Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 1
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: tirsdag 14 august 2018

N-åpen

1 300 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn32.0324.39
0Alexander DybvikStokke IL23.05+-8.5817.45
0Karoline EikebergHedrum OL31.48+-0.1524.27
0Kristian EikebergHedrum OL29.54+-2.0923.00
0Christopher David EriksenLarvik OK40.21+8.1831.02
0Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK25.45+-6.1819.48
0Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK34.23+2.2026.26
0Sindre FurlandSandefjord OK13.47+-18.1610.36
0Kristian HaugbergAndebu IL22.36+-9.2717.23
0Maiken HurulinAndebu IL43.28+11.2533.26
0Sune HurulinAndebu IL43.29+11.2633.26
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL25.57+-6.0619.57
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL34.11+2.0826.17
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL27.56+-4.0721.29
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK14.15+-17.4810.57
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn34.06+2.0326.13
0Karen KlavenesSandefjord OK17.32+-14.3113.29
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn42.37+10.3432.46
0Leah Myhre LefsakerAndebu IL24.12+-7.5118.36
0Mia Myhre LefsakerAndebu IL25.33+-6.3019.39
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL21.47+-10.1616.45
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL21.51+-10.1216.48
0Ida Sofie Rødland-RødAndebu IL34.31+2.2826.33
0Karen Helene Rødland-RødAndebu IL46.25+14.2235.42
0Susanne Røed GromstadOL Trollo23.07+-8.5617.46
0Joel RøhrsStokke IL22.38+-9.2517.24
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL19.50+-12.1315.15
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL25.39+-6.2419.43
0Gard ViljugreinOK Horten21.11+-10.5216.17
0Simon ViljugreinOK Horten34.51+2.4826.48
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn27.30+-4.3321.09
Arnstein HurulinAndebu ILutenfor konkurranse

D11-12

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn14.2510.17
2Ragne KlavenesSandefjord OK16.45+2.2011.57
3Annika van RaaijHedrum OL18.44+4.1913.22
4Pernille ZagarLarvik OK20.00+5.3514.17
5Anne HaugbergAndebu IL23.52+9.2717.02
6Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn26.22+11.5718.50

D11-12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Knippen KvernsmyrAndebu IL21.2816.30
2Maike RöhrsStokke IL22.27+0.5917.16

D13-16C

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren BruserødOL Trollo18.4213.21
2Marlene SkramdalHedrum OL20.59+2.1714.59
3Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL21.24+2.4215.17
4Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL22.34+3.5216.07
5Louise Bentsen MalmquistHedrum OL34.30+15.4824.38

D13-16N

1 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

D15-16

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn30.2513.49
2Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn35.30+5.0516.08
3Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn36.24+5.5916.32
4Emilie JohansenSandefjord OK42.15+11.5019.12
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn59.23+28.5826.59
6Emilie JahreAndebu IL1.07.40+37.1530.45
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKdiskvalifisert
Ingvild JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

D15B

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lise StrømSandefjord OK42.3126.34

D17

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine GulliksenBækkelagets SK31.2912.35
2Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn32.40+1.1113.04
3Tone StoklandSandefjord OK35.20+3.5114.08
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn40.29+9.0016.11
5Hedvig ÅstebølNTNUI41.31+10.0216.36
6Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK43.45+12.1617.30
7Pernille NaufHedrum OL45.54+14.2518.21
8Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK49.22+17.5319.44
9Sunniva Nergaard BergStokke IL49.39+18.1019.51
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D17C

1 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirunn HiisStokke IL16.4211.55
2Astrid FodnæssAndebu IL20.26+3.4414.35
3Anne Helene BruserødOL Trollo20.49+4.0714.52
4Kristin JohanssonHedrum OL22.36+5.5416.08
5Pernille MoltebergHedrum OL22.41+5.5916.12
6Heidi EriksenLarvik OK23.09+6.2716.32
7May-Britt SkramdalHedrum OL23.26+6.4416.44
8Hanne Sjelland HansenAndebu IL25.33+8.5118.15
9Else StordalOL Tønsberg og omegn28.31+11.4920.22
10Julie Synnøve BøeStokke IL31.05+14.2322.12
11Kari BergLarvik OK36.04+19.2225.45
12Sissel BentsenHedrum OL36.37+19.5526.09
13Lill DürbeckHedrum OL37.22+20.4026.41
Inger MørkSandefjord OKikke startet

D17N

1 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marit RöhrsStokke ILikke startet

D40

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann ArveisenSandefjord OK29.1113.15
2Kari Reppesgård HoltHedrum OL37.46+8.3517.10
3Tone Sølie LysnesHedrum OL42.35+13.2419.21
4Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK42.49+13.3819.27
5Kristin BruserudOL Trollo43.50+14.3919.55
6Silje IslandOL Tønsberg og omegn43.55+14.4419.57
7Stine ArntzenSandefjord OK44.04+14.5320.01
8Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn50.42+21.3123.02
9Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn52.16+23.0523.45
10Celine Vik OlsenLarvik OK55.37+26.2625.16
11Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn57.45+28.3426.14
12Katrine van RaaijHedrum OL59.31+30.2027.03
13Mona GjelstadSandefjord OK1.01.05+31.5427.45
14Anikken Gjein DybvikStokke IL1.05.14+36.0329.39
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Torill Hynne FjæreHedrum OLikke startet

D50

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK30.4914.00
2Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn31.31+0.4214.19
3Ida Vår DirdalLarvik OK36.42+5.5316.40
4Hilde KløvstadSandefjord OK40.45+9.5618.31
5Karin EriksenOL Tønsberg og omegn42.20+11.3119.14
6Astrid BrevikStokke IL48.34+17.4522.04

D60

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro EiaOL Trollo29.5016.34
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn31.58+2.0817.45
3Randi HansenStokke IL41.10+11.2022.52
4Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn43.03+13.1323.55
5Elisabeth RødAndebu IL47.23+17.3326.19
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL51.08+21.1828.24
Randi Kristin NærumLarvik OKikke startet

D70

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid LundeDrangedal OL39.0521.42
2May Helene HansenSandefjord OK43.00+3.5523.53
3Gerd LangsethLarvik OK46.08+7.0325.37
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.11.15+32.1039.35
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

H11-12

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdsonStokke IL13.159.27
2Kristian Kaupang LyeLarvik OK15.01+1.4610.43
3Jens G. DybvikStokke IL17.25+4.1012.26
4Ludvig SkramdalHedrum OL21.46+8.3115.32
5Martin Hendry HalvorsenStokke IL31.02+17.4722.10
6Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn31.40+18.2522.37

H13-14

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK13.458.35
2Anders KlavenesSandefjord OK25.35+11.5015.59
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL34.52+21.0721.47
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn39.07+25.2224.26
5Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn48.38+34.5330.23
6Martin DybvikStokke IL1.09.46+56.0143.36
Mathias JahreAndebu ILikke startet

H13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn26.3520.26

H15-16

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn28.4211.28
2Viljan van RaaijHedrum OL29.13+0.3111.41
3Henrik R HoltHedrum OL35.39+6.5714.15
4Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn41.57+13.1516.46
5Hallgeir BrevikStokke IL47.39+18.5719.03
Kristoffer FjæreHedrum OLikke startet

H15B

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn22.3614.07
Torstein LyeLarvik OKdiskvalifisert

H17

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL27.489.55
2Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI29.35+1.4710.33
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn31.44+3.5611.20
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn36.02+8.1412.52
5Jørgen FrøydLarvik OK36.09+8.2112.54
6Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn43.29+15.4115.31
7Sindre Eia HoltungOL Trollo47.51+20.0317.05
8Hans Olav SkogstadTelenor BIL57.34+29.4620.33
9Ludvig JohnsenHedrum OL59.18+31.3021.10
Audun BrevikStokke ILikke startet
Trond GjelstadSandefjord OKikke startet
Jarle LysnesHedrum OLikke startet

H17C

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian UgelstadOL Tønsberg og omegn14.3210.22
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn29.08+14.3620.48
3Jostein EriksenLarvik OK44.55+30.2332.05
Holger KjærlandHedrum OLdiskvalifisert

H40

2 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sturle FurlandSandefjord OK27.1010.52
2Tom KristensenLarvik OK28.07+0.5711.14
3Knut Ivar JohansenSandefjord OK28.15+1.0511.18
4Anders Kristian HoltHedrum OL28.53+1.4311.33
5Trond EvensenOL Tønsberg og omegn31.12+4.0212.28
6Jørgen FjæreHedrum OL32.53+5.4313.09
7Ole Petter AasrumLarvik OK33.05+5.5513.14
8Per Henrik ZagarLarvik OK34.23+7.1313.45
9Atle BorgersenHedrum OL36.23+9.1314.33
10Einar KlavenesSandefjord OK38.28+11.1815.23
11Kåre TyldumOL Tønsberg og omegn40.42+13.3216.16
12Espen JohnsenHedrum OL44.39+17.2917.51
13Magnus LundAndebu IL49.38+22.2819.51
14Eelco van RaaijHedrum OL56.23+29.1322.33
15Kenneth DybvikStokke IL56.33+29.2322.37
16Per Øyvin MolandAndebu IL56.37+29.2722.38
17Gunnar RustanOL Trollo57.00+29.5022.48
18David HanssonOL Tønsberg og omegn57.20+30.1022.56
19Arturo HernandezAndebu IL1.03.47+36.3725.30

H50

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom AasrumHedrum OL29.1211.40
2Bjørnar OlsrødStokke IL29.23+0.1111.45
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn30.50+1.3812.20
4Per Olav GulbrandsenLarvik OK31.17+2.0512.30
5Roger LysnesHedrum OL33.46+4.3413.30
6Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn36.20+7.0814.32
7Arne Håkon JørgensenSandefjord OK38.53+9.4115.33
8Jan Ivar GundersenHedrum OL41.59+12.4716.47
9Arne KristensenStokke IL43.11+13.5917.16
10Magne KløveStokke IL51.56+22.4420.46
11Morten AndresenOK Skeidi56.02+26.5022.24
12Jon Harald BøvreStokke IL1.02.06+32.5424.50
13Anders HansenAndebu IL1.03.46+34.3425.30
14Per Einar StrømHedrum OL1.12.57+43.4529.10
Kjetil KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert

H60

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb38.1417.22
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL39.57+1.4318.09
3Jan BøhleOL Trollo45.05+6.5120.29
4Martin NaufHedrum OL48.04+9.5021.50
5Ole JohanssonPorsgrunn OL48.18+10.0421.57
6Ragnar Niemi BergStokke IL49.01+10.4722.16
7Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn57.41+19.2726.13

H70

1 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL20.5811.38
2Ragnar HillestadLardal OL24.41+3.4313.42
3Dag Rønning JensenOL Trollo25.45+4.4714.18
4Helge FossheimHedrum OL26.41+5.4314.49
5Odd AureDrangedal OL28.10+7.1215.38
6Arne KristensenStokke IL30.17+9.1916.49
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK30.46+9.4817.05
8Thorolf TrolsrudBotne SK31.08+10.1017.17
9Lars Martin GjeinStokke IL31.43+10.4517.37
10Frank EliassenSandefjord OK31.45+10.4717.38
11Hans StordalOL Tønsberg og omegn32.21+11.2317.58
12Magnar ØvreåsBotne SK35.51+14.5319.55
13Svein Børge HaugbergSandefjord OK36.48+15.5020.26
14Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK37.43+16.4520.57
15Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn37.56+16.5821.04
16Svein EriksenLarvik OK40.31+19.3322.30
17Bjørn Helge CeebergHedrum OL42.16+21.1823.28
18Kåre NilsenSandefjord TIF44.15+23.1724.35
19Svein ThorsenSandefjord TIF45.13+24.1525.07
20Magne KlovningPorsgrunn OL46.04+25.0625.35
21Anton LommeHedrum OL47.27+26.2926.21
22Alf Johan HjelmtvedtEiker OL51.45+30.4728.45
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.24.49+1.03.5147.07
Tormod FjæreHedrum OLdiskvalifisert
Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert
Roar LøkenSandefjord OKdiskvalifisert
Rolf GjølbergLarvik OKikke startet

H80

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL32.3618.06
2Oddvar GjelstadSandefjord OK36.28+3.5220.15
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn41.24+8.4823.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn49.33+16.5727.31
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor