Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-Stafett - Individulle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Stafett - Individulle klasser
Arrangørorganisasjon: Sauda Orienteringsklubb
Dato: søndag 19 august 2018

D/H C-Åpen

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HusdalTIF Viking42.5616.30
2May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)45.00+2.0417.18
Magnar NerheimSuldal Orienteringslagdiskvalifisert
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D/H 17-N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert

D/H 10

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)25.5613.38
2Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)26.22+0.2613.52
3Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)26.24+0.2813.53
4Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)28.18+2.2214.53
5Maren OftedalÅlgård Orientering33.22+7.2617.33
6Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)37.13+11.1719.35
7Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)37.15+11.1919.36
8Sarah JorgenburgerSandnes IL (Rogaland)57.50+31.5430.26
9Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)58.15+32.1930.39
Eliah Haus-ReveSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D/H N-Åpen

1 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lea StokkelandÅlgård Orientering21.2911.18
2Pernille BreivoldGanddal IL26.10+4.4113.46
3Maria ØsterhusNOTEAM27.42+6.1314.34
4Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)28.28+6.5914.58
5Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)29.15+7.4615.23
6Selma Johanne Skiri MosbakkSandnes IL (Rogaland)29.56+8.2715.45
7Tuva HalvorsenNOTEAM31.05+9.3616.21
8Øyvind HagelandGanddal IL32.00+10.3116.50
9Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)32.37+11.0817.10
10Sjur UndhesmSandnes IL (Rogaland)33.56+12.2717.51
11Oliver B FolgerøSauda Orienteringsklubb43.03+21.3422.39
12Tea StokkelandÅlgård Orientering46.52+25.2324.40
13Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb57.58+36.2930.30
14Anne Sigrid Øye RossebøSauda Orienteringsklubb58.06+36.3730.34
Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor