Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen, Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen, Løp 2
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 24 september 2018

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda Isnes TyseEiker OL50.21
2Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.03.05+12.44

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb49.30

D17- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine HoenEiker OL1.17.43
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.28.32+10.49
3Line Drange RuudRøyken OL1.40.16+22.33

H17- Lang

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar LundanesIL Tyrving44.09
2Aslak HeimdalKonnerud IL47.01+2.52
3Sander ArntzenAsker Skiklubb47.38+3.29
4Vegard Blomseth JohnsenNTNUI49.02+4.53
5Per WiréhnAsker Skiklubb50.29+6.20
6Torkil Eide SolstadIL Tyrving52.17+8.08
7Stian BergersenIL Tyrving52.31+8.22
8Johan SvedbergHeming Orientering53.31+9.22
9Tommy JauhojärviAsker Skiklubb56.48+12.39
10Jens Erik MortensenAsker Skiklubb57.34+13.25
11Niklas NormanIL GeoForm59.50+15.41
12Joakim FermRøyken OL1.00.50+16.41
13Svein GranerudAsker Skiklubb1.01.50+17.41
14Harald KvisliNotodden OL1.04.50+20.41
15Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.06.19+22.10
16Øystein HoloFossum IF1.07.49+23.40
17Håkon JendalFossum IF1.10.29+26.20
18Per Magnus DahlElverum OK1.11.05+26.56
19Pål SkogedalAsker Skiklubb1.13.30+29.21
20Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.23.04+38.55
Erik ThorssonIL Tyrvingikke startet
Johan Kristian UndelandSturla, IFikke startet

D17- Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorun RuudAsker Skiklubb45.53
2Emma Meyer LarssonIL Tyrving46.24+0.31
3Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb46.55+1.02
4Anne Marthe PeveriEiker OL54.40+8.47
5Tove HeimdalKonnerud IL55.21+9.28
6Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.01.50+15.57
7Larysa MironavaModum OL1.15.16+29.23
8Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.21.01+35.08

H17- Kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind HoffIL Tyrving39.16
2Trond RønnebergAsker Skiklubb41.03+1.47
3Torgeir StrandhagenRøyken OL41.29+2.13
4Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb44.25+5.09
5Øyvind Roger HansenRøyken OL45.25+6.09
6Hallvard KorenOK Moss46.34+7.18
7Helge StenerudOL Tønsberg og omegn47.08+7.52
8Gunnar HopeModum OL53.46+14.30
9Hasse BergstrømIL Tyrving59.12+19.56
10Leif Kåre BessebergEiker OL1.01.52+22.36
11Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.07.24+28.08
12Torodd KolbergsrudRøyken OL1.07.41+28.25
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Kjell Jarle GausemelRøyken OLdiskvalifisert
Arne FossheimAsker Skiklubbbrutt
Jon Arvid FossumAsker Skiklubbikke startet
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet
Vidar StrandLierbygda OLikke startet

C-Åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm26.20
2Arild NyhaugAsker Skiklubb34.41+8.21
3Haakon DolvenAsker Skiklubb40.58+14.38
4Martin Thorén44.12+17.52
5Simen KolbergsrudRøyken OL44.40+18.20
6Per SennelsRøyken OL1.00.18+33.58

D/H 11-14

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trym Holme BrinchAsker Skiklubb19.11
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb19.12+0.01
3Christian Fredrik BorgIL Koll19.59+0.48
4Mikael BirkelundAsker Skiklubb20.06+0.55
5Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb29.00+9.49
6Mathias NyhaugAsker Skiklubb29.04+9.53
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb33.53+14.42
8Mikkel RastadAsker Skiklubb33.54+14.43
9Henrik NybergAsker Skiklubb34.11+15.00
10Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb34.19+15.08
11Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb40.40+21.29
12Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb40.59+21.48
13Vilmer NybergAsker Skiklubb44.28+25.17
14Linus Hognestad SennelsRøyken OL1.00.04+40.53
Tarje EspelinAsker Skiklubbbrutt
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbbrutt
Jakob RastadAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor