Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 3
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 17 juli 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Robert ReitanA-kort (20)aktiv

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Svein GranerudA-lang (36)46.10+16.56
30Marit EgnerA-lang (36)56.47+27.33

Bergens TF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Peder StrandA-kort (20)46.46+19.06
8Erling StrandA-kort (20)48.59+21.19
15Anette StrandA-kort (20)1.09.28+41.48

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Siri BjorvandA-kort (20)37.50+10.10

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Nora Marie Wedege IrgensA-kort (20)50.26+22.46

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Amalie LekvaC-løype (12)28.53+7.35

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Helene JomaasC-løype (12)25.24+4.06
5Vera SougC-løype (12)28.58+7.40
5Vebjørn Blom-HagenA-lang (36)37.16+8.02
6Ragnhild Blom-HagenC-løype (12)29.11+7.53
6Torbjørn Blom-hagenA-lang (36)39.10+9.56
16Kristin FalkA-kort (20)1.10.09+42.29
22Karen JomaasA-lang (36)48.20+19.06
Christian JomaasA-lang (36)aktiv

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jøran KristensenA-kort (20)37.39+9.59
Henni Hattestad KristensenNybegynner (2)aktiv

IK Grane Arendal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Amalie RingvollA-lang (36)54.33+25.19
28Geir Jonny RingvollA-lang (36)55.53+26.39

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Øyvin SimonsenA-kort (20)47.27+19.47

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Solveig BlandkjennA-lang (36)44.45+15.31

IL Vindbjart

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Olaf RosendahlA-kort (20)40.15+12.35
10Arild TelstøC-løype (12)34.11+12.53
11Peter RosendahlC-løype (12)39.52+18.34

Kristiansand OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Petter Marki ErichsenA-lang (36)29.14
1Eirik Heddeland MartensA-kort (20)27.40
3Mette Heddeland MartensC-løype (12)28.27+7.09
3Ståle GjelstenA-lang (36)31.46+2.32
4Håvard Wedege IrgensA-lang (36)36.46+7.32
8Jack BjørnsenA-lang (36)40.04+10.50
9Dag MoeA-lang (36)40.38+11.24
10Håvar Birkeland StormoenA-lang (36)40.57+11.43
11Ingvild MulenA-kort (20)52.40+25.00
11Åsulv Birkeland StormoenA-lang (36)41.28+12.14
12David Runde med følgeC-løype (12)49.38+28.20
13Trygve Børte NomelandA-lang (36)42.27+13.13
13Linn Carina DalandA-kort (20)53.58+26.18
14Jan BlandkjennA-lang (36)43.29+14.15
15Simon Beckmann KristiansenA-lang (36)44.41+15.27
18Fred-Arne SivertsenA-lang (36)46.47+17.33
21Harald EikA-lang (36)48.11+18.57
31Geir KristiansenA-lang (36)59.29+30.15
32Gro BørteA-lang (36)1.05.19+36.05
Inga Vestøl StødleA-kort (20)aktiv
Tobias TøråNybegynner (2)aktiv
Adriana EikA-kort (20)diskvalifisert

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Børje SvenssonA-kort (20)51.28+23.48

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mikal Brastad LarsenA-lang (36)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Dagfinn HaarrA-kort (20)53.42+26.02
14Britt DanielsenA-kort (20)59.44+32.04
25Jon Terje EkelandA-lang (36)49.17+20.03
26Einar EkelandA-lang (36)51.40+22.26

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Alfred BjørnerødA-lang (36)39.16+10.02
12Karoline BjørnerødA-lang (36)41.30+12.16
Tore BjørnerødA-lang (36)diskvalifisert

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Jan Tore JørgensenC-løype (12)32.04+10.46
8Einar JørundlandC-løype (12)32.07+10.49
9Gudveig JørundlandC-løype (12)33.30+12.12

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tony HalsallC-løype (12)21.18

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Peter CarlsenA-lang (36)56.31+27.17

Søgne og Songdalen OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jarl Magnus BergeA-lang (36)31.38+2.24
5Tore BerntsenA-kort (20)43.57+16.17
19Irene Beate Øhrn ArnevikA-lang (36)46.51+17.37
20Leiv-Terje ArnevikA-lang (36)47.16+18.02
23Reidar HeivollA-lang (36)48.21+19.07
24Svein Erik WiigA-lang (36)48.37+19.23
Trond BerntsenA-kort (20)aktiv

Øyestad IF allianse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Svein Ove GjeruldsenA-lang (36)aktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor