Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HL Sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HL Sprinttrening
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / Porsgrunn OL
Dato: tirsdag 31 juli 2018

Berger og Svelvik OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ola G. PettersenH 13-16C (1)31.3613.20
2Kirsten GjermstadD 17- (8)24.36+1.238.34
5Terje W. PettersenH 17- (17)21.43+5.027.34

Botne SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingrid MobråthenD 15-16 (13)22.16+2.057.45
5Line-Susanne K. SkavhellenD 17- (8)31.18+8.0510.54
11Eirik SkavhellenH 17- (17)27.37+10.569.37
Torolf TrolsrudH 17- (17)diskvalifisert

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Julie BerntzenD 15-16 (13)23.35+3.248.13
7Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (13)24.35+4.248.33

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Henrik R HoltH 15-16 (12)20.41+4.347.12
7Viljan van RaaijH 15-16 (12)21.36+5.297.31
Anders Kristian HoltH 17- (17)diskvalifisert

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Magnus Eide-FredriksenH 15-16 (12)19.19+3.126.43
14Harald Eide-FredriksenH 17- (17)37.28+20.4713.03

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Halvor LøkenH 13-14 (9)23.16+2.358.06
8Syver LøkenH 17- (17)23.05+6.248.02

Konnerud IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (13)20.117.01
2Martine G. PettersenD 13-14 (2)27.01+1.359.24
2Hanna SpangbergD 13-16C (2)22.43+3.289.35
6Mette SpangbergD 17- (8)31.54+8.4111.06
7Lars BaklidH 17- (17)22.57+6.167.59
9Oskar BaklidH 13-14 (9)29.54+9.1310.25
10Tiril KihleD 15-16 (13)27.35+7.249.36
11Hedda SpangbergD 15-16 (13)28.13+8.029.49
12Vilde Sabine SkotnesD 15-16 (13)28.33+8.229.56
13Arild MoenH 17- (17)35.39+18.5812.25

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Agathe BrathagenD 13-14 (2)25.268.51
3Henrik Kaupang LyeH 13-14 (9)22.06+1.257.42
3Iver RingheimH 15-16 (12)18.29+2.226.26
4Tom KristensenH 17- (17)20.28+3.477.07
6Ida Sofie HjortlandD 15-16 (13)23.43+3.328.15
9Per Olav GulbrandsenH 17- (17)24.21+7.408.29
Jørgen FrøydH 17- (17)ikke startet

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Åsmund SlokvikH 15-16 (12)22.14+6.077.44

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tobias KristensenH 17- (17)16.415.48

OL Tønsberg og omegn

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenD 13-16C (2)19.158.07
3Lene LoftesnesD 17- (8)27.53+4.409.42
4Julie EikelandD 17- (8)30.51+7.3810.44
6Frode RobertsenH 17- (17)22.16+5.357.45
7Karin EriksenD 17- (8)32.30+9.1711.19
8Vetle MathisenH 15-16 (12)21.43+5.367.34
9Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (13)27.03+6.529.25
10Sondre EvensenH 15-16 (12)23.00+6.538.00
10Karl MikkelsenH 17- (17)24.49+8.088.38
12Per Jarle EikelandH 17- (17)30.36+13.5510.39
13Anny Horge RogneD 15-16 (13)30.02+9.5110.27
Trond EvensenH 17- (17)diskvalifisert

Porsgrunn OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tobias MathisenH 15-16 (12)17.32+1.256.06
3Une HoltermannD 15-16 (13)21.23+1.127.27
5Halvard KornmoH 15-16 (12)20.36+4.297.10
7Oscar Wiersdalen ThunoldH 13-14 (9)24.26+3.458.30
8Anine Kjørholt LieD 15-16 (13)26.35+6.249.15
8Magnus BrodinH 13-14 (9)25.51+5.109.00
12Anders L. RosenvoldH 15-16 (12)25.43+9.368.57

Sandefjord OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders KlavenesH 13-14 (9)20.417.12
1Cornelius BjørkH 15-16 (12)16.075.36
2Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (13)21.11+1.007.22
2Benjamin GjoneH 13-14 (9)21.53+1.127.37
3Trond GjelstadH 17- (17)19.27+2.466.46
4Gabriel GjoneH 13-14 (9)23.01+2.208.01
6Theodor BjørkH 13-14 (9)24.22+3.418.29
Mai Britt BjørkD 17- (8)diskvalifisert
Knut GjoneH 17- (17)ikke startet

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin GravningenD 17- (8)23.138.05
2Even GravningenH 17- (17)18.30+1.496.26
11Hallgeir BrevigH 15-16 (12)24.12+8.058.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival