Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-Sprint Finale jaktstart, Norgescup regional sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-Sprint Finale jaktstart, Norgescup regional sprint
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: fredag 11 mai 2012

Åpen 1,5

1 530 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering14.099.14
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK14.19+0.109.21
3Torstein Hollås GauteplassInderøy IL15.36+1.2710.11
4June MunkebyFrol IL16.08+1.5910.32
5Martin Wold StavrumFrol IL16.57+2.4811.04
6Trude MarkhusVerdal OK17.36+3.2711.30
7Guro HegstadOK Skøynar18.06+3.5711.49
8Hallvar HallanOK Skøynar18.29+4.2012.04
9Sigurd VatnFrol IL19.19+5.1012.37
10Anton HovdalOK Skøynar20.14+6.0513.13
11Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering21.26+7.1714.00
12Simen HegstadOK Skøynar22.26+8.1714.39
13Marit SvendgårdOK Skøynar27.37+13.2818.03
14Hege HallanOK Skøynar27.42+13.3318.06

Åpen 2

2 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Hollås GauteplassInderøy IL23.0310.55
2Lars StavranInderøy IL23.13+0.1011.00
3Kristian MidthjellVerdal OK26.48+3.4512.42
4Magnar BolstadOK Skøynar31.54+8.5115.07

Åpen 2,5

2 470 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering15.476.23
2Sturla SætherFreidig16.12+0.256.33
3Frank Robert RysgårdFrol IL16.25+0.386.38
4Robert RessemFrol IL16.28+0.416.39
5Per Einar PedersliOL Trollelg17.01+1.146.53
6Jo Severin MatbergFrol IL17.17+1.306.59
7Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering18.07+2.207.20
8Knut HagenByåsen IL18.44+2.577.35
9Per Ivar SkinderhaugWing OK19.36+3.497.56
10Torgrim SundSteinkjer OK19.57+4.108.04
11Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering20.12+4.258.10
12Sigve LundsaunetVerdal OK20.31+4.448.18
13Jon VindalWing OK20.33+4.468.19
14Rolf KarsetSteinkjer OK21.36+5.498.44
15Pål WærumSteinkjer OK21.45+5.588.48
16May Toril MoenOL Trollelg22.06+6.198.56
17Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering22.39+6.529.10
18Nina Barstad SundSteinkjer OK26.03+10.1610.32
19John-Ola HovdalOK Skøynar28.08+12.2111.23
Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Joar SvendgårdOK Skøynardiskvalifisert

D11-12

1 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK11.407.37
2Mari Andrea Kilskar GrevskottFrol IL12.26+0.468.07
3Ane Marte VatnFrol IL12.42+1.028.18
4Ragne MunkebyFrol IL19.53+8.1312.59

D13-14

2 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering16.327.50
2Marit Ishol SkoganSteinkjer OK23.43+7.1111.14
3Frida DahlSteinkjer OK23.46+7.1411.15
4Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering23.49+7.1711.17
5Karen RysgårdFrol IL24.00+7.2811.22
6Mia Larsen SvebergVerdal OK26.57+10.2512.46
7Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK34.03+17.3116.08
2Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert

D15-16

2 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren GrandeVerdal OK16.047.36
2Marte Hoff HagenByåsen IL16.08+0.047.38
3Sigrid Hallem SolumVerdal OK20.44+4.409.49
4Kristine Klock FletenWing OK22.56+6.5210.52
5Kaja Bø TimestadFreidig23.03+6.5910.55
6Heidi Smestad PedersenFrol IL24.00+7.5611.22
7Martine RøkkeFrol IL24.01+7.5711.22
8Frida SætherFreidig24.55+8.5111.48
Bente GreenVerdal OKbrutt

H11-12

1 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Barstad SundSteinkjer OK11.557.47
2Marius RessemFrol IL12.55+1.008.26
3Morten SvendgårdOK Skøynar13.53+1.589.04
4Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering14.52+2.579.43
5Aslak Barstad SundSteinkjer OK15.56+4.0110.24
Tore MarkhusVerdal OKdiskvalifisert
Martin GrandeVerdal OKdiskvalifisert

H13-14

2 110 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter MarkhusVerdal OK16.407.53
2Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering16.55+0.158.01
3Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK16.58+0.188.02
4Sondre KorstadStjørdals-Blink Orientering18.19+1.398.40
5Oscar LyngenFrol IL18.21+1.418.41
6Simen Barstad SundSteinkjer OK21.17+4.3710.05
7Marius Østraat RøkkeFrol IL21.18+4.3810.05
8Håkon GrandeVerdal OK22.34+5.5410.41
9Mathias VindalWing OK22.37+5.5710.43
10Emil AaenStjørdals-Blink Orientering22.45+6.0510.46
11Øyvind SolheimStjørdals-Blink Orientering24.11+7.3111.27
12Benjamin JubergVerdal OK30.18+13.3814.21
Rasmus KvamInderøy ILdiskvalifisert
Jens LarsenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert

H15-16

2 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian SundsvikFrol IL14.156.45
2Johannes LøvåsByåsen IL15.56+1.417.33
3Marius Landsem MelhusSteinkjer OK15.58+1.437.34
4Brage JørumByåsen IL16.03+1.487.36
5Endre AaenStjørdals-Blink Orientering16.12+1.577.40
6Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering16.21+2.067.44
7Anders IsraelssonOK Skøynar19.26+5.119.12
8Martin Aas WærumSteinkjer OK20.23+6.089.39
9Eirik Ishol SkoganSteinkjer OK21.56+7.4110.23
10Martin Gjedrem LundVerdal OK23.06+8.5110.56

D17-18 (NC)

2 470 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn KvaklandFreidig16.036.29
2Karen Oline KolstadFreidig16.40+0.376.44
3Marie Wold StavrumFrol IL18.49+2.467.37
4Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK19.23+3.207.50
5Kajsa Stina SandstadFrol IL19.25+3.227.51
6Tora Green MatbergFrol IL20.20+4.178.13
7Andrea VindalWing OK23.00+6.579.18
Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H17-18 (NC)

2 470 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.535.12
2Jonas RessemFrol IL13.27+0.345.26
3Ove BaardsgaardOL Trollelg14.05+1.125.42
4Vegard RessemFrol IL14.45+1.525.58
5Andreas SølbergOL Trollelg14.54+2.016.01
6Paul SirumFrol IL14.55+2.026.02
7Brage SætherFreidig15.20+2.276.12
8Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg15.31+2.386.16
9Kristian ØienOL Trollelg16.26+3.336.39
10Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK16.30+3.376.40
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert

H19-20 (NC)

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Petter LyngenFrol IL13.205.23
2Espen SundsvikFrol IL15.52+2.326.25

D21 (NC)

2 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isa Mari SandstadFrol IL16.436.46
2Kine Sofie SandstadFrol IL18.17+1.347.24
3Kirsten Marie LynumOK Skøynar21.50+5.078.50

H21 (NC)

2 760 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetNTNUI14.155.09
2Johan Asphjell BjørnaasFrol IL14.41+0.265.19
3Stig Rune HolbergOK Skøynar15.25+1.105.35
4Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering16.09+1.545.51
5Jon SivertsenVerdal OK16.41+2.266.02
6Thomas LillevestreFrol IL18.39+4.246.45
7Roar ForbordMalvik IL22.47+8.328.15
Atle DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor