Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for So.cup og familiedag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: So.cup og familiedag
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 8 september 2018

Jenter 10-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb25.3112.09

Gutter 10-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.157.15
Adrian Kyed HelleNOTEAMikke startet

Jenter 15-16

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb28.538.45
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.18+15.2513.25
3Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb1.12.12+43.1921.52
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbikke startet

Jenter 13-14

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb25.2812.07

Jenter 17-59

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane TangenNOTEAM42.1010.02
2Lise BrachenStavanger Orienteringsklubb42.38+0.2810.09
3Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb43.15+1.0510.17
4Ellen TinderlandStavanger Orienteringsklubb44.43+2.3310.38
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb51.09+8.5912.10
6Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb1.00.00+17.5014.17
7May MelingStavanger Orienteringsklubb1.21.16+39.0619.20
Andres BoufenaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter over 60

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb27.498.25
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb36.43+8.5411.07

Gutter 17-59

4 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb34.248.11
2Erik LimaGanddal IL37.34+3.108.56
3Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb39.12+4.489.20
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb41.20+6.569.50
5Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb43.37+9.1310.23
6Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.55+13.3111.24
7Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb48.11+13.4711.28
8Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb49.27+15.0311.46
9Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb53.02+18.3812.37
10Håvard Toft LarsenStavanger Orienteringsklubb1.08.41+34.1716.21
Erik FlaatenNOTEAMdiskvalifisert

Nybegynnere

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Finn BlystadStavanger Orienteringsklubb17.334.10
0Marit BlystadStavanger Orienteringsklubb26.586.25
0Johannes FenneStavanger Orienteringsklubb25.326.04
0Ulrik FenneStavanger Orienteringsklubb26.536.24
0Sverre T HøinesStavanger Orienteringsklubb18.394.26
0Nora Louise RosnesStavanger Orienteringsklubb22.535.26
0Lotte SkjerpeStavanger Orienteringsklubb18.334.25
0Anna TinderlandStavanger Orienteringsklubb26.406.20
099120 U1 Ukjent løper99120NOTEAM17.054.04

C-åpen

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb18.008.34
2Daniel Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb19.57+1.579.30
3Ingrid O. FossStavanger kommune BIL22.37+4.3710.46
4Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb26.36+8.3612.40
5Ingjerd GryteStavanger Orienteringsklubb27.52+9.5213.16
234015 U1 Ukjent løper234015NOTEAMdiskvalifisert

A-åpen

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb1.12.1221.52
2Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb1.20.34+8.2224.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor