Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 15

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 15
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 12 september 2018

Lang

6 000 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK51.318.35
2Tor MellaOppsal Orientering53.11+1.408.51
3Magnus Eide FredriksenHeming Orientering54.42+3.119.07
4Thomas NipenBækkelagets SK54.55+3.249.09
5Haakon IngvaldsenKIF55.14+3.439.12
6Karl Even RyghHeming Orientering56.15+4.449.22
7Torkel Eide SolstadDNVGL1.01.31+10.0010.15
8Morten HeierFossum IF1.02.36+11.0510.26
9Sindre LangaasNydalens SK1.02.53+11.2210.28
10Kristian ØstermannHeming Orientering1.04.41+13.1010.46
11Ivar SeierstadIL GeoForm1.05.46+14.1510.57
12Christian GrotnesIL Tyrving1.05.55+14.2410.59
13Holger SchlaupitzIL GeoForm1.06.06+14.3511.01
14Øystein ØstermannHeming Orientering1.07.07+15.3611.11
15Knut BårtveitBø OL1.07.59+16.2811.19
16Stig HeirAsker Skiklubb1.08.04+16.3311.20
17Harald IweIL GeoForm1.08.22+16.5111.23
18Guttorm EggeOslostudentenes IK1.08.58+17.2711.29
19Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering1.13.44+22.1312.17
20Harald Østgaard LundIL GeoForm1.14.32+23.0112.25
21Ivar RefslandUiO1.16.39+25.0812.46
22Tor Christian TallaksenPrivat1.20.14+28.4313.22
23Jon LahlumIL GeoForm1.21.32+30.0113.35
24Anton PlaianAE consult1.23.08+31.3713.51
25Knut OnsagerIL GeoForm1.25.12+33.4114.12
26Peer StiansenNydalens SK1.28.57+37.2614.49
27Frode JohansenStatoil BIL1.35.25+43.5415.54
28Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.40.06+48.3516.41
29Hasse BergstrømIL Tyrving1.40.24+48.5316.44
30Zoltan HorvathVBIL1.44.06+52.3517.21
31John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.49.11+57.4018.11
32Audrun UtskarpenOslostudentenes IK2.02.13+1.10.4220.22
33Nils Petter FremmingHeming Orienteringikke godkjent
34Henrik ReuschHeming Orienteringikke godkjent
35Kristoffer JacobsenIL Tyrvingikke godkjent
36Bjørn GrindeOslostudentenes IKikke godkjent
37Ferdinand FremmingHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

3 700 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund GravirVbil43.3111.45
2Erik Næss UlsethNydalens SK43.51+0.2011.51
3Toril HallanLillomarka OL45.20+1.4912.15
4Kjell MarksetIL Koll46.08+2.3712.28
5Pål TerkelsenPrivat48.16+4.4513.02
6Torgeir StrandhagenRøyken OL48.26+4.5513.05
7Hege FeiringIL Tyrving49.10+5.3913.17
8Pål DahleOppsal Orientering49.19+5.4813.19
9Espen AubertDaimyo49.47+6.1613.27
10Paul SolheimPrivat49.57+6.2613.30
11Trond HegnaAsker Skiklubb51.50+8.1914.00
12Louise OramBækkelaget SK53.27+9.5614.26
13Svein JacobsenIL Tyrving54.23+10.5214.41
14Marianne NjåsteinIL Tyrving55.16+11.4514.56
15Reidar FossumAsker Skiklubb56.52+13.2115.22
16Tormod BøeVBIL59.02+15.3115.57
17Mattis OvesenPrivat59.56+16.2516.11
18Åse NorrudFossum IF59.57+16.2616.12
19Knut-Anders LøkenFossum IF1.01.14+17.4316.32
20Sidsel NørstebøIL Tyrving1.03.07+19.3617.03
21Bent Sande KvermeFossum IF1.03.36+20.0517.11
22Axel DamgaardOL Trollo1.04.08+20.3717.20
23Helge LyeIL Tyrving1.04.49+21.1817.31
24Ida Marie FlågenHeming Orientering1.04.59+21.2817.33
25Charlotte SanchisPrivat1.05.16+21.4517.38
26Pål W HansenBDO1.05.48+22.1717.47
27Ann Elin FlågenHeming Orientering1.06.07+22.3617.52
28Rune HultgreenIL GeoForm1.07.54+24.2318.21
29Hans-Henrik FremmingMeteorologen1.08.08+24.3718.24
30Øyvind GylverAsker Skiklubb1.09.16+25.4518.43
31Jarle NilsenSiemens1.09.25+25.5418.45
32Henrik Smith-MeyerVBIL1.10.10+26.3918.57
33Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.15.12+31.4120.19
34Sigbjørn ModalsliFossum IF1.17.07+33.3620.50
35Tone Jahren HerudFossum IF1.18.39+35.0821.15
36Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.20.22+36.5121.43
37Maria TorgersenBækkelagets SK1.22.07+38.3622.11
38Karsten BorgeArmada1.23.33+40.0222.34
39Britta FismenFossum IF1.23.46+40.1522.38
40Andreas FlammigirPrivat1.23.53+40.2222.40
41Tor OmmundsenVBIL1.25.29+41.5823.06
42Roy GjerdingOK Moss1.26.05+42.3423.15
43Trude FixdalIL Koll1.26.28+42.5723.22
44Kjersti ThoStabæk IF1.27.34+44.0323.40
45Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm1.28.21+44.5023.52
46Ole Martin HalckPrivat1.29.50+46.1924.16
47Per AagaardHeming Orientering1.36.51+53.2026.10
48Lars ChristensenVBIL1.49.10+1.05.3929.30
49Tom EdvardsenIL Kollikke godkjent
50Torstein SchelleArmadaikke godkjent
51Gisela SundelinPrivatikke godkjent
52Arne KongsnesOppsal Orienteringikke godkjent
53Geir Andreas NesetBærum Skiklubikke godkjent
54Morten FismenFossum IFikke godkjent

Kort

2 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm24.3912.19
2Anne DanielsenNydalens SK31.21+6.4215.40
3Egil HusethKamp/Vestheim IF32.20+7.4116.10
4Toril EineEsso Sport40.49+16.1020.24
5Finn GangePrivat43.30+18.5121.45
6Helene Margarethe KristensenHeming Orientering44.17+19.3822.08
7Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering44.27+19.4822.13
8Kåre KnudsenIL GeoForm46.41+22.0223.20
9Harald AulieIL Koll46.55+22.1623.27
10Knut Tore SolheimNydalens SK47.22+22.4323.41
11Enikø BertalanAsker Skiklubb54.46+30.0727.23
12Arne Christian ScheieØstmarka OK58.27+33.4829.13
13Gerd Sylvi SellvoldKamp/Vestheim IF1.11.18+46.3935.39
14Sigurd HaugerudIL GeoForm1.23.22+58.4341.41
15Unn EllefsenIL Tyrvingikke godkjent
16Ørnulf FremmingMeteorologenikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor