Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 5 juli 2019

Alfta-Ösa OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Vanessa LindD -10 (7)17.4111.03
3Jonas NyholmH 35- (8)18.30+1.3412.20
4Ellen DavidssonD 21- (11)17.18+1.2811.32
6Heidi Johansson KaislaniemiD 35- (6)22.01+8.289.34
7Christer JohanssonH 35- (8)22.23+5.2714.55
10Elin LadängesD 15-16 (25)13.32+1.305.53
10Linus HanssonH 11-12 (15)11.16+3.587.02
11Karl-Erik LindH 60- (14)19.17+5.459.38
13Oline HanssonD 13-14 (13)22.16+9.2010.07
16Irma ÖstbergD 15-16 (25)15.28+3.266.43
18Monika ÖstbergD 50- (22)19.20+5.139.40
20Helena BångaD 50- (22)23.47+9.4011.53
21Christina ErikssonDirekte B (31)36.59+23.5316.04
23Ella SandbergD 15-16 (25)18.18+6.167.57
Elis Johansson KaislaniemiN-åpen (25)fullført
Axel DavidssonN-åpen (25)fullført

Asker Skiklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sigve Nygård FagervoldH -10 (11)11.247.07
5Selma Aure SkogedalD 11-12 (12)10.00+2.116.15
6Ellen Aure SkogedalD 45- (15)15.50+2.357.55
9Maren Aure SkogedalD 13-14 (13)18.13+5.178.16
9Øyvind GylverH 60- (14)18.13+4.419.06
9Margrete EngzeliusD 55- (15)14.54+3.127.50
12Sigrun NygårdD 50- (22)17.10+3.038.35
21Simen Aure SkogedalH 15-16 (27)16.13+4.356.00

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Leif Magne EggestadH 70- (13)12.446.42
8Janne Anita NilsenD 40- (8)22.08+7.569.37
12Øyvind Johan OlsenH 15-16 (27)14.10+2.325.14

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Kai MidtskogenH 60- (14)18.25+4.539.12
14Ingrid MobråthenD 15-16 (25)14.59+2.576.30

Byåsen IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Torvin Bergh-HansenH -10 (11)19.2012.05
2Kjell MaroniH 60- (14)14.18+0.467.09
2Oda WennemoD 21- (11)16.07+0.1710.44
2Hedda Hoff HagenD 17-18 (5)15.51+1.025.52
3Dagfinn StenvikH 11-12 (15)8.43+1.255.26
3Knut HagenH 55- (16)12.21+0.356.10
4Petter Liabakk EriksenH 17-18 (7)16.16+1.1910.50
5Helen PalmerD 21- (11)17.39+1.4911.46
5Nina-Beate LiabakkD 55- (15)13.22+1.407.02
8Vebjørn Bergh-HansenH 13-14 (22)14.14+2.566.28
11Imre Overgård FremstadH 13-14 (22)14.45+3.276.42
13Øystein WiggenH 50- (23)15.47+2.546.51
17Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (22)18.05+6.478.13
Mari HoffD 50- (22)diskvalifisert

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveD 21- (11)15.5010.33

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tore Voss FagervoldH 55- (16)14.16+2.307.08

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Jon KvisliH 55- (16)18.21+6.359.10

Egersund OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jane Mydland HellandD 35- (6)16.50+3.177.19
4Olaug F MydlandD 60- (7)18.37+4.469.47
4Julie Mydland HellandD 11-12 (12)9.32+1.435.57
8Arvid MydlandH 60- (14)17.01+3.298.30
16Kenneth MydlandH 21- (21)17.40+4.1311.46
Markus Mydland HellandN-åpen (25)fullført
Ruben Mydland HellandN-åpen (25)fullført
Olav HellandH 35- (8)diskvalifisert

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Leif Kåre BessebergH 55- (16)16.02+4.168.01

Elverum OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Aksel Tonjer FingarsenH -10 (11)10.016.15
1Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (27)11.384.18
2Anna-Thekla TonjerD 35- (6)15.45+2.126.50
2Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (15)8.14+0.565.08
5Audun FingarsenH 35- (8)19.10+2.1412.46
6Harald ØstbyeH 60- (14)15.50+2.187.55
6Kari UndrumD 60- (7)20.02+6.1110.32
9Steinar MariussenH 65- (9)24.22+12.0812.49
9Mats LindaasH 15-16 (27)13.41+2.035.04
25Gaute LindaasH 15-16 (27)20.02+8.247.25

Emblem IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Vilja FuglemD -10 (7)12.357.51
10Elida FuglemD 13-14 (13)18.14+5.188.17
12Heine FuglemH 11-12 (15)12.37+5.197.53
Sigve FuglemN-åpen (25)fullført

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ørjan Eirik ValestrandH 60- (14)15.49+2.177.54

Fet OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Heidi TronbølD 40- (8)14.41+0.296.23
6Per Jacob ØlstadDirekte B (31)15.02+1.566.32
8Sigmund Gustav ØlstadH 11-12 (15)10.51+3.336.46
10Øyvind HelmersenDirekte B (31)18.19+5.137.57
11Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (25)13.53+1.516.02
Jane Karine HelmersenDirekte B (31)ikke startet

Flyfemkamp

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frank SandbergDirekte B (31)13.065.41
11Merethe OlsenDirekte B (31)18.20+5.147.58

Fredrikstad SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bent Olav AamodtH 45- (17)12.454.43
1Jenny DanevadD 11-12 (12)7.494.53
3Espen DanevadH 45- (17)13.00+0.154.48
6Kristoffer B. HelminsenH 17-18 (7)17.05+2.0811.23
7Marte Hox BrynildsenD 13-14 (13)16.30+3.347.30
10Dyre Martin GulbrandsenH 45- (17)15.18+2.335.40
12Emil Husebye AamodtH 13-14 (22)14.49+3.316.44
15Amalie LøkkebergD 15-16 (25)15.17+3.156.38
21Signe Strand GulbrandsenD 15-16 (25)17.08+5.067.26
Sivert PoppeH 15-16 (27)ikke startet

Freidig

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltH 17-18 (7)14.579.58
1Oscar LyngenH 19-20 (3)14.089.25
1Grete Berge OwrenD 60- (7)13.517.17
3Jo Even KolstadH 17-18 (7)15.34+0.3710.22
4Arild H ClausenH 50- (23)13.34+0.415.53
7Geir OwrenH 60- (14)16.08+2.368.04
7Rune M HoltH 65- (9)17.46+5.329.21
7Ane Malene KolstadD 15-16 (25)13.18+1.165.46
8Arild HeggesetDirekte B (31)17.21+4.157.32
11Halvor LundH 21- (21)16.31+3.0411.00
22Maj-Lisbet RønningDirekte B (31)37.00+23.5416.05
Sverre August HeggesetN-åpen (25)fullført
Oskar Elias HeggesetN-åpen (25)fullført

Frol IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetH 21- (21)13.278.58
2Carl Petter LyngenH 21- (21)13.35+0.089.03
13Kine Sofie Sandstad SkjesetDirekte B (31)18.55+5.498.13
Sanna Sandstad SkjesetN-åpen (25)fullført
Ville Sandstad SkjesetN-åpen (25)fullført
Aksel Sandstad SkjesetN-åpen (25)fullført

Gjø-Vard OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eline KravdalD -10 (7)13.398.31
1Kristine KravdalD 17-18 (5)14.495.29
2Marie KravdalD 13-14 (13)14.22+1.266.31
2Torbjørn KravdalH 35- (8)17.06+0.1011.24
3Astrid KravdalD 40- (8)15.34+1.226.46
3Eiril Erlien SolerødD 11-12 (12)9.23+1.345.51
5Hege SolerødD 50- (22)15.28+1.217.44
11Erik SlettumH 55- (16)15.59+4.137.59
13Peder Fossheim AsplinH 21- (21)16.52+3.2511.14
15Annar Erlien SolerødH 15-16 (27)14.34+2.565.23
15Elling Fossheim AsplinH 21- (21)17.04+3.3711.22
16Even ErlienH 45- (17)18.45+6.006.56

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor TrøanH 70- (13)13.11+0.276.56
4Berthe TesloD 17-18 (5)20.37+5.487.38
6Nikolai TesloH 11-12 (15)10.12+2.546.22
15Gunn Elin RudiD 45- (15)20.19+7.0410.09

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Terje LarsenH 50- (23)14.00+1.076.05
23Balder Hasvik LarsenH 15-16 (27)18.33+6.556.52

Hamar OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stine Olsen KirkevikD 40- (8)14.126.10
1Frode HjorthH 60- (14)13.326.46
1Tommy OlsenH 50- (23)12.535.36
3Frode BergersenH 60- (14)15.02+1.307.31
3Avle Christen BjørnH 65- (9)14.17+2.037.31
5Randi Aas FjæstadD 70- (5)26.41+9.0714.02
7Terje MalmH 70- (13)17.26+4.429.10
10Knut FjæstadH 70- (13)21.55+9.1111.32
12Emma Bangstad BergersenD 15-16 (25)13.57+1.556.03
14Jørgen ElisenbergH 21- (21)16.53+3.2611.15
20Eirik Olsen KirkevikH 13-14 (22)21.01+9.439.33
Pål-Erik LangøigjeltenH 50- (23)diskvalifisert
Simen Olsen KirkevikH 17-C (3)ikke startet

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Annika Næss-UlsethD -10 (7)16.0110.00
2Bjørn Anders FlågenH 19-20 (3)15.00+0.5210.00
5Marit InngjerdingenD 40- (8)16.45+2.337.16
6Anne ØstvoldD 13-14 (13)16.23+3.277.26
13Ann Elin FlågenD 45- (15)16.38+3.238.19
14Anders FlågenH 50- (23)16.07+3.147.00
18Ida Marie FlågenD 15-16 (25)16.01+3.596.57
Eirik Næss-UlsethH 60- (14)diskvalifisert
Roger ØstvoldH 50- (23)diskvalifisert
Anders Næss-UlsethH 13-14 (22)ikke startet

Hiidenkiertäjät

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Oskar ÅkermanH -10 (11)21.4213.33
1Anu ÅkermanD 35- (6)13.335.53
4Anders ÅkermanH 45- (17)13.29+0.444.59
11Emil ÅkermanH 11-12 (15)12.17+4.597.40

Holbæk OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Silas August ThomsenH -10 (11)14.589.21
2Astrid RiisD 35- (6)15.45+2.126.50

IL BUL-Tromsø

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Gjermund UrsetH 45- (17)12.59+0.144.48
2Hans UrsetH 15-16 (27)12.04+0.264.28
3Anne UrsetD 45- (15)14.33+1.187.16
12Mia UrsetD 13-14 (13)19.00+6.048.38
Ida Gjermundsdotter UrsetD 19-20 (1)utenfor konkurranse

IL Koll

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ole Jacob MyklebustH -10 (11)12.548.03
3Martin Christoffer BorgH 13-14 (22)12.54+1.365.51
6Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (22)14.05+2.476.24
6Johan LundeH 55- (16)13.20+1.346.40
8Pauline MyklebustD 13-14 (13)17.02+4.067.44
9Jonas HickenH 13-14 (22)14.28+3.106.34
10Christian Fredrik BorgH 15-16 (27)13.46+2.085.05
10Tobias Tronbøl LiumH 13-14 (22)14.32+3.146.36
17Erik BorgH 50- (23)19.59+7.068.41
18Pål MyklebustH 50- (23)20.10+7.178.46
19Lotta MyhreD 50- (22)19.29+5.229.44
21Kidus Abiy GirmaH 13-14 (22)22.33+11.1510.14

IL Leik

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tone AlmåsD 50- (22)14.08+0.017.04
4Ola KeiseråsH 21- (21)14.45+1.189.50
5Jonas UnsgårdH 21- (21)14.46+1.199.50
14John Olav NæveDirekte B (31)20.14+7.088.47
17Mai Iren AlmåsD 50- (22)19.12+5.059.36
Jan HageH 50- (23)diskvalifisert
Eivind NæveH 13-14 (22)utenfor konkurranse

IL Nansen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jørgen RønningenH -10 (11)15.099.28
1Liv MeliD 55- (15)11.426.09
Birgit Wikan BergD 50- (22)ikke startet

Klæbu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Stein Vidar ThunH 21- (21)16.39+3.1211.06

Kolbotn og Skimt OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alva Marika NiklassonD 15-16 (25)12.025.13
1Bengt NiklassonH 55- (16)11.465.53
2Nils Anders NiklassonH 13-14 (22)12.15+0.575.34

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (15)7.184.33
4Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (13)15.43+2.477.08
5Espen RøsteH 45- (17)14.18+1.335.17
7Ingjerd SommerstadD 45- (15)16.01+2.468.00
9Anne Lene Tørdal ZayanD 50- (22)16.14+2.078.07

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ivar OlsenH 17-C (3)13.06+1.568.11
2Heidi SvalundD 17-C (2)13.54+0.368.41
Henrik Svalund OlsenN-åpen (25)fullført

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Brage TakleH 15-16 (27)12.48+1.104.44
14Målfrid KonstD 45- (15)16.42+3.278.21

Kvikne IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Anne Mette GrøtliD 45- (15)15.34+2.197.47
9Mari Grøtli SvergjaD 15-16 (25)13.27+1.255.50

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Kristin Melby JacobsenD 15-16 (25)13.26+1.245.50

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Per Olav GulbrandsenH 50- (23)14.00+1.076.05
13Ida Vår Kierulf MeyerD 50- (22)17.50+3.438.55

Lillehammer OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Erik BeitdokkenH -10 (11)18.4511.43
3Marion Halvorsen NustadD 17-18 (5)19.32+4.437.14
4Anne LofthusD 55- (15)12.39+0.576.39
5Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (25)13.07+1.055.42
6Randi Lilleengen BeitdokkenD 40- (8)17.27+3.157.35
8Ane BeitdokkenD 11-12 (12)10.46+2.576.43
14Ola BeitdokkenH 45- (17)16.56+4.116.16
15Tormod KleppaH 45- (17)18.25+5.406.49
Karianne RuudD 35- (6)utenfor konkurranse
Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-16 (27)ikke startet

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Eskil BrændenH 13-14 (22)14.04+2.466.23
Magne BrændenH 50- (23)diskvalifisert
Guro BrændenD 11-12 (12)diskvalifisert

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Asbjørn SchjerveH 65- (9)12.47+0.336.43
3Einar StensbyH 75- (4)22.41+4.5911.56
Arne Gunnar BarfloN-åpen (25)fullført

Malungs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Linus BohmanH 21- (21)13.35+0.089.03

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Hilde ForbordD 50- (22)16.00+1.538.00
Kjellrun SporildD 60- (7)ikke startet

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Atle PedersenH 50- (23)13.02+0.095.40
15Stein Ivar FossH 50- (23)16.42+3.497.15

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eli RingdalenD 60- (7)18.36+4.459.47
Jan Kåre VatneH 60- (14)diskvalifisert

Modum OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hedda Kind KjellevoldD 13-16C (2)11.377.15
3Hanne Løver ThonD 50- (22)14.15+0.087.07
4May Ingela HopeD 45- (15)15.28+2.137.44
8David LøverH 45- (17)14.36+1.515.24
8John Ivar KjellevoldH 70- (13)17.41+4.579.18
9Gunnar HopeH 50- (23)14.58+2.056.30
9Frida HopeD 11-12 (12)12.47+4.587.59
12Solveig KongsrudDirekte B (31)18.35+5.298.04
14May Jorunn RognlienD 55- (15)18.37+6.559.47
16Oskar HopeH 13-14 (22)17.34+6.167.59
19Lars EnerhaugenH 50- (23)32.25+19.3214.05
21Marit Follestad TandbergD 50- (22)34.04+19.5717.02
Kjell GrønhovdH 70- (13)diskvalifisert

Måren OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Peter KlavenessH 70- (13)14.33+1.497.39
4Magnus Friedhelm KlavenessH 11-12 (15)8.57+1.395.35
Benjamin BuhlerH 11-12 (15)diskvalifisert
Morten DueH 60- (14)ikke startet

Nesbyen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Arne Alu BrøtoN-åpen (25)fullført
Harald Alu BrøtoN-åpen (25)fullført

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Rolf Helge RøsandH 60- (14)diskvalifisert

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Simen Gløgård StensrudH 13-14 (22)11.185.08
5Christian GløgårdH 50- (23)13.49+0.566.00

Nord-Østerdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Harald SvergjaH 55- (16)13.40+1.546.50
10Per EngebakkenH 55- (16)15.20+3.347.40
Mads BergH 80- (3)diskvalifisert
Tore StubbeH 70- (13)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Vidar AmundalDirekte B (31)diskvalifisert

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synne SandvenD 13-14 (13)12.565.52
4Kristin SandvenD 50- (22)15.14+1.077.37
10Rune EngehultH 50- (23)15.00+2.076.31
18Mia EngehultDirekte B (31)22.43+9.379.52
Rasmus EngehultH 11-12 (15)ikke startet
Emma EngehultD 15-16 (25)ikke startet

Notts OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hilary PalmerD 70- (5)17.349.14
5John PalmerH 70- (13)17.21+4.379.07

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Marte Hoff HagenD 21- (11)19.25+3.3512.56
8Marit Rønning SkoglundD 21- (11)20.39+4.4913.46

Nydalens SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Einar LoftusDirekte B (31)13.21+0.155.48
2Anne DahlD 55- (15)12.09+0.276.23
3Kasper Bakken UlsethH 15-16 (27)12.33+0.554.38
4Helena AxelssonD 40- (8)16.26+2.147.08
4Lea-Rebekka TonjerDirekte B (31)14.17+1.116.12
6Teodor Mo HjelsethH 15-16 (27)13.11+1.334.52
9Malin EijsinkD 21- (11)21.17+5.2714.11
9Anne Marit BjergaardD 50- (22)16.14+2.078.07
9Beat RothH 21- (21)15.27+2.0010.18
14Axel AaldeH 15-16 (27)14.23+2.455.19
16Per Ole DahlsrudH 50- (23)19.51+6.588.37
17Vegard LineH 21- (21)18.54+5.2712.36
18Rolf Andreas BergH 15-16 (27)15.44+4.065.49
Linde TonjerN-åpen (25)fullført
Amalie TonjerN-åpen (25)fullført

OK Fjell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Morten LøbergH 45- (17)20.04+7.197.25

Ok Kåre

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Jon HanssonH 15-16 (27)13.46+2.085.05
11Ylva HanssonD 13-14 (13)18.26+5.308.22

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (9)14.40+2.267.43

OK Skøynar

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eirik Lie BolstadH -10 (11)13.228.21
5Håvard VeieH 17-18 (7)16.42+1.4511.08
5Hege HallanD 17-18 (5)24.40+9.519.08
7Hallvar HallanH 17-18 (7)19.05+4.0812.43
12Andreas BolstadH 50- (23)15.41+2.486.49
13Sigve Lie BolstadH 11-12 (15)13.31+6.138.26
14Håkon HallanH 13-14 (22)15.51+4.337.12
19Mona Lund VeieDirekte B (31)27.20+14.1411.53
23Kendra LollarDirekte B (31)43.23+30.1718.51
25Tone FlægstadDirekte B (31)44.11+31.0519.12
26Aksel Lie BolstadH 15-16 (27)21.52+10.148.05
Siri Mette LieN-åpen (25)fullført

OL Toten-Troll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Nils Harald StaffH 55- (16)12.50+1.046.25
5Onno VerberneH 55- (16)13.03+1.176.31
6Vanja StaffD 55- (15)13.28+1.467.05
14Ingrid RavnanD 50- (22)18.01+3.549.00

OL Trollelg

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders LaugloH 80- (3)16.0410.02
4Anne-Lise BrenneD 70- (5)20.33+2.5910.48
5Kristian StensrudDirekte B (31)14.27+1.216.16
6Alex PedersenH 35- (8)20.28+3.3213.38
6Bjørn Ludvig BrenneH 70- (13)17.24+4.409.09
7Olav Andreas RemmenH 21- (21)15.02+1.3510.01
9Kirsti Nes-OlsenDirekte B (31)18.09+5.037.53
Jan SchmidH 21- (21)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Silje Loftesnes KaupangD -10 (7)13.418.33
0Fredrik BueH -10 (11)16.0510.03
3Mathea GløersenD 15-16 (25)12.41+0.395.30
7Ida Kristine BueD 11-12 (12)10.34+2.456.36
11Lene LoftesnesD 45- (15)16.33+3.188.16
15Lars Emil BueH 13-14 (22)17.22+6.047.53
19Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (22)19.01+7.438.38
20Maria GrovanD 15-16 (25)16.34+4.327.12
24Lerke HjelsethD 15-16 (25)19.05+7.038.17
Sondre EvensenH 15-16 (27)ikke startet

OL Vallset/Stange

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristian NarumH 17-C (3)11.106.58
1Amalie BartnesD 17-C (2)13.188.18
2Inger K. BrøndboD 70- (5)19.11+1.3710.05
4Edvard DahlH 60- (14)15.03+1.317.31
7Eldbjørg NarumDirekte B (31)15.15+2.096.37
8Kjersti NarumD 55- (15)14.19+2.377.32
Johannes NarumH 21- (21)diskvalifisert

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Martin Aasen WrightH 17-C (3)16.17+5.0710.10
5Lina Undrum MariussenD 35- (6)21.09+7.369.11
10Erika A. GjedeboD 11-12 (12)16.22+8.3310.13
13Jakob A. GjedeboH 13-14 (22)15.20+4.026.58

Orkanger IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Rolf WærnesH 65- (9)16.31+4.178.41

Os IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sigrid MeliD 75- (7)20.19+1.1510.41
3Inger Johanne SimensenD 70- (5)19.48+2.1410.25
5Sunniva Johaug RyenD 60- (7)19.08+5.1710.04
6Ottar RyenH 65- (9)17.26+5.129.10
6Anne Meli NarjordD 50- (22)15.34+1.277.47
6Peder Aukrust OsmoenH 21- (21)14.53+1.269.55
7Anne-Mari HaagensenD 75- (7)29.25+10.2115.28
9Erik HaagensenH 70- (13)19.53+7.0910.27
10Ragnhild DåsnesD 55- (15)15.33+3.518.11
16Vetle Meli NarjordH 15-16 (27)14.55+3.175.31
Steinar SimensenH 70- (13)diskvalifisert
Simon DirfeldtH 13-14 (22)diskvalifisert
Kari OsmoenD 60- (7)ikke startet

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Matthew NgH 21- (21)32.58+19.3121.58

Porsgrunn OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sara MathisenD 45- (15)13.156.37
3Rasmus MathisenH 19-20 (3)16.00+1.5210.40
8Tobias MathisenH 15-16 (27)13.37+1.595.02
9Magne Wiig MathisenH 45- (17)14.52+2.075.30
13Anine Kjørholt LieD 15-16 (25)14.01+1.596.05
19Une HoltermannD 15-16 (25)16.21+4.197.06
20Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (27)15.59+4.215.55

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Mari TaraldrudD 40- (8)20.08+5.568.45
Maren Julie FinstadN-åpen (25)fullført
Emma Margrethe FinstadN-åpen (25)fullført

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torunn Økern JensenD 50- (22)14.077.03
7Martin Nøkleby MellingH 15-16 (27)13.20+1.424.56
10Anne Guro NøklebyD 45- (15)16.21+3.068.10
13Stig MellingH 45- (17)16.04+3.195.57
Jørgen Nøkleby MellingDirekte B (31)diskvalifisert

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eyvind Hasle HaslestadH 13-16C (1)17.5211.10
7Elias Hvoslef UrstadH 11-12 (15)10.31+3.136.34
9Torgrim Hasle HaslestadH 11-12 (15)11.04+3.466.55
16Kristin Hasle HaslestadD 50- (22)18.52+4.459.26
22Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16 (25)18.05+6.037.51
Jørn Eugen HaslestadDirekte B (31)diskvalifisert

Risnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Vibeke Prestmo ValestrandD 55- (15)20.33+8.5110.48

Rudsbygd IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tormod PrestrudH 70- (13)15.01+2.177.54
5Odbjørg NordengD 75- (7)23.27+4.2312.20
John Birger SkansenH 70- (13)diskvalifisert

Røros IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Simen FredheimN-åpen (25)fullført
Trym RøstenN-åpen (25)fullført
Mate MaracaN-åpen (25)diskvalifisert

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Birgitte BekkelundD 75- (7)21.03+1.5911.04

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Eivind HøysæterH 65- (9)20.17+8.0310.40

Sandefjord OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadH 50- (23)12.535.36
2Linn StrømD 13-16C (2)14.23+2.468.59
2Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (25)12.32+0.305.26
2Daniella GjoneD 11-12 (12)8.49+1.005.30
4Gabriel GjoneH 13-14 (22)13.17+1.596.02
13Benjamin GjoneH 15-16 (27)14.15+2.375.16
15Tiri RebårdD 50- (22)18.47+4.409.23
16Knut GjoneDirekte B (31)21.24+8.189.18
25Lise StrømD 15-16 (25)22.00+9.589.33
Sigrun GjoneDirekte B (31)diskvalifisert

Selbu OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Anders TørumH 15-16 (27)19.54+8.167.22
27Jone Ingebrigt Sirum SamlandH 15-16 (27)24.36+12.589.06

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Harald OmlandH 55- (16)18.23+6.379.11

Snertingdal IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Frode ØdegårdstuenH 50- (23)15.15+2.226.37
24Aurora Sabela BrobakkenDirekte B (31)43.56+30.5019.06
26Wenche BrobakkenDirekte B (31)44.16+31.1019.14

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerH 65- (9)12.146.26

Steinkjer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Niklas Landsem MelhusH 15-16 (27)12.53+1.154.46
6Svein Anders MelhusH 45- (17)14.20+1.355.18

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Astrid BrevikD 50- (22)16.36+2.298.18
22Hallgeir BrevikH 15-16 (27)17.04+5.266.19

Stora Tuna OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Nora AldinD -10 (7)15.389.46
10Niklas AldinH 45- (17)15.18+2.335.40
Alva AldinN-åpen (25)fullført
Anna MårsellD 21- (11)diskvalifisert

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigvald RobberstadH 75- (4)17.429.18
Kenneth WesterheimH 45- (17)ikke startet

Stor-Elvdal SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håvard SundbergH 35- (8)16.5611.17

Tynset IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenD 19-20 (1)21.5714.38
2Jørgen SchjølbergH 17-18 (7)15.21+0.2410.14
2Mari Gullbrekken SchjølbergD 45- (15)13.29+0.146.44
2Anne Mette NormannD 60- (7)16.27+2.368.39
3Ida HøsøienD 13-14 (13)14.31+1.356.35
4Ove Ingebrigtsvoll FeragenH 35- (8)18.52+1.5612.34
5Guro SchjølbergD 13-14 (13)15.50+2.547.11
8Torger HøsøienH 50- (23)14.06+1.136.07
8Britt Vangen SandvoldD 50- (22)16.12+2.058.06
9Ingunn Vangen LunåsmoD 45- (15)16.14+2.598.07
11Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (15)16.01+4.198.25
12Geir SchjølbergH 45- (17)15.50+3.055.51
12Sissel BolstadD 45- (15)16.35+3.208.17
17Sebastian Rød FeragenH 15-16 (27)14.57+3.195.32
20Marit Eggen NyaasDirekte B (31)27.41+14.3512.02
Sigrid KalbækkenD 60- (7)diskvalifisert
Marius Lærum HagenH 11-12 (15)diskvalifisert
Eline Rød FeragenD 11-12 (12)ikke startet

Tyrving IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Herman Finstad LandH -10 (11)14.359.06
5Jacob Finstad LandH 11-12 (15)10.04+2.466.17

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Håkon DåsnesH 45- (17)14.35+1.505.24
7Ola DåsnesH 13-14 (22)14.10+2.526.26
17Emma DåsnesD 15-16 (25)15.41+3.396.49
Sivert DåsnesN-åpen (25)fullført

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lars MauritzsenH 80- (3)20.28+4.2412.47
6Aina Romsdal MauritzsenD 75- (7)27.41+8.3714.34

Vingelen IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Maria sæther VerdeniusD -10 (7)11.106.58
1Grete UrsetD 75- (7)19.0410.02
2Bjørn Ivar RyenH 75- (4)19.58+2.1610.30
4Lars ButtingsrudH 75- (4)24.28+6.4612.52
4Solveig VingelenD 75- (7)21.44+2.4011.26
4Andrea sæther VerdeniusD 15-16 (25)13.06+1.045.41
6Eline Horten JordetD 15-16 (25)13.10+1.085.43
6Lisa Sæther VerdeniusD 11-12 (12)10.05+2.166.18
15Bente HortenDirekte B (31)21.02+7.569.08
Selma TronslienN-åpen (25)fullført
Leif JordetDirekte B (31)diskvalifisert

Wing OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Eva TesarovaD 21- (11)18.23+2.3312.15
8Kari Tønset GuttvikD 45- (15)16.11+2.568.05
11Anna F. HøysæterD 11-12 (12)27.07+19.1816.56
17Mona Høysæter FenstadDirekte B (31)22.13+9.079.39
18Alfred F. HøysæterH 13-14 (22)18.49+7.318.33
19Magne GuttvikH 15-16 (27)15.57+4.195.54

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Glenn MullerDirekte B (31)13.57+0.516.03
12Tone Elisabeth BakkenD 55- (15)16.19+4.378.35
16Olav BakkenH 55- (16)20.17+8.3110.08

Øyer-Tretten IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Unni Halvorsen NustadD 55- (15)16.29+4.478.40
Arne SvalundH 80- (3)ikke startet

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jan-Einar ØvremoH 55- (16)12.16+0.306.08

Ås-NMBU Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kaja Winsnes NordhagenD 21- (11)16.43+0.5311.08
3Sille WinsnesD 55- (15)12.35+0.536.37
7Eirik NordhagenH 55- (16)13.29+1.436.44
7May Bente BrurbergD 55- (15)13.31+1.497.06
8Linus OlhansH 21- (21)15.03+1.3610.02
10Rannveig W. NordhagenD 21- (11)21.44+5.5414.29
10Henrik UpsalH 21- (21)15.52+2.2510.34
13Vincent EijsinkH 55- (16)17.21+5.358.40
Vegard Fiane PedersenH 21- (21)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor