Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Flex-o-løp, Tømmeråsen Øst

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Flex-o-løp, Tømmeråsen Øst
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: lørdag 25 august 2018

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Signe BergHarstad OL39.32
Eirik HessenStokmarknes OL18.26
Hanne Mikalsen BergHarstad OLdiskvalifisert
Hedda Linnea Wergeland HofsøHarstad OLdiskvalifisert

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lise MarcussenHarstad OL1.02.35

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene Alsos HöglinHarstad OL1.02.12

D 13-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thea HolandHarstad OL1.13.55

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amalie Lian22.39

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne MarcussenHarstad OL1.35.58

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri EidnesHarstad OL1.01.11
2Wenche M. RydningHarstad OL2.20.08+1.18.57
Hilde SvendsenBardu ILdiskvalifisert

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege NornesHarstad OL1.22.16

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin SvendsenHarstad OL1.19.11

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL1.00.55

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar KranbergMercury SK, EST1.10.35
2Jon MarcussenHarstad OL1.12.14+1.39

H 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir MoholdtIL BUL-Tromsø45.05
2Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL57.11+12.06
3Øystein WergelandHarstad OL1.07.37+22.32
4Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL1.14.30+29.25
5Torstein MellemHarstad OL1.25.46+40.41
Kurth-Christian SandnessStokmarknes OLdiskvalifisert
Knut Øyvind JohansenBardu ILdiskvalifisert

H 17-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir HigraffStokmarknes OL1.21.11

H 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag MarcussenHarstad OL1.13.29
2Michael UlværStokmarknes OL1.17.48+4.19
Bård SkjønhaugHarstad OLdiskvalifisert

H 50-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Olav HessenStokmarknes OL52.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor