Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 23 august 2018

S H17

2 380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar FjeldboSandefjord OK18.517.55
2Sturle FurlandSandefjord OK19.25+0.348.09
3Erik JuliussenSandefjord OK22.28+3.379.26
4Morten Fredheim SolbergSandefjord OK23.07+4.169.42
Knut Ivar JohansenSandefjord OKdiskvalifisert

S D17

2 380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annette ArentzSandefjord OK21.148.55
2Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK22.11+0.579.19
3Stine ArntzenSandefjord OK28.03+6.4911.47
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKdiskvalifisert
Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert

S H15-16

2 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK13.366.26
2Jonas EikåsSandefjord OK18.30+4.548.46
3Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK21.19+7.4310.06

S H50

2 380 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kjetil KløvstadSandefjord OKikke startet

S D15-16

1 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.006.19
2Lise StrømSandefjord OK15.58+4.589.10
3Emilie Kleppan StampeSandefjord OK19.21+8.2111.07

S D50

2 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone StoklandSandefjord OK23.0010.54
2Tiri RebårdSandefjord OK23.11+0.1110.59
3Hilde KløvstadSandefjord OK24.13+1.1311.28

S D60

1 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rakel ØrenSandefjord OK23.4613.39

S D70

1 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK24.5114.16
2Astrid GjelstadSandefjord OK30.42+5.5117.38

S H60

2 110 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jon RingdalSandefjord OKikke startet

S H70

1 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK16.159.20
2Oddvar GjelstadSandefjord OK16.22+0.079.24
3Bjørn Willy HansenSandefjord OK17.11+0.569.52
4Roar LøkenSandefjord OK20.08+3.5311.34

S D11-12

1 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Daniella GjoneSandefjord OK13.0311.15

S H11-12

1 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Diderik Rønning BøeSandefjord OK13.2311.32

S D10

1 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK7.516.56

S H10

1 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sindre FurlandSandefjord OK7.536.58

S N-åpen

1 130 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus Asker OlsenSandefjord OK8.437.42
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK31.1827.41
0Eirik EliassenSandefjord OK14.5613.12
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK16.4714.51
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK10.289.15
0Ella Victoria GulliksenSandefjord OK13.5212.16
0Ulrik GulliksenSandefjord OK16.2214.29
0Johan HjorthaugSandefjord OK11.4710.25
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK12.4211.14
0Karen KlavenesSandefjord OK10.289.15
0Oliver LagerSandefjord OK11.5610.33
Marcus WindvikSandefjord OKdiskvalifisert

S C-åpen

1 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Solberg FredheimSandefjord OK11.4810.10

S H13-14

1 740 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK10.215.56
2Theodor BjørkSandefjord OK10.47+0.266.11
3Brage EikåsSandefjord OK10.51+0.306.14
4Gabriel GjoneSandefjord OK12.36+2.157.14
5Anders KlavenesSandefjord OK13.43+3.227.52

S D13-14

1 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn StrømSandefjord OK17.199.57
2Ingeborg EikåsSandefjord OK18.54+1.3510.51

H D21

2 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille NaufHedrum OL26.0710.58

H H17-20

2 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL14.396.09
2Ludvig JohnsenHedrum OL19.01+4.227.59
3Kristian Juel JohannessenHedrum OL31.30+16.5113.14
4Ulrik Andre StrømHedrum OL31.47+17.0813.21

H H21

2 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarle LysnesHedrum OL22.189.22

H H40

2 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Kristian HoltHedrum OL18.537.56
2Espen JohnsenHedrum OL22.37+3.449.30
3Eelco van RaaijHedrum OL24.05+5.1210.07
Atle BorgersenHedrum OLdiskvalifisert
Jørgen FjæreHedrum OLikke startet

H D17-20

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Susanne StrømHedrum OL29.2313.55
2Pernille MoltebergHedrum OL29.24+0.0113.56

H D40

2 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Reppesgård HoltHedrum OL23.5111.18
2Torill Hynne FjæreHedrum OL24.10+0.1911.27
3Tone Sølie LysnesHedrum OL26.02+2.1112.20
4Elin BordøyHedrum OL27.58+4.0713.15
5Katrine van RaaijHedrum OL32.50+8.5915.33

H H15-16

2 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik R HoltHedrum OL15.447.27
2Viljan van RaaijHedrum OL15.49+0.057.29
3Kristoffer FjæreHedrum OL16.47+1.037.57

H H50

2 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger LysnesHedrum OL19.079.03
2Tom AasrumHedrum OL20.57+1.509.55
3Morten AndresenHedrum OL28.27+9.2013.29
Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert

H H65

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Dag NordkveldeHedrum OL26.1912.28
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert

H D13-14

1 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL16.289.27

H D15-16

1 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild JohnsenHedrum OL12.127.00
2Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL16.29+4.179.28
3Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL17.10+4.589.51

H D75

1 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Reppesgård LieHedrum OL38.1221.57

H H13-14

1 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL14.028.03

H H70

1 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge FossheimHedrum OL14.538.33
2Bjørn Helge CeebergHedrum OL20.14+5.2111.37

H H75

1 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor BjørvikHedrum OL15.198.48
2Magnar ReppesgårdHedrum OL22.47+7.2813.05
Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert

H D11-12

1 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Annika van RaaijHedrum OL10.379.09

H H11-12

1 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ludvig SkramdalHedrum OL12.1510.33

H N-åpen

1 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL13.2311.50
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL13.1911.47

H D50

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lill DürbeckHedrum OL45.2721.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor