Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 5, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 5, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 21 juni 2018

Lang

3 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar EdvardssonJärfälla OK25.596.39
2Eivind LandeEidskog OL27.37+1.387.04
3Nils EdvardssonJärfälla OK31.27+5.288.03
4Klara JohanssonOK Jösse36.35+10.369.22
5Christopher RolsdorphGrue IL39.01+13.0210.00
6Stefan VårliOK Hierne41.32+15.3310.38
7Leif BillingsøEidskog OL44.01+18.0211.17
8Kristian VårliOK Hierne44.21+18.2211.22
9Bengt NilssonOk Mangen46.59+21.0012.02
10Rolf AnderssonÅrjängs OK51.44+25.4513.15
11Jens-Henrik SimonsenOK Øst54.01+28.0213.51

Mellom

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas ÖstlundVästvärmlands OK30.3710.33
2Arne SørliEidskog OL31.03+0.2610.42
3Olle BorgOK Jösse32.08+1.3111.04
4Örjan EkenbeckOk Mangen33.22+2.4511.30
5Aleksander Tangen HoltetEidskog OL35.19+4.4212.10
6John TangenEidskog OL35.24+4.4712.12
7Sofia EdvardssonJärfella35.33+4.5612.15
8Maria EdvardssonJärfälla OK42.26+11.4914.37
9Jan NilssonOK Hierne48.46+18.0916.48
10Oddbjørn BergersenEidskog OL55.14+24.3719.02
11Jan Ove NewborgOK Jösse58.35+27.5820.12
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OKfullført

Kort

2 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne NarvestadHalden SK16.498.00
2Jonny HalvorsrudEidskog OL19.38+2.499.20
3Oddvar GravingenOK Hierne21.46+4.5710.21
4Christer HoltOK Hierne21.56+5.0710.26
5Asbjørn LandeEidskog OL22.32+5.4310.43
6Hallvard NarvestadEidskog OL30.05+13.1614.19
7Elias Brädfelt CajdellÅmotfors32.30+15.4115.28
8Marianne GerbornÅrjängs OK32.52+16.0315.39
9Kjell NilssonOK Hierne35.04+18.1516.41
10Laila OlssonÅmotfors if35.15+18.2616.47
11Tor SimonsenOK Øst37.54+21.0518.02
Per Ole RønningEidskog OLikke godkjent
Ragnar LandeEidskog OLikke godkjent

Lett

1 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anton Brefält CajdellÅmotfors13.508.38
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL15.25+1.359.38
3Tim ÖstlundVästvärmlands OK18.47+4.5711.44
4Sebastian Tangen HoltetEidskog OL19.14+5.2412.01
5Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst22.01+8.1113.45
6Liv SimonsenOK Øst22.26+8.3614.01
7Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL27.56+14.0617.27
8Håkon StolpeEidskog OL28.02+14.1217.31
9Synne SørliEidskog OL30.58+17.0819.21
10Rune OlssonÅmotfors32.16+18.2620.10
11Andrea Tangen HoltetEidskog OL36.57+23.0723.05
12Bjørn BergersenEidskog OL37.15+23.2523.16
13Mille Marie LundgrennHalden SK37.20+23.3023.20
14Lukas Tangen HoltetEidskog OL39.19+25.2924.34
15Niklas StolpeEidskog OL3.25.22+3.11.322.08.21
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor