Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HL Sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HL Sprinttrening
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / Porsgrunn OL
Dato: tirsdag 31 juli 2018

D 13-14

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agathe BrathagenLarvik OK25.268.51
2Martine G. PettersenKonnerud IL27.01+1.359.24

D 13-16C

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn19.158.07
2Hanna SpangbergKonnerud IL22.43+3.289.35

D 15-16

2 870 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL20.117.01
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK21.11+1.007.22
3Une HoltermannPorsgrunn OL21.23+1.127.27
4Ingrid MobråthenBotne SK22.16+2.057.45
5Julie BerntzenFet OL23.35+3.248.13
6Ida Sofie HjortlandLarvik OK23.43+3.328.15
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL24.35+4.248.33
8Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL26.35+6.249.15
9Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27.03+6.529.25
10Tiril KihleKonnerud IL27.35+7.249.36
11Hedda SpangbergKonnerud IL28.13+8.029.49
12Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL28.33+8.229.56
13Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn30.02+9.5110.27

D 17-

2 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin GravningenStokke IL23.138.05
2Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL24.36+1.238.34
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn27.53+4.409.42
4Julie EikelandOL Tønsberg og omegn30.51+7.3810.44
5Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK31.18+8.0510.54
6Mette SpangbergKonnerud IL31.54+8.4111.06
7Karin EriksenOL Tønsberg og omegn32.30+9.1711.19
Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert

H 13-14

2 870 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders KlavenesSandefjord OK20.417.12
2Benjamin GjoneSandefjord OK21.53+1.127.37
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK22.06+1.257.42
4Gabriel GjoneSandefjord OK23.01+2.208.01
5Halvor LøkenKongsberg OL23.16+2.358.06
6Theodor BjørkSandefjord OK24.22+3.418.29
7Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL24.26+3.458.30
8Magnus BrodinPorsgrunn OL25.51+5.109.00
9Oskar BaklidKonnerud IL29.54+9.1310.25

H 13-16C

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola G. PettersenBerger og Svelvik OL31.3613.20

H 15-16

2 870 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK16.075.36
2Tobias MathisenPorsgrunn OL17.32+1.256.06
3Iver RingheimLarvik OK18.29+2.226.26
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19.19+3.126.43
5Halvard KornmoPorsgrunn OL20.36+4.297.10
6Henrik R HoltHedrum OL20.41+4.347.12
7Viljan van RaaijHedrum OL21.36+5.297.31
8Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn21.43+5.367.34
9Åsmund SlokvikNotodden OL22.14+6.077.44
10Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn23.00+6.538.00
11Hallgeir BrevigStokke IL24.12+8.058.25
12Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL25.43+9.368.57

H 17-

2 870 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias KristensenNTNUI16.415.48
2Even GravningenStokke IL18.30+1.496.26
3Trond GjelstadSandefjord OK19.27+2.466.46
4Tom KristensenLarvik OK20.28+3.477.07
5Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL21.43+5.027.34
6Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn22.16+5.357.45
7Lars BaklidKonnerud IL22.57+6.167.59
8Syver LøkenKongsberg OL23.05+6.248.02
9Per Olav GulbrandsenLarvik OK24.21+7.408.29
10Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn24.49+8.088.38
11Eirik SkavhellenBotne SK27.37+10.569.37
12Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn30.36+13.5510.39
13Arild MoenKonnerud IL35.39+18.5812.25
14Harald Eide-FredriksenHeming Orientering37.28+20.4713.03
Trond EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert
Torolf TrolsrudBotne SKdiskvalifisert
Jørgen FrøydLarvik OKikke startet
Knut GjoneSandefjord OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor