Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 4
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: tirsdag 14 august 2018

Nybegynner

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn LandeEidskog OL9.58
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering11.33+1.35
3Aleksander Tangen HoltetEidskog OL12.44+2.46
4Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL14.25+4.27
5Sebastian Tangen HoltetEidskog OL17.08+7.10
6Petter Moen RognstadKjellmyra IL17.12+7.14
7Oda Marissa BergersenEidskog OL18.50+8.52
8Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering20.34+10.36
9Bent-Jøran SlettbakkenOdal OL - Orientering20.36+10.38
10Tristan ZainalOdal OL - Orientering22.15+12.17
Laila Moen RognstadKjellmyra ILaktiv

H-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander Tangen HoltetEidskog OL25.11
2Ragnar LandeEidskog OL26.55+1.44
3John Arne TorpLunderseter IL33.16+8.05
4Emil SkytterenOdal OL - Orientering36.02+10.51
5Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering41.45+16.34

17-C

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK24.10
2John TangenEidskog OL24.16+0.06
3Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering25.35+1.25
4Oddvar GravingenOK Hierne27.49+3.39
5Kai Jostein BergersenEidskog OL28.26+4.16
6Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL29.58+5.48
7Klaus EngenEidskog OL31.05+6.55
8Niklas StolpeEidskog OL34.28+10.18
9Johnny EriksenGrue IL36.00+11.50
10Oddbjørn BergersenEidskog OL36.08+11.58
11Reidar BjørnstadGrue IL36.13+12.03
12Håkon GjemsGrue IL45.19+21.09
13Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering45.22+21.12
Trond LinnesOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D-16AB

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Briskerud HasselvoldGrue IL42.29

17-AB

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind LandeEidskog OL30.29
2Evine Westli AndersenLøten o-lag32.23+1.54
3Inge Brenden SeigerudLunderseter IL37.03+6.34
4Jon Ivar BergersenEidskog OL37.07+6.38
5Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering37.55+7.26
6Sondre SkytterenOdal OL - Orientering38.28+7.59
7Alf Briskerud HasselvoldGrue IL39.20+8.51
8Tormod BorgGrue IL42.34+12.05
9Isak HasselvoldGrue IL43.45+13.16
10Anne Kjersti BriskerudGrue IL45.11+14.42
11Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK47.28+16.59
12Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering47.52+17.23
13Nikolai TorpLunderseter IL50.05+19.36
14Martin SkytterenOdal OL - Orientering50.13+19.44
15Grethe BergersenEidskog OL53.47+23.18
16Widar Taxth LølandHisøy OK55.12+24.43
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor