Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Flex-o-løp, Tømmeråsen Øst

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Flex-o-løp, Tømmeråsen Øst
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: lørdag 25 august 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16B | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 40-B | D 40-C | D 50- | D 50-B | D 50-C | D 60- | D 60-B | D 60-C | D 70- | D 70-B | D 70-C | D 80- | D 80-C | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16B | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 40-B | H 40-C | H 50- | H 50-B | H 50-C | H 60- | H 60-B | H 60-C | H 70- | H 70-B | H 70-C | H 80- | H 80-C | Trim Lang | Trim Mellom | Trim Kort | Trim Nybegynner

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Signe BergHarstad OL39.32
Eirik HessenStokmarknes OL18.26
Hanne Mikalsen BergHarstad OLdiskvalifisert
Hedda Linnea Wergeland HofsøHarstad OLdiskvalifisert

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lise MarcussenHarstad OL1.02.35

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene Alsos HöglinHarstad OL1.02.12

D 13-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thea HolandHarstad OL1.13.55

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amalie Lian22.39

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne MarcussenHarstad OL1.35.58

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri EidnesHarstad OL1.01.11
2Wenche M. RydningHarstad OL2.20.08+1.18.57
Hilde SvendsenBardu ILdiskvalifisert

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege NornesHarstad OL1.22.16

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin SvendsenHarstad OL1.19.11

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL1.00.55

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar KranbergMercury SK, EST1.10.35
2Jon MarcussenHarstad OL1.12.14+1.39

H 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir MoholdtIL BUL-Tromsø45.05
2Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL57.11+12.06
3Øystein WergelandHarstad OL1.07.37+22.32
4Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL1.14.30+29.25
5Torstein MellemHarstad OL1.25.46+40.41
Kurth-Christian SandnessStokmarknes OLdiskvalifisert
Knut Øyvind JohansenBardu ILdiskvalifisert

H 17-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir HigraffStokmarknes OL1.21.11

H 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag MarcussenHarstad OL1.13.29
2Michael UlværStokmarknes OL1.17.48+4.19
Bård SkjønhaugHarstad OLdiskvalifisert

H 50-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Olav HessenStokmarknes OL52.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor