Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Nydalens SK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Nydalens SK
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 21 august 2018

H17

6 070 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Kamstrup HovindNydalens SK36.095.57
2Henrik EijsinkNydalens SK36.11+0.025.57
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK36.13+0.045.57
4Per Melander OftenNydalens SK36.25+0.165.59
5Alan CherryNydalens SK36.29+0.206.00
6Lars Young VikNydalens SK39.25+3.166.29
7Øystein PettersenNydalens SK39.33+3.246.30
8Vegard Blomseth JohnsenNTNUI39.57+3.486.34
9Halvor SaunesNydalens SK40.07+3.586.36
10Sverre Turter SandvoldNydalens SK41.41+5.326.52
11Jostein AndersenNydalens SK42.28+6.196.59
12Håkon HeggedalNydalens SK44.47+8.387.22
13Gard LindsethNydalens SK45.00+8.517.24
14Simen Eid NielsenNydalens SK46.27+10.187.39
15Einar TommelstadNydalens SK46.30+10.217.39
16Jon Aukrust OsmoenNydalens SK47.34+11.257.50
17Finn Gjerull RyghNydalens SK48.06+11.577.55
18Audun BerganNydalens SK48.30+12.217.59
19Thomas JakobsenSørbråten IL48.56+12.478.03
20Sondre Ruud BråtenNydalens SK49.28+13.198.08
21Lukas LilandNydalens SK52.28+16.198.38
22Isak JonssonNydalens SK54.20+18.118.57
23Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK58.10+22.019.34
24Bernt GjellestadNydalens SK1.17.12+41.0312.43
Bojan BlumensteinNydalens SKikke startet
Inge LindsethNydalens SKikke startet

D17

4 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine AhlsandNTNUI36.417.48
2Siri UlvestadNydalens SK38.19+1.388.09
3Ingvil AhlsandNydalens SK41.20+4.398.47
4Delphine PoirotLillomarka OL42.30+5.499.02
5Malin EijsinkNydalens SK44.06+7.259.22
6Anna LampinenNydalens SK49.22+12.4110.30
7Marianne DæhliNydalens SK55.57+19.1611.54
8Maiken Skirstad MoNydalens SK1.01.35+24.5413.06
Lucille GirardNydalens SKdiskvalifisert
Marie LilandNydalens SKikke startet

H15-16

4 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elia ThorvikNydalens SK34.247.19
2Tobias EspedalNydalens SK34.32+0.087.20
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK34.35+0.117.21
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK36.52+2.287.50
5Anders Håvard LarsenNydalens SK38.08+3.448.06
6Gaute BerganNydalens SK38.18+3.548.08
7Rolf Andreas BergNydalens SK38.33+4.098.12
8Kasper Bakken UlsethNydalens SK39.46+5.228.27
9Elias StubberudNydalens SK44.24+10.009.26
10Kristian Norum MeløysundNydalens SK47.11+12.4710.02
11Jonas AarsethNydalens SK58.56+24.3212.32
Ole Jakob FrankrigNydalens SKikke startet

H45

4 700 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune ScheeleNydalens SK32.026.48
2Petter AntonsenNydalens SK35.03+3.017.27
3Lars KrügerNydalens SK36.32+4.307.46
4Sindre LangaasNydalens SK37.06+5.047.53
5Einar LunøeNydalens SK37.08+5.067.54
6Bjørn HaugeNydalens SK38.37+6.358.12
7Per Ola UlsethNydalens SK38.43+6.418.14
8Sören JonssonNydalens SK38.50+6.488.15
9Knut LandstadNydalens SK40.33+8.318.37
10Kjetil EspedalNydalens SK41.03+9.018.44
11Ole Petter HaugenNydalens SK41.06+9.048.44
12Dag Håvard LarsenNydalens SK41.08+9.068.45
13Anders NorlingNydalens SK41.09+9.078.45
14Børge PedersenNydalens SK43.02+11.009.09
15Terje Wiig MathisenNydalens SK44.48+12.469.31
16Jon SolsrudNydalens SK45.30+13.289.40
17Ottar WiklundNydalens SK48.08+16.0610.14
18Jo WiklundNydalens SK48.41+16.3910.21
19Fredrik SaugestadNydalens SK49.24+17.2210.30
20Per SandbergNydalens SK56.54+24.5212.06
21Per Ole DahlsrudNydalens SK57.51+25.4912.18
22Runar HafskjoldNydalens SK1.10.14+38.1214.56
23Per Hermann KrøgerNydalens SK1.11.47+39.4515.16
24Vidar ThorvikNydalens SK1.13.39+41.3715.40
25Even Angell-PetersenNydalens SK1.14.19+42.1715.48
Klavs MadsenNydalens SKdiskvalifisert
Torstein HoleNydalens SKikke startet

D15-16

4 170 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK31.517.38
2Pia Young VikNydalens SK33.05+1.147.56
3Yngvild Langedal BreivikNydalens SK39.34+7.439.29
4Ea LunøeNydalens SK54.28+22.3713.03
5Elise Wærp HaugeNydalens SK57.36+25.4513.48
6Ingrid Bergh SkardNydalens SK57.40+25.4913.49

D45

4 170 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit Sofie WiklundNydalens SK37.138.55
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK37.54+0.419.05
3Ellen Marie TurterNydalens SK39.47+2.349.32
4Anne MadslienNydalens SK39.49+2.369.32
5Katja MjøsundNydalens SK43.40+6.2710.28
6Anne Berit EidNydalens SK46.35+9.2211.10
7Anne DanielsenNydalens SK50.23+13.1012.04
8Karen Marie Eid KaarbyNydalens SK53.34+16.2112.50
9Solveig BerganNydalens SK57.53+20.4013.52
10Kathrine LunøeNydalens SK1.01.54+24.4114.50
Siri StørmerNydalens SKdiskvalifisert

D13-14

3 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Mo HjelsethNydalens SK24.547.15
2Marie SaugestadNydalens SK29.38+4.448.38
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK31.37+6.439.13
4Marie ScheeleNydalens SK31.41+6.479.14
5Mari AarsethNydalens SK35.40+10.4610.23
Tiril Ebon EspedalNydalens SKdiskvalifisert

D17B

3 430 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK48.0614.01
2Frida GuerreroOK Linné48.25+0.1914.06
3Frida AamotNydalens SK58.51+10.4517.09
4Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK1.08.39+20.3320.00
5Merete SaugestadNydalens SK1.19.42+31.3623.14
6Ingrid SkaarerNydalens SK1.26.56+38.5025.20
Cathrine FrydenlundNydalens SKdiskvalifisert
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKbrutt
Anne Kathrine AkselsenNydalens SKikke startet

H13-14

3 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Størmer-AntonsenNydalens SK24.447.12
2Christian Fredrik BorgNydalens SK24.47+0.037.13
3Axel AaldeNydalens SK24.51+0.077.14
4Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK27.19+2.357.57
5Jonas WilsbergNydalens SK1.40.07+1.15.2329.11

H17B

3 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian NæssNydalens SK36.3410.39
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SKdiskvalifisert

D11-12

2 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK16.046.27
2Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK36.59+20.5514.51
3Clara WeiszNydalens SK44.18+28.1417.47
4Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK44.23+28.1917.49
5Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK49.24+33.2019.50
Hanne Wærp HaugeNydalens SKikke startet

D17C

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma AhlsandNydalens SK18.177.20
2Beatriz AzagraNydalens SK40.24+22.0716.13

H11-12

2 490 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK15.196.09
2Oliver SkjelvanKjelsås IL25.42+10.2310.19
3Max Skjerpen HusebyNydalens SK25.44+10.2510.20
4Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK28.50+13.3111.34
5Eskil HafskjoldNydalens SK31.06+15.4712.29
6Per Noah SommerheinNydalens SK31.21+16.0212.35
7Elias Azagra NæssNydalens SK1.08.22+53.0327.27
Linus MjøsundNydalens SKikke startet
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SKikke startet

D-12N

2 290 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Oraug RyghNydalens SK23.3110.16
2Ida Berge GjellestadNydalens SK27.22+3.5111.57
3Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK29.20+5.4912.48
4Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK33.06+9.3514.27
5Ingrid BakkehøiNydalens SK36.01+12.3015.43
6Frida Moe-FinnesandNydalens SK36.12+12.4115.48
7Lilja Moe-FinnesndNydalens SK37.36+14.0516.25
8Johanne Ragvin RystadNydalens SK58.58+35.2725.44

D-10

2 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleNydalens SK17.086.52
2Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK24.13+7.059.43
3Josefine Oraug RyghNydalens SK26.23+9.1510.35
4Lisa SkogmoNydalens SK39.51+22.4316.00
5Idun Skjerve-HansenNydalens SK55.51+38.4322.25
6Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK59.36+42.2823.56

H-12N

2 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK21.049.11
2Sverre Øen LandstadNydalens SK21.43+0.399.28
3August Lea KabbeOL Tønsberg og omegn24.15+3.1110.35
4Birk Falch MildeNydalens SK24.16+3.1210.35
5Tarjei Hausken NordbergNydalens SK31.02+9.5813.33
6Nikolai Bildøy GjerlandNydalens SK42.54+21.5018.44

H-10

2 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre HafskjoldNydalens SK25.3910.18
2Christian Berge GjellestadNydalens SK27.17+1.3810.57
3Theo Winsents SæterNydalens SK28.26+2.4711.25
4Andreas N. AspelundNydalens SK32.05+6.2612.53
5Emil SkaugNydalens SK32.47+7.0813.09
6Iver AarsethNydalens SK35.03+9.2414.04
7Alfred TeigNydalens SK35.44+10.0514.21
8Rasmus MjøsundNydalens SK37.15+11.3614.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor