Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 5
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: tirsdag 11 september 2018

N-åpen

1 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian HaugbergAndebu IL21.5012.03
2Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn25.51+4.0114.16
3Alexander DybvikStokke IL28.51+7.0115.56
4Halvard Sommerstad-EidAndebu IL30.58+9.0817.06
5Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK31.37+9.4717.28
6Lars Sørsdal IdlandAndebu IL32.25+10.3517.54
7Fredrik BueOL Tønsberg og omegn38.00+16.1020.59
8Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL40.42+18.5222.29
9Elise Nauf BorgersenHedrum OL41.01+19.1122.39
10Andreas KristiansenOL Trollo48.31+26.4126.48
11Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn49.53+28.0327.33
12Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL51.29+29.3928.26
13Johan Sommerstad-EidAndebu IL59.58+38.0833.07
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu ILdiskvalifisert

D11-12

2 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK41.2517.02
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK45.26+4.0118.41
3Anne HaugbergAndebu IL48.12+6.4719.50
4Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn51.33+10.0821.12
5Annika van RaaijHedrum OL53.23+11.5821.58
6Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn1.14.42+33.1730.44

D11-12N

1 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK40.3522.25

D13-14

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.00.3024.53

D13-16C

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL52.0321.25
2Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL55.49+3.4622.58

D15-16

2 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JohansenSandefjord OK47.5216.07
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn49.23+1.3116.37
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK55.17+7.2518.36
4Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.05.36+17.4422.05
5Emilie JahreAndebu IL1.32.12+44.2031.02

D15B

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D17

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone StoklandSandefjord OK54.1815.30
2Charmaine FungOL Trollo1.00.37+6.1917.19
3Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.02.15+7.5717.47
4Pernille NaufHedrum OL1.03.58+9.4018.16

D17C

2 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger MørkSandefjord OK51.4021.15
2Lill DürbeckHedrum OL1.06.01+14.2127.10
3Pernille MoltebergHedrum OL1.07.24+15.4427.44
4Hanne Skjelland HansenAndebu IL1.10.57+19.1729.11
5Kari BergLarvik OK1.14.24+22.4430.37
Wenche TrollsåsAndebu ILdiskvalifisert

D17N

1 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May NorkveldeNOTEAM29.2516.15

D40

2 970 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn49.4916.46
2Kari Reppesgård HoltHedrum OL51.39+1.5017.23
3Wenche EikåsSandefjord OK56.23+6.3418.59
3Anette Kjærås FiringAndebu IL56.23+6.3418.59
5Katrine van RaaijHedrum OL1.15.07+25.1825.17
6Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1.21.26+31.3727.25
Tone Sølie LysnesHedrum OLdiskvalifisert
Celine Vik OlsenLarvik OKdiskvalifisert

D50

2 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK43.3514.40
Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D60

2 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn45.2219.23
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK52.13+6.5122.18
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.00.12+14.5025.43
4Elisabeth RødAndebu IL1.04.07+18.4527.24
5Randi Kristin NærumLarvik OK1.08.46+23.2429.23
6Else StordalOL Tønsberg og omegn1.28.40+43.1837.53

D70

2 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hjørdis ØvreåsBotne SK1.28.4137.53
2Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.29.14+0.3338.08
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert

H11-12

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens G. DybvikStokke IL1.09.5028.44

H13-14

2 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK27.4211.23
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn40.39+12.5716.43
3Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn54.29+26.4722.25

H13-16C

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn1.41.3741.49

H15-16

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL39.0311.09
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn41.54+2.5111.58
3Benjamin GjoneSandefjord OK42.42+3.3912.12
4Henrik R HoltHedrum OL43.23+4.2012.23
5Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn47.23+8.2013.32
6Kristoffer FjæreHedrum OL55.15+16.1215.47
7Jonas EikåsSandefjord OK55.47+16.4415.56
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H15B

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn38.4815.58
2Trond Olav JahreAndebu IL49.09+10.2120.13

H17

3 710 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL32.338.46
2Jørgen FrøydLarvik OK43.29+10.5611.43
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn49.10+16.3713.15
4Brian PoonOL Trollo53.29+20.5614.24
5Jarle LysnesHedrum OL55.03+22.3014.50
6Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn55.05+22.3214.50
7Martin AskeAndebu IL1.25.01+52.2822.54
Hans Olav SkogstadTelenor BILdiskvalifisert

H17C

2 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Juel JohannessenHedrum OL36.3915.04
2Eskil VikenAndebu IL42.35+5.5617.31
Kasper SøylandOL Trollodiskvalifisert

H40

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling LefsakerAndebu IL37.5010.48
2Rune Firing HaugbergAndebu IL38.38+0.4811.02
3Knut Ivar JohansenSandefjord OK40.52+3.0211.40
4Tom KristensenLarvik OK44.07+6.1712.36
5Eelco van RaaijHedrum OL51.50+14.0014.48
6Atle BorgersenHedrum OL52.59+15.0915.08
7Espen JohnsenHedrum OL59.38+21.4817.02
8Jo Børre EikåsSandefjord OK1.01.51+24.0117.40
9Eirik SkavhellenBotne SK1.04.41+26.5118.28
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert

H50

3 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadSandefjord OK36.1910.22
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn40.00+3.4111.25
3Bjørnar OlsrødStokke IL42.25+6.0612.07
4Roger LysnesHedrum OL46.34+10.1513.18
5Per Olav GulbrandsenLarvik OK49.43+13.2414.12
6Anders HansenAndebu IL1.02.16+25.5717.47
7Per Einar StrømHedrum OL1.18.34+42.1522.26
Roar MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H60

2 970 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bent HaflanOL Tønsberg og omegn42.5914.28
2Kai MidtskogenBotne SK43.42+0.4314.42
3Elling AakreAndebu IL47.12+4.1315.53
4Sigbjørn MyhreAndebu IL49.09+6.1016.32
5Øivind FadumSande Sportsklubb50.11+7.1216.53
6Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.03.56+20.5721.31
7Per Dag NordkveldeHedrum OL1.13.05+30.0624.36
Ragnar Niemi BergStokke ILdiskvalifisert
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H70

2 340 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf GjølbergLarvik OK38.0416.16
2Frank EliassenSandefjord OK38.24+0.2016.24
3Helge FossheimHedrum OL40.05+2.0117.07
4Lars Martin GjeinStokke IL40.17+2.1317.12
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK42.06+4.0217.59
6Arne KristensenStokke IL42.47+4.4318.17
7Per Øystein AndersenLarvik OK43.17+5.1318.29
8Ragnar HillestadLardal OL44.43+6.3919.06
9Runar KittilsenStokke IL48.52+10.4820.52
10Roar LøkenSandefjord OK50.00+11.5621.22
11Alf Johan HjelmtvedtEiker OL50.42+12.3821.40
12Thorolf TrolsrudBotne SK53.10+15.0622.43
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn53.11+15.0722.43
14Svein Børge HaugbergSandefjord OK55.17+17.1323.37
15Tormod FjæreHedrum OL55.23+17.1923.40
16Jørgen KvilhaugBotne SK55.33+17.2923.44
17Kåre NilsenSandefjord TIF56.49+18.4524.16
18Svein ThorsenSandefjord TIF58.05+20.0124.49
19Magnar ØvreåsBotne SK1.03.09+25.0526.59
20Arne D. ChristensenSandefjord TIF1.09.43+31.3929.47
21Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.11.56+33.5230.44

H80

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL1.01.2226.13
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1.03.29+2.0727.07
3Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn1.26.50+25.2837.06
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor