Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 4
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 24 juli 2018

A-lang

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK42.12
2Brage TakleKristiansand OK42.18+0.06
3Vebjørn Blom-HagenFossum IF42.43+0.31
4Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK45.24+3.12
5Christian Fredrik BorgIL Koll48.20+6.08
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK50.37+8.25
7Dag MoeKristiansand OK50.40+8.28
8Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering50.56+8.44
9Ulrik ThistedKristiansand OK51.03+8.51
10Helge FossøyØyestad IF allianse52.00+9.48
11Torbjørn Blom-hagenFossum IF53.02+10.50
12Malin HaugeHisøy OK53.20+11.08
13Jack BjørnsenKristiansand OK55.20+13.08
14Jan BlandkjennKristiansand OK55.54+13.42
15Øivind SæbøKristiansand OK56.24+14.12
16Ståle GjelstenKristiansand OK58.40+16.28
17Harald EikKristiansand OK59.35+17.23
18Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.01.23+19.11
19Magnus Frestad NygaardViaNova BIL1.02.24+20.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Espen Coward RefsnesOK Sør1.02.44+20.32
21Knut AurebekkTorridal IL1.02.49+20.37
22Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.05.28+23.16
23Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.06.59+24.47
24Svein Knutsson NomelandKristiansand OK1.07.55+25.43
25Marianne HaugeHisøy OK1.19.48+37.36
26Gro BørteKristiansand OK1.21.44+39.32
27Geir KristiansenKristiansand OK1.25.50+43.38
28Tor Olav RundeUten1.34.03+51.51
29Kristin RundeUten1.50.08+1.07.56
30Marit RundeUten1.56.45+1.14.33
Magne RundeUtendiskvalifisert
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

A-kort

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aurora FossøyNTNUI32.11
2Grunde IsaksætreGrue IL33.55+1.44
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK38.49+6.38
4Ingvild MulenKristiansand OK43.38+11.27
5Pål RundeKristiansand OK45.57+13.46
6Olaf RosendahlIL Vindbjart46.14+14.03
7Julie ChristiansenKristiansand OK47.22+15.11
8Andreas StrandBergens TF48.46+16.35
9Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK51.21+19.10
10Siri ØkstadOddersjaa SSK51.44+19.33
11Benedicte BeckmannKristiansand OK53.12+21.01
12Erling StrandBergens TF53.22+21.11
13Stein MyhreBærums Skiklub53.34+21.23
14Erik BorgIL Koll53.56+21.45
15Jon BjørgumIL Vindbjart55.20+23.09
16Anette StrandBergens TF1.06.01+33.50
17Inga Vestøl StødleKristiansand OK1.13.37+41.26
18Maria StødleKristiansand OK1.13.41+41.30
19Gudveig JørundlandOK Sør1.15.12+43.01
20Jan Tore JørgensenOK Sør1.23.31+51.20
21Einar JørundlandOK Sør1.29.51+57.40
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Siri BjorvandBirkenes ILdiskvalifisert

C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magne Reier JørgensenKristiansand OK35.33
2Tony HalsallOtra IL36.46+1.13
3Ragnhild Blom-HagenFossum IF41.25+5.52
4Lars ThistedKristiansand OK41.35+6.02
5Guttorm RosendahlIL Vindbjart53.30+17.57
6Ingunn GåsværTorridal IL1.02.33+27.00
7Bart VergeylenKristiansand OK1.11.47+36.14
8Adriana EikKristiansand OK1.20.08+44.35
Peter RosendahlIL Vindbjartdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor