Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bjørksprett mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bjørksprett mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 13 mai 2012

N-åpen

1 620 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mari EidsmoFreidig17.1910.41
0Julius JubergVerdal OK23.41+6.2214.37
0Trude MarkhusVerdal OK15.209.27
0Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK12.517.55
0Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering12.407.49
0Mathea Spets StorhovFreidig13.398.25
0Marit SvendgårdOK Skøynar38.29+21.1023.45
0Sigurd VatnFrol IL22.12+4.5313.42

D -10

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering26.4514.32

D 11-12

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie HallemVerdal OK19.2010.30
2Ane Marte VatnFrol IL21.29+2.0911.40
3Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK26.59+7.3914.39

D 13-14

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering26.2512.00
2Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK28.30+2.0512.57
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering30.26+4.0113.49
4Karen RysgårdFrol IL30.46+4.2113.59
5Mia Larsen SvebergVerdal OK43.47+17.2219.54

D 15-16

2 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida SætherFreidig23.049.27
2Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering25.41+2.3710.31
3Maren GrandeVerdal OK27.56+4.5211.26
4Kaja Bø TimestadFreidig37.19+14.1515.17

D 17-18

3 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn KvaklandFreidig31.2410.01
2Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering41.11+9.4713.09
3Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK43.01+11.3713.44
4Astrid LægranSteinkjer OK44.41+13.1714.16
5Kajsa Stina SandstadFrol IL45.13+13.4914.26
6Astrid Bro KolstøStjørdals-Blink Orientering1.11.53+40.2922.57

D 19-

3 620 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audhild Bakken RognstadNTNUI34.559.38
2Isa Mari SandstadFrol IL36.28+1.3310.04
3Guro TorpeNTNUI37.17+2.2210.17
4Solveig VassendenFrol IL41.06+6.1111.21
5Torunn Spets StorhovFreidig42.58+8.0311.52
6Marit Rønning SkoglundByåsen IL45.49+10.5412.39
7Margot Bolstad LynumFreidig46.08+11.1312.44
8Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering49.41+14.4613.43
9Kirsten Marie LynumOK Skøynar56.16+21.2115.32
10Katharina RogstadNTNUI57.22+22.2715.50

D 40-

2 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig22.209.09
2Gunhild KvistadSteinkjer OK27.08+4.4811.07
3Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering32.19+9.5913.14
4Randi JensenFrol IL33.19+10.5913.39
5Marte SvebergVerdal OK34.08+11.4813.59
6Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering38.05+15.4515.36

D 50-

2 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri Bø TimestadFreidig38.5815.58
2Ellen Bro KolstøStjørdals-Blink Orientering1.20.41+41.4333.04

D 60-

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK42.5419.30

H 11-12

1 840 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats EidsmoFreidig13.257.17
2Morten SvendgårdOK Skøynar14.53+1.288.05
3Martin GrandeVerdal OK18.03+4.389.48
4Kristian Fredrik LynumFreidig19.04+5.3910.21
5Pål Larsen SvebergVerdal OK19.57+6.3210.50
6Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering20.02+6.3710.53
7Simen Spets StorhovFreidig21.52+8.2711.53
8Tore MarkhusVerdal OK23.57+10.3213.00
9Marius RessemFrol IL34.09+20.4418.33
Ole Larsen SvebergVerdal OKdiskvalifisert

H 13-14

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering20.229.15
2Oskar Spets StorhovFreidig22.47+2.2510.21
3Håvard EidsmoFreidig23.44+3.2210.47
4Petter MarkhusVerdal OK23.52+3.3010.50
5Sondre KorstadStjørdals-Blink Orientering26.41+6.1912.07
6Oscar LyngenFrol IL36.22+16.0016.31
7Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering43.26+23.0419.44
8Håkon GrandeVerdal OK45.51+25.2920.50
9Benjamin JubergVerdal OK53.23+33.0124.15
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKbrutt

H 13-16N

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Gjedrem LundVerdal OK11.517.18

H 15-16

2 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind WiggenByåsen IL17.197.05
2Stian SundsvikFrol IL19.58+2.398.10
3Rein Helle MårdalenFreidig24.28+7.0910.01
4Anders IsraelssonOK Skøynar24.42+7.2310.07
5Andreas IndahlVerdal OK27.08+9.4911.07
6Trygve LægranSteinkjer OK29.19+12.0012.00
7Marius Landsem MelhusSteinkjer OK34.47+17.2814.15

H 17-18

3 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigve LundsaunetVerdal OKdiskvalifisert

H 19-

4 330 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard VassendenFrol IL29.586.55
2Carl Petter LyngenFrol IL31.20+1.227.14
3Espen FiskumNTNUI31.27+1.297.15
4Mathias Stensland LillevoldNTNUI32.10+2.127.25
5Tomas EidsmoFreidig32.22+2.247.28
6Johan Asphjell BjørnaasFrol IL32.24+2.267.28
7Kjetil OkkenhaugNTNUI32.28+2.307.29
8Hans Petter MathisenNTNUI32.41+2.437.32
9Øystein HaugFrol IL33.32+3.347.44
10Øyvind EngerNTNUI33.44+3.467.47
11Simen OlafsenFreidig33.47+3.497.48
12Paul SirumFrol IL33.50+3.527.48
13Magnus Beyer BrattliMo OK35.59+6.018.18
14Simen AamodtNTNUI36.10+6.128.21
15Aapo LaihoNTNUI36.11+6.138.21
16Jørgen FiskumFrol IL36.53+6.558.31
17Håvar Birkeland StormoenNTNUI39.05+9.079.01
18Stig Rune HolbergOK Skøynar39.48+9.509.11
19Jon SivertsenVerdal OK41.50+11.529.39
20Jonas RessemFrol IL42.40+12.429.51
21Vegard RessemFrol IL42.55+12.579.54
22Frank Robert RysgårdFrol IL43.22+13.2410.00
23Marcus AmrénÖstersunds OK43.56+13.5810.08
24Mattis MyhreFrol IL44.10+14.1210.12
25Joar SvendgårdOK Skøynar54.10+24.1212.30
Svein Inge YdseVerdal OKdiskvalifisert

H 40-

3 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig29.108.03
2Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering32.27+3.178.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Gunnar VatnFrol IL33.52+4.429.21
4Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering34.12+5.029.26
5Robert RessemFrol IL34.44+5.349.35
6Geir PaulsenOL Trollelg37.28+8.1810.20
7Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering41.50+12.4011.33
8Tor Ove HallemVerdal OK42.03+12.5311.36
9Harald StorrønningByåsen IL45.31+16.2112.34
10Øystein WiggenByåsen IL48.47+19.3713.28
11Per Ivar SkinderhaugWing OK50.17+21.0713.53

H 50-

3 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein MårdalenFreidig27.448.51
2Arve LægranSteinkjer OK33.39+5.5510.45
3Torbjørn SirumFrol IL33.52+6.0810.49
4Magne LysbergFreidig39.49+12.0512.43
5Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering40.11+12.2712.50
6Morten SkoglundByåsen IL45.36+17.5214.34
7Dagfinn EnesVerdal OK51.36+23.5216.29

H 60-

2 440 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL30.2712.28
2Nils Olav VennevikFreidig31.35+1.0812.56
3Rolf KarsetSteinkjer OK35.36+5.0914.35
4Lars StavranInderøy IL36.38+6.1115.00
5Kristian MidthjellVerdal OK53.56+23.2922.06

H 70-

2 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig Arild HaugskottOL Trollelg32.4413.24
2Morten SvebergVerdal OK37.11+4.2715.14
3Ivar BolstadOK Skøynar41.02+8.1816.49
4Magnar BolstadOK Skøynar46.06+13.2218.53

A-Åpen

3 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Morten KvamInderøy IL38.0612.10
2Elise Taylor SpetsFrol IL55.24+17.1817.41
3Marit Økern JensenBærums Skiklubb1.36.25+58.1930.48

B-Åpen

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line KorstadForra27.4512.36
2Marit Hæreid SandstadFrol IL27.54+0.0912.40
3Svein Arnt  EkloVerdal OK41.44+13.5918.58
4Maren Green EnesVerdal OK52.19+24.3423.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor