Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap, Skien OK og POL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap, Skien OK og POL
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: tirsdag 21 august 2018

N-åpen

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Leon E. AasgravPorsgrunn OL39.25
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL31.16
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL30.41
Leah FuruheimSkien OK38.07
June HestadSkien OK22.04
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK22.00
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL33.08
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL31.17
Jakob KristensenPorsgrunn OL27.07
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL28.04
LeonPorsgrunn OL27.19
Eldar Torpe LienPorsgrunn OL34.52
William LinderPorsgrunn OL28.25
Tobias LodeSkien OK27.59
Frida LydersenSkien OK40.25
Leon-Andreas MelingSkien OK25.20
Siri MelingSkien OK25.20
Kristian NordliPorsgrunn OL30.04
Simon RønningPorsgrunn OL39.32
Mie SkifjellSkien OK40.22
Emilie Venheim KnutsenSkien OK40.25
Eldar's vennPorsgrunn OL35.40
VictoriaSkien OK33.06

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helga Elise NordliPorsgrunn OL1.11.49

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK26.59
2Emilie Holtskog-FeremansSkien OK39.50+12.51
3Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL48.40+21.41
4Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL53.44+26.45
5Julie KristensenPorsgrunn OL56.11+29.12

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Julie Aasen SkaardalPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie Aasen SkaardalPorsgrunn OL40.52
2Lillian MyrlandPorsgrunn OL54.54+14.02

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL40.37
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL55.07+14.30
3Malene NysæterSkien OK1.03.48+23.11

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna FuruheimSkien OK1.02.23
Anna MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rita RaastadSkien OK36.22
2Trude NysæterSkien OK36.57+0.35
3Ingunn GåsoddenSkien OK37.17+0.55
4Inger-Lene FlatinSkien OK38.06+1.44
5Ulrike WeiserSkien OK55.54+19.32

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lenka WestinPorsgrunn OL1.01.58
2Lene MeenPorsgrunn OL1.03.10+1.12
3Trude KalandPorsgrunn OL1.05.21+3.23
4Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.11.21+9.23
Mona HoltePorsgrunn OLbrutt

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL55.52
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL57.08+1.16
3Anniken AusenPorsgrunn OL1.03.21+7.29
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.04.11+8.19
5Eli SæterdalSkien OK1.23.50+27.58
Turid VongravenSkien OKfullført

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK38.22
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.18.34+40.12

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL1.06.13
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Olaug F. JohansenSkien OKdiskvalifisert

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK28.18
2Kristian Ekeberg FliidSkien OK35.23+7.05
3Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK47.55+19.37
4Sindre Flatin ErichsenSkien OK48.51+20.33
5Leo RollefsenSkien OK50.59+22.41
6Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.05.05+36.47

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas MyhreSkien OK40.53

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus BrodinPorsgrunn OL30.32
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL48.11+17.39
3Henrik Repstad StoremyrIL Hauken52.32+22.00

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adrian HagenPorsgrunn OL29.11

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL35.31
2Halvard KornmoPorsgrunn OL47.05+11.34
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL52.50+17.19
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL47.59
2Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL49.03+1.04
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL49.54+1.55
4Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.11.19+23.20
Håkon KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Børge NordliPorsgrunn OLbrutt
Runar Torpe LienPorsgrunn OLbrutt

H 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brede Ekeberg FliidSkien OK29.29
2Sigurd HoltskogSkien OK29.43+0.14
3Ådne SkifjellSkien OK29.50+0.21
4Geir HestadSkien OK32.01+2.32

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL45.49
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL53.20+7.31
3Hans Christian MeenPorsgrunn OL56.53+11.04
4Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.08.27+22.38
5Thomas BrodinPorsgrunn OL1.15.55+30.06
6Jørn LangerudPorsgrunn OL1.28.53+43.04
7Bjørn LiePorsgrunn OL2.03.59+1.18.10

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL51.23
2Jan GatevoldPorsgrunn OL58.26+7.03
3Harald HoviSkien OK1.03.46+12.23
4Espen RaastadSkien OK1.09.08+17.45
5Tom SagaSkien OK1.13.55+22.32
6Bjørn Richard KirsteSkien OK1.45.28+54.05
7Harald OmlandSkien OK2.08.10+1.16.47
Tore UllelandPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK54.08
2Morten AaltvedtPorsgrunn OL58.25+4.17
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.02.00+7.52
4Atle RemmePorsgrunn OL1.07.12+13.04
5Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.26.48+32.40
Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Per FuruheimSkien OKdiskvalifisert

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kay JørgensenPorsgrunn OL38.04
2Magne KlovningPorsgrunn OL45.43+7.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor