Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommertrening 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommertrening 3
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 11 juli 2018

Herrer lang

6 390 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL48.167.33
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL55.31+7.158.41
3Geir Myhr ØienRingsaker OK1.10.50+22.3411.05
4Pål StenbergVang OL1.13.22+25.0611.28
5Øyvind LienGjø-Vard OL1.14.46+26.3011.42
6Lars LienGjø-Vard OL1.27.53+39.3713.45
7Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.28.41+40.2513.52
8Audun FingarsenElverum OK1.46.26+58.1016.39
Kenneth BilstadVang OLdiskvalifisert
Stein H HagenNOTEAMdiskvalifisert
Johannes NarumNOTEAMdiskvalifisert
Anders SkjesetVang OLdiskvalifisert
Yngve VoldenLøten o-lagdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenNOTEAMdiskvalifisert

Herrer mellom

4 020 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Johan SchjerveLøten o-lag49.0812.13
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.04.04+14.5615.56
3Edvard DahlOL Vallset/Stange1.10.16+21.0817.28
4Erik HaugenRingsaker OK1.11.54+22.4617.53
5Herman BakkeLøten o-lag1.23.32+34.2420.46
Emil Tonjer FingarsenElverum OKdiskvalifisert
Trond Ivar TømmervoldHamar OKdiskvalifisert
Lars SkramstadLøten o-lagikke startet

Herrer kort

2 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halstein ØdegårdLøten o-lag46.1721.25
2Knut AndersenLøten o-lag46.30+0.1321.31
3Johnny JohansenLøten o-lag54.53+8.3625.24

Damer lang

6 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte NarumNydalens SK53.378.23
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.04.30+10.5310.05
3Evine Westli AndersenLøten o-lag1.11.39+18.0211.12

Damer mellom

4 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SmestadLøten o-lag50.3512.34
2Stine Frogner TømmervoldHamar OK56.20+5.4514.00
3Kathinka Zahl HagenNOTEAM56.40+6.0514.05
4Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag56.54+6.1914.09
5Henriette BergLøten o-lag1.10.28+19.5317.31
6Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange1.14.38+24.0318.33
7Mathilde OustadLøten o-lag1.36.51+46.1624.05
Mona LomeHamar OKdiskvalifisert
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stangebrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor