Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet Elite
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Henrik Fredriksen AasH 17-18E (41)1.54.50+0.227.31
2Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-18 E (41)1.52.39+3.269.29
3Synne StrandD 19-20 E (10)1.58.15+1.299.16
4Sander ArntzenH 17-18E (41)1.55.07+0.397.32
6Tilla Farnes HennumD 19-20 E (10)2.10.52+14.0610.15
19Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (41)2.07.43+18.3010.45
22Per Clemet WisløffH 17-18E (41)2.10.25+15.578.33

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Petter Liabakk EriksenH 17-18E (41)diskvalifisert

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Mathias GløersenH 19-20E (13)2.20.59+23.188.31
8Vetle ChristiansenH 21-E (29)2.48.34+14.057.20
17Simen Hjalmar WästlundH 21-E (29)3.08.06+33.378.11
Vegard Ølstad DalbergH 21-E (29)diskvalifisert

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Solveig Moen LetmolieD 17-18 E (41)2.31.59+42.4612.47
33Christine HoenD 17-18 E (41)2.41.59+52.4613.38

Eksjö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Klara AxelssonD 19-20 E (10)2.14.38+17.5210.33

Farum-Tisvilde OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Agnes Nørgård KrachtD 19-20 E (10)1.57.17+0.319.11

Fossum IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadD 19-20 E (10)1.56.469.09
1Pernille KatlaD 17-18 E (41)1.49.139.11
2Erling HjermstadH 19-20E (13)2.06.44+9.037.40
7Ingrid G. KvålsgardD 17-18 E (41)1.56.05+6.529.46
8Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (10)2.31.32+34.4611.53
22Morten WettergreenH 21-E (29)4.43.42+2.09.1312.21
27Åsne Naadland HoloD 17-18 E (41)2.25.58+36.4512.17
29Eivind Berner MyhreH 17-18E (41)2.33.07+38.3910.02
36Karen Hoel JomaasD 17-18 E (41)2.50.42+1.01.2914.22
Hans JevanordH 21-E (29)diskvalifisert
Tore MyhrvoldH 21-E (29)brutt
Øyvind HjermstadH 19-20E (13)ikke startet
Peter GisholtH 17-18E (41)ikke startet
Sivert Sande KvermeH 17-18E (41)ikke startet

Fredrikstad SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenD 21-E (17)2.12.148.19
9Hans Petter MathisenH 21-E (29)2.48.45+14.167.21
32Sondre OttesenH 17-18E (41)2.35.58+41.3010.13
36Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (41)2.56.11+1.01.4311.33
38Runar Saur ModahlH 17-18E (41)3.04.28+1.10.0012.05
Eirik ImrikH 17-18E (41)brutt
Audun Bjerkreim NilsenH 21-E (29)ikke startet

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Oskar Spets StorhovH 19-20E (13)2.16.08+18.278.14
19Jo Even KolstadH 17-18E (41)2.10.02+15.348.31
Simen Spets StorhovH 17-18E (41)ikke startet

FSO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Yvonne GunellD 21-E (17)2.32.23+20.099.35

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (41)2.05.36+16.2310.34

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jonas EggerH 21-E (29)2.44.52+10.237.11
7Lisa HolerD 21-E (17)2.35.18+23.049.46

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Ingeborg RognstadD 17-18 E (41)2.48.01+58.4814.08

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Eva JurenikovaD 21-E (17)2.30.29+18.159.28
8Niels Christian HellerudH 17-18E (41)1.59.06+4.387.48
12Fredrik EliassonH 21-E (29)2.56.24+21.557.41
18Øyvind HelgerudH 21-E (29)3.24.15+49.468.53
20Hedda Raadal BjørloD 17-18 E (41)2.07.55+18.4210.46
Jenny WegebroD 19-20 E (10)brutt
Thomas Natvig ÅrstadH 21-E (29)brutt
Vilma BlennowD 19-20 E (10)ikke startet
Ida KristianssonD 19-20 E (10)ikke startet
Lizzie InghamD 21-E (17)ikke startet

Harstad OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Øyvind Eliseussen-SkalleH 17-18E (41)2.02.24+7.568.01
Lars Eliseussen-SkalleH 21-E (29)diskvalifisert

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sindre R HoltH 19-20E (13)diskvalifisert

Helsingin Suunistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Einari HeinaroH 21-E (29)brutt

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 19-20E (13)1.57.417.07

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Malin HaugeD 17-18 E (41)2.16.44+27.3111.30

IF Thor

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Erik HannrupH 17-18E (41)1.55.03+0.357.32

IFK Göteborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Miri Thrane ØdumD 21-E (17)2.22.55+10.419.00
11Søren Thrane ØdumH 17-18E (41)2.01.51+7.237.59
Fredrik BakkmanH 21-E (29)ikke startet

IFK Lidingö SOK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Caroline PigerreD 19-20 E (10)2.49.01+52.1513.15
13Bryan Russell-KeelyH 21-E (29)2.56.44+22.157.42
15Hector HainesH 21-E (29)2.59.14+24.457.48
Mårten BoströmH 21-E (29)diskvalifisert
Rasmus Palmqvist AslaksenH 21-E (29)diskvalifisert
Nicolas SimoninH 21-E (29)brutt

IK Hakarpspojkarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Annika SimonsenD 17-18 E (41)1.54.25+5.129.38

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Arntraut GötschD 21-E (17)3.01.11+48.5711.24
31Tora IndregardD 17-18 E (41)2.39.29+50.1613.25

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Scott JuvikH 17-18E (41)brutt

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Oda J SikkelandD 19-20 E (10)2.08.41+11.5510.05
7Ivar LundanesH 21-E (29)2.47.47+13.187.18
10Bjørn EkebergH 21-E (29)2.50.02+15.337.24
11Espen JakobsenH 21-E (29)2.55.01+20.327.37
20Eirik RavnanH 21-E (29)4.11.05+1.36.3610.56
23Mina JørgensenD 17-18 E (41)2.15.46+26.3311.25

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Eirik BlågestadH 17-18E (41)2.36.20+41.5210.15

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Simon FriskH 17-18E (41)1.55.17+0.497.33

Jönköping OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Victor HanssonH 17-18E (41)diskvalifisert

Karlskrona SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Oscar JohanssonH 19-20E (13)2.24.25+26.448.44

Kils OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Lukas OlmH 17-18E (41)2.01.29+7.017.57
11Viktor SkoogH 19-20E (13)2.24.43+27.028.45

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Linda GammelsæterD 17-18 E (41)2.36.49+47.3613.12

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Marlin HaavengenD 17-18 E (41)2.02.51+13.3810.20
14Helene EgerD 17-18 E (41)2.04.43+15.3010.30
22Ingvild LangeggenD 17-18 E (41)2.11.31+22.1811.04
26Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (41)2.20.43+31.3011.50
37Ingvild Tronstad AndersenD 17-18 E (41)3.08.16+1.19.0315.51

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Andrea RanvikD 17-18 E (41)1.54.31+5.189.38
16Aslak HeimdalH 17-18E (41)2.09.49+15.218.30
35Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (41)2.49.51+1.00.3814.18
Anniken RanvikD 17-18 E (41)diskvalifisert

Kristiansand OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17David RundeH 17-18E (41)2.09.50+15.228.30
17Christiane Ruud BøckmanD 17-18 E (41)2.05.02+15.4910.31
Kristian PyttenH 17-18E (41)diskvalifisert
Inga Vestøl StødleD 17-18 E (41)ikke startet

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Andreas Svingheim MagerøyH 21-E (29)3.41.19+1.06.509.38

Lillomarka OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Charlotte WatsonD 21-E (17)2.47.25+35.1110.32
13Oda Marie ColquhounD 17-18 E (41)2.04.34+15.2110.29
23Eirik Høst FossgardH 17-18E (41)2.10.28+16.008.33
27Elias Skjolden SørensenH 17-18E (41)2.28.22+33.549.43
Kristina YakubkinaD 21-E (17)brutt

Linköpings OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Johanna GuståsD 19-20 E (10)3.17.49+1.21.0315.30
29Frida SahlmanD 17-18 E (41)2.35.05+45.5213.03
Tove EkströmD 17-18 E (41)diskvalifisert

Markbygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Felix AxelssonH 19-20E (13)2.20.23+22.428.29

Mullsjö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Alfred PetterssonH 17-18E (41)2.10.38+16.108.33

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Robert FredriksenH 21-E (29)brutt

NTNUI

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Maren Jansson HaverstadD 21-E (17)2.16.43+4.298.36
4Emil GranqvistH 21-E (29)2.43.16+8.477.06
13Hedvig ÅstebølD 21-E (17)3.18.05+1.05.5112.28
14Ronja BjörklundD 21-E (17)3.20.11+1.07.5712.36

Nydalens SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isak JonssonH 17-18E (41)1.54.287.30
2Anders NordbergH 21-E (29)2.39.32+5.036.57
3Anne M Hausken NordbergD 21-E (17)2.18.29+6.158.43
12Lukas LilandH 19-20E (13)2.28.28+30.478.59
20Audun BerganH 17-18E (41)2.10.10+15.428.32
21Sondre Ruud BråtenH 21-E (29)4.28.16+1.53.4711.41
Ada WulfsbergD 17-18 E (41)diskvalifisert
Henrik EijsinkH 21-E (29)ikke startet
Håvard HagaH 21-E (29)ikke startet
Marie LilandD 17-18 E (41)ikke startet

Nyköpings OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Philip CarlssonH 17-18E (41)ikke startet

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Aurora GjølsjøD 17-18 E (41)1.57.16+8.039.52
Karoline BjørnerødD 17-18 E (41)brutt

OK Orion

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ida ØbroD 19-20 E (10)2.09.20+12.3410.08

OK Pan Kristianstad

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ola MartnerH 21-E (29)2.42.40+8.117.05
9Emma BergmanD 21-E (17)2.43.01+30.4710.16

OK Pan Århus

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Laurits Bidstrup MøllerH 19-20E (13)2.16.37+18.568.16
10Andreas Bock BjørnsenH 17-18E (41)2.01.42+7.147.58

OK Skärmen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Sofia JohanssonD 17-18 E (41)2.04.45+15.3210.30

OK Snab

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Morten Örnhagen JørgensenH 17-18E (41)brutt

OK Södertörn

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Catherine TaylorD 21-E (17)ikke startet

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Simen BallangrudH 19-20E (13)2.24.33+26.528.44

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Trym B IslandH 17-18E (41)2.29.17+34.499.47
30Morten Krona HaflanH 17-18E (41)2.35.08+40.4010.10
31Jakob HjelsethH 17-18E (41)2.35.34+41.0610.12

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ane Sofie KroghD 17-18 E (41)1.57.30+8.179.53

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Aleksandra HornikD 21-E (17)2.36.53+24.399.52

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Kjersti Adéla WestinD 21-E (17)3.26.13+1.13.5912.59
16Hanne VassendD 17-18 E (41)2.04.49+15.3610.30
18Rasmus MathisenH 17-18E (41)2.10.01+15.338.31
Alexander Repstad StoremyrH 17-18E (41)ikke startet

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anders HagaH 19-20E (13)2.06.45+9.047.40
16Magnus SvingheimH 21-E (29)3.03.17+28.487.59
34Øistein Fagerli NæssH 17-18E (41)2.42.25+47.5710.39
37Anders HorveiH 17-18E (41)3.02.11+1.07.4311.56

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Tuva Aas StræteD 17-18 E (41)1.56.48+7.359.50
38Ida Bolette EnerhaugenD 17-18 E (41)3.27.29+1.38.1617.28

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Line Drange RuudD 21-E (17)4.06.33+1.54.1915.31

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Marie Lindløv JensenD 17-18 E (41)brutt

SK Pohjantähti

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Anna HaatajaD 21-E (17)ikke startet

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Skjalg NysæterH 17-18E (41)2.10.19+15.518.32

Skogslöparna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Benjamin NäslundH 17-18E (41)brutt

Stora Tuna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emil SvenskH 21-E (29)2.34.296.43
4Jesper SvenskH 19-20E (13)2.15.57+18.168.13

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Johan Kristian UndelandH 17-18E (41)brutt

Sundbybergs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kristoffer TengrothH 17-18E (41)1.55.32+1.047.34

Tampereen Pyrintö

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Elias KuukkaH 21-E (29)2.46.08+11.397.14
14Anton KuukkaH 21-E (29)2.58.39+24.107.47
Johan RunessonH 21-E (29)diskvalifisert
Aleksi SorsaH 21-E (29)brutt

Trollhättans SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Malin KristianssonD 17-18 E (41)1.54.38+5.259.39
7Linus KristianssonH 17-18E (41)1.56.59+2.317.40

Tynset IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Gaute Kvittum NytrøenH 17-18E (41)2.10.43+16.158.34
32Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 E (41)2.40.11+50.5813.29

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (41)2.06.10+11.428.16
24Jostein Svaland DaleH 17-18E (41)2.10.32+16.048.33
Eskil FrøislandH 17-18E (41)ikke startet

Varegg Fleridrett

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (41)2.08.52+19.3910.51
24Mari Strømme LidD 17-18 E (41)2.16.02+26.4911.27
35Mathias RosenlundH 17-18E (41)2.45.48+51.2010.52
Kristian RykkjeH 17-18E (41)brutt
Markus Kjærner-SembH 19-20E (13)ikke startet

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Aleksei AlekseyonokH 21-E (29)diskvalifisert

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Anders VestølH 17-18E (41)2.01.53+7.257.59

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Truls OsenH 21-E (29)brutt

Västerås SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Fredrik HamreforsH 17-18E (41)2.09.36+15.088.29

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Marie Hammer IversenD 21-E (17)3.49.26+1.37.1214.27
Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (41)ikke startet

Åmåls OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Johanna Källvik-LeufvénD 17-18 E (41)1.54.12+4.599.37
11Erika Källvik-LeufvénD 17-18 E (41)1.57.38+8.259.54

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (17)2.51.56+39.4210.49
Linus OlhansH 19-20E (13)brutt
Ingvild Paulsen VieD 19-20 E (10)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor