Høydalsmo IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandH 40- (6)41.257.52

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Morten HamreH 50- (7)54.36+11.5010.22

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ragnar HillestadH 70- (5)1.16.22+37.5323.25

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kåre ThorbjørnsenH 70- (5)50.21+11.5215.26
4Tor Eivind EdvardsenH 70- (5)1.13.00+34.3122.23

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ole FlaattenH 17- (4)52.21+8.299.57
3Øyvind FlaattenH 50- (7)48.56+6.109.18

Porsgrunn OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kay JørgensenH 70- (5)38.2911.48
1Hilde Kristine RosenvoldD 50- (3)46.4511.27
1Magnus BrodinH 13-14 (2)44.0013.29
1Bjørn Ivar LangerudH -12N (1)43.5227.45
1Tobias MathisenH 15-16 (3)35.258.40
1Une HoltermannD 15-16 (2)39.299.40
1Anna MeenD 17- (2)38.499.30
1Knut Wiig MathisenH 50- (7)42.468.07
2Inger Marie JohanssonD 60- (2)1.27.44+42.0926.54
2Eli Marie WiigD 50- (3)51.34+4.4912.38
2Jan GatevoldH 50- (7)44.55+2.098.32
2Dag AusenH 40- (6)44.09+2.448.23
2Anine Kjørholt LieD 15-16 (2)57.55+18.2614.11
2Halvard KornmoH 15-16 (3)1.00.27+25.0214.48
2Oscar Wiersdalen ThunoldH 13-14 (2)47.57+3.5714.42
3Rolf LyeH 70- (5)53.36+15.0716.26
3Anniken AusenD 50- (3)56.49+10.0413.55
3Atle RemmeH 60- (7)48.10+7.1511.48
3Håvard SkriubakkenH 17- (4)53.27+9.3510.09
3Magne Wiig MathisenH 40- (6)44.22+2.578.26
3Anders L. RosenvoldH 15-16 (3)1.06.11+30.4616.13
4Børge NordliH 17- (4)1.09.04+25.1213.07
4Ole JohanssonH 60- (7)48.48+7.5311.57
4Jørn LangerudH 40- (6)1.21.53+40.2815.34
5Dagfinn TorpeH 60- (7)53.01+12.0612.59
Thomas BrodinH 40- (6)diskvalifisert
Hans Christian MeenH 40- (6)diskvalifisert

Skien OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rune LaurantsenH 60- (7)40.5510.01
1Gaute NysæterH 11-12 (3)43.0217.12
1Skjalg NysæterH 17- (4)43.528.20
1Trude NysæterD 17-C (2)50.5720.22
1Sigurd HoltskogH 17-C (1)32.3213.00
1Emilie Holtskog-FeremansD 11-12 (2)54.4621.54
1Juliette Holtskog-FeremansD -12N (1)24.3715.34
1Ingrid StrandeD 60- (2)45.3513.58
2Per FuruheimH 60- (7)46.59+6.0411.30
2Jorunn Brun SagaD 17-C (2)1.07.26+16.2926.58
2Max Jonas Gjærum WeiserH 11-12 (3)1.16.51+33.4930.44
2Hanna NysæterD 17- (2)46.30+7.4111.23
2Vilde Aakre LeistadD 11-12 (2)56.58+2.1222.47
3Leo RollefsenH 11-12 (3)1.17.24+34.2230.57
4Espen RaastadH 50- (7)53.16+10.3010.07
6Tom SagaH 50- (7)59.34+16.4811.19
7Harald OmlandH 50- (7)1.07.08+24.2212.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor