Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 5 september 2018

D11-12

2 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL32.4114.43
2Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL36.33+3.5216.27

D13-14

2 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Visted-HansenGjø-Vard OL39.2314.10

D17

4 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit BergsetGjø-Vard OL1.32.5520.17
2Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.38.35+5.4021.31
Hildegunn LindstadOL Toten-Trollbrutt

D50

3 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL44.4212.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering48.49+4.0713.54
3Vanja StaffOL Toten-Troll54.37+9.5515.33
4Eirin LodgaardByåsen IL1.11.34+26.5220.23

H10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll21.0710.03
0Johannes HøieGjø-Vard OL24.1211.31

H11-12

2 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL22.019.55
2Mats LigaardenGjø-Vard OL29.36+7.3513.19
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll30.49+8.4813.52
4Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL56.00+33.5925.13

H13-14

2 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL38.3913.54
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Trollbrutt

H15-16

4 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd KvammeOL Toten-Troll2.03.5527.03

H17

4 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudOL Toten-Troll47.0410.16
2Håvard KvammeOL Toten-Troll1.03.29+16.2513.51
3Even ErlienGjø-Vard OL1.19.07+32.0317.16
Trond FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert

H50

4 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll55.5912.13
2Audun StrandlieGjø-Vard OL1.03.45+7.4613.55
3Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.06.40+10.4114.33
4Lars LodgaardRaufoss IL Orientering1.13.54+17.5516.08

H60

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola BroxOL Toten-Troll48.0513.41
2Sjur GjestvangOL Toten-Troll54.47+6.4215.36

H70

2 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering45.2716.20
2Svein SolerødOL Toten-Troll52.29+7.0218.52
Arne StrandlieGjø-Vard OLbrutt

N-åpen

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL36.2517.20
0Ole Kristian Solli KvikstadOL Toten-Troll25.2912.08
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll22.5910.56
0Andreas SkistadGjø-Vard OL55.4026.30
0Daniel SkistadGjø-Vard OL56.5527.06
0Sjur Onstad SolheimGjø-Vard OL36.1517.15
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OLikke startet

C-åpen

2 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solfrid HøieGjø-Vard OL43.5619.47
Ole Solli KvikstadOL Toten-Trollbrutt

B-åpen

2 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus KvammeOL Toten-Troll2.01.0143.31

A-åpen

4 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL46.3210.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor