Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 11
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 15 august 2018

Lang

5 400 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein PettersenNydalens SK44.288.14
2Vetle ChristiansenBækkelagets SK45.53+1.258.29
3Christian VogelsangNydalens SK46.19+1.518.34
4Per OftenNTNUBIL46.25+1.578.35
5Bojan BlumensteinNydalens SK49.25+4.579.09
6Olav EideBækkelagets SK50.51+6.239.25
7Korbinian LehnerOLG Regensburg51.07+6.399.27
8Thomas NipenBækkelagets SK52.07+7.399.39
9Magne OmestadNydalens SK52.54+8.269.47
10Gard LindsethNydalens SK54.09+9.4110.01
11Tor Andreas AndersenHalden SK54.34+10.0610.06
12Jørgen Mathias NipenBækkelaget55.09+10.4110.12
13Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering55.12+10.4410.13
14Magnus Eide FredriksenHeming Orientering55.19+10.5110.14
15Holger SchlaupitzIL GeoForm57.57+13.2910.43
16Sindre LangaasNydalens SK58.43+14.1510.52
17Nils HæstadFossum IF59.45+15.1711.03
18Georg BuggeAas Jakobsen59.54+15.2611.05
19Håvard Mo VaadalNTNUI59.55+15.2711.05
20Marius Borge HeirFossum IF1.01.08+16.4011.19
21Morten HeierFossum IF1.02.25+17.5711.33
22Quirin LehnerOLG Regensburg1.02.42+18.1411.36
23Knut Jostein SætnanFossum IF1.03.07+18.3911.41
24Skage GrønnebergHeming Orientering1.03.29+19.0111.45
25Steinar LågVeritas1.03.36+19.0811.46
26Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.03.38+19.1011.47
27Niklas NormanIL GeoForm1.04.33+20.0511.57
28Børge PedersenNydalens SK1.04.45+20.1711.59
29Truls HestengenOppsal Orientering1.04.56+20.2812.01
30Jon KaarbyNydalens SK1.06.02+21.3412.13
31Rolv Anders SystadLyn1.06.31+22.0312.19
32Tore MyhrvoldVBIL1.06.53+22.2512.23
33Guttorm EggeOslostudentenes IK1.07.19+22.5112.27
34Eskil ÅsmulOL Trollelg1.08.00+23.3212.35
35Knut BårtveitBø OL1.08.45+24.1712.43
36Eivind RuthVBIL1.10.18+25.5013.01
37Christian ReuschHeming Orientering1.11.15+26.4713.11
38Hallvard FjærLillomarka OL1.12.21+27.5313.23
39Ståle HeitmannFossum IF1.13.50+29.2213.40
40Per OsenEquinor BIL1.16.12+31.4414.06
41Knut OnsagerIL GeoForm1.17.35+33.0714.22
42Harald IweIL GeoForm1.18.35+34.0714.33
43Marei LehnerOLG Regensburg1.20.37+36.0914.55
44Erik SauarIL Koll1.23.09+38.4115.23
45Jan Fredrik HelgakerVBIL1.24.11+39.4315.35
46Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.25.34+41.0615.50
47Emil Ganc-PetersenFossum IF1.25.59+41.3115.55
48Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.27.22+42.5416.10
49Trude FixdalIL Koll1.28.28+44.0016.22
50Bjørn BakkevigHeming Orientering1.28.39+44.1116.25
51Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.29.49+45.2116.37
52Bent Sande KvermeFossum IF1.30.34+46.0616.46
53Zoltan HorvathVeritas1.31.46+47.1816.59
54Anton PlaianAE consult1.33.24+48.5617.17
55Lars ChristensenVBIL1.37.30+53.0218.03
56Petter ChristensenVBIL1.47.44+1.03.1619.57
57Håkon BuggePrivat1.50.18+1.05.5020.25
58Toril HallanLillomarka OLikke godkjent
59Peer StiansenNydalens SKikke godkjent
60Erik Næss UlsethNydalens SKikke godkjent
61Hallvard BergIL Tyrvingikke godkjent
62Benedikt LehnerOLG Regensburgikke godkjent

Mellom

4 100 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Turter  SandvoldNydalens SK38.049.17
2Morten FismenFossum IF39.35+1.319.39
3Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering40.13+2.099.48
4Yngvar ChristiansenBækkelagets SK43.23+5.1910.34
5Terje MathisenOpen iT43.39+5.3510.38
6Morten DueMåren OK43.46+5.4210.40
7Kjell MarksetIL Koll46.35+8.3111.21
8Pål DahleOppsal Orientering48.11+10.0711.45
9Einar JensenNydalens SK48.18+10.1411.46
10Britta FismenFossum IF50.06+12.0212.13
11Pål TerkelsenPrivat50.20+12.1612.16
12Eirik TandrevoldFossum IF51.45+13.4112.37
13Arnt Ove TakvamFearnsport51.57+13.5312.40
14Tove StrandMåren OK52.07+14.0312.42
15Knut-Anders LøkenFossum IF52.28+14.2412.47
16Lars BenestadGrane IL52.48+14.4412.52
17Dag WangLillomarka OL53.09+15.0512.57
18Ellen TurterNydalens SK53.14+15.1012.59
19Martin GranlySiemens Oslo53.49+15.4513.07
20Reidar FossumAsker Skiklubb54.23+16.1913.15
21Julie Hilland AndersenHalden SK54.29+16.2513.17
22Kjersti HovFossum IF55.49+17.4513.36
23Lasse ArnesenHeming Orientering57.51+19.4714.06
24Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm58.45+20.4114.19
25Sidsel NørstebøIL Tyrving58.46+20.4214.20
26Henrik Smith-MeyerVBIL59.26+21.2214.29
27Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb59.57+21.5314.37
28Solveig Eline BergIL Tyrving1.00.26+22.2214.44
29Aleidis LøkenHeming Orientering1.00.41+22.3714.48
30Ivar RefslandUiO1.01.14+23.1014.56
31Anne DanielsenNydalens SK1.01.17+23.1314.56
32Petter GullikstadRøros IL1.01.52+23.4815.05
33Harald RikheimRådtassene1.02.41+24.3715.17
34Pål W HansenBDO1.02.49+24.4515.19
35Julia  PlaianAsker Skiklubb1.02.56+24.5215.20
36Knut Bjarne SætreBærum kom1.03.11+25.0715.24
37Mariken HomleidIL GeoForm1.04.15+26.1115.40
38Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.04.22+26.1815.41
39Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.05.43+27.3916.01
40Peter BlomSintef1.06.03+27.5916.06
41Øyvind GylverAsker Skiklubb1.06.29+28.2516.12
42Kristian NæssNydalens SK1.06.37+28.3316.14
43Karen Marie Eid KaarbyNydalen SK1.06.53+28.4916.18
44Hasse BergstrømIL Tyrving1.06.54+28.5016.19
45Charlotte SanchisPrivat1.08.58+30.5416.49
46Endre HallanNorconsult1.09.18+31.1416.54
47Jacob DybwadWSP Engineering1.09.39+31.3516.59
48Harald AulieIL Koll1.09.57+31.5317.03
49Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1.13.59+35.5518.02
50Tom EdvardsenIL Koll1.14.03+35.5918.03
51Karsten BorgeArmada1.14.53+36.4918.15
52Olav NipenIL Tyrving1.16.21+38.1718.37
53Birk F. SætnanFossum IF1.16.22+38.1818.37
54Jarle NilsenSiemens1.18.13+40.0919.04
55Kjersti ThoStabæk IF1.18.29+40.2519.08
56Elle MelbyeHeming Orientering1.18.31+40.2719.09
57Per StedjeØstmarka OK1.19.15+41.1119.19
58Tor OmmundsenVBIL1.20.27+42.2319.37
59Helge BjaalandHeming Orientering1.22.06+44.0220.01
60Jartrud SteinsliØstmarka OK1.22.26+44.2220.06
61Per-Arne RøstadsandNydalens SK1.23.04+45.0020.15
62Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.24.04+46.0020.30
63Gisela SundelinPrivat1.28.55+50.5121.41
64Sturle HånesIL GeoForm1.31.15+53.1122.15
65Roar BjordalOppsal Orientering1.31.52+53.4822.24
66Toril RiddervoldHeming Orientering1.31.56+53.5222.25
67Kjetil JacobsenHamar OK1.35.14+57.1023.13
68Per AagaardHeming Orientering1.41.41+1.03.3724.48
69Kjetil OsenEquinor BIL1.44.10+1.06.0625.24
70Anders VinnoggTPWB-O2.36.22+1.58.1838.08
71Olav HasaasFossum IFikke godkjent
72Signe HoloFossum IFikke godkjent
73Øystein HoloFossum IFikke godkjent
74Alexander GaardendahlFearnsportikke godkjent
75Anders Næss-UlsethNydalens SKikke godkjent
76Rune HultgreenIL GeoFormikke godkjent

Kort

2 100 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald Eide-FredriksenHeming Orientering23.2311.08
2Vidar BerteigIL GeoForm24.32+1.0911.40
3Bjørn Are CarlssonFossum IF26.13+2.5012.29
4Tone Jahren HerudFossum IF31.08+7.4514.49
5Finn GangePrivat32.10+8.4715.19
6Egil HusethKamp/Vestheim IF33.34+10.1115.59
7Sindre OhmBøler IF34.10+10.4716.16
8Jon C. FougnerHeming Orientering38.06+14.4318.08
9Eyvind AasIL GeoForm39.05+15.4218.36
10Georg HorvatiIL Tyrving39.38+16.1518.52
11Andreas FlammigirPrivat39.46+16.2318.56
12Enikø BertalanAsker Skiklubb40.24+17.0119.14
13Eilen Arctander VikIL Koll41.01+17.3819.31
14Anja RuthAker Solutions41.18+17.5519.40
15Inger Johanne EikelandNydalens SK42.37+19.1420.17
16Øystein MadsenHaugerud IF42.50+19.2720.23
17Sharon BroadwellIL GeoForm45.21+21.5821.35
18Kaare SolhjellPrivat47.16+23.5322.30
19Lars LøkenEsso Sport47.34+24.1122.39
20Ildiko HorvatiIL Tyrving49.11+25.4823.25
21Ask SætnanFossum IF50.54+27.3124.14
22Sigurd HaugerudIL GeoForm1.01.44+38.2129.23
23Ingrid HasaasFossum IF1.02.35+39.1229.48
24Gerd Sylvi SellvoldKamp/Vestheim IF1.02.58+39.3529.59
25Per GjermoAsker Skiklubb1.03.11+39.4830.05
26Benedicte BlixFossum IF1.03.56+40.3330.26
27Torstein SchelleArmada1.17.10+53.4736.44
28Knut HangeraasIL GeoFormikke godkjent
29Per OngstadPrivatikke godkjent
30Kristin MortensenIL Kollikke godkjent
31Ingvild WangNTNU BILikke godkjent
32Johanne Lahlum HortmanIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor