Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 9
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 20 juni 2018

Lang

5 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle ChristiansenBækkelagets SK39.106.45
2Jakob Kalvig SkoganNTNUI48.10+9.008.18
3Svein NygårdNorges Bank BIL49.09+9.598.28
4Bjørn Anders FlågenHeming Orientering49.25+10.158.31
5Håvard Mo VaadalNTNUI53.31+14.219.13
6Skage GrønnebergHeming Orientering54.08+14.589.20
7Johan SvedbergHeming Orientering55.42+16.329.36
8Eivind RuthVBIL58.26+19.1610.04
9Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.00.10+21.0010.22
10Eskil ÅsmulOL Trollelg1.01.51+22.4110.39
11Harald Østgaard LundIL GeoForm1.05.52+26.4211.21
12Sindre GylverNTNUI1.07.40+28.3011.40
13Bjørne SyverstenPrivat1.09.56+30.4612.03
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.14.56+35.4612.55
15Øyvind GrandumIL GeoForm1.20.52+41.4213.56
16John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.21.13+42.0314.00
17Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.22.20+43.1014.11
18Håkon BuggePrivat1.50.44+1.11.3419.05
19Jan Tore HenriksenNorges Bank BILikke godkjent
20Guttorm EggeOslostudentenes IKikke godkjent
21Paul TorvundOslostudentenes IKikke godkjent

Mellom

3 900 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenOpen iT29.547.40
2Karl Aasmund ErøySamtalen AS36.01+6.079.14
3Tor RingstadCisco37.32+7.389.37
4Toril HallanLillomarka OL39.06+9.1210.01
5Anders FlågenHeming Orientering40.30+10.3610.23
6Torunn Drage RotiFossum IF41.18+11.2410.35
7Per KaarbyFossum IF43.03+13.0911.02
8Stein MellaPraxair43.12+13.1811.04
9Ida Marie FlågenHeming Orientering43.36+13.4211.10
10Knut Anders LøkenFossum IF44.03+14.0911.17
11Knut Bjarne SætreBærum kom44.15+14.2111.20
12Peer StiansenNydalens SK44.32+14.3811.25
13Vidar ElvekrokEiker OL45.42+15.4811.43
14Frode JohansenStatoil BIL46.57+17.0312.02
15Trude FixdalIL Koll47.30+17.3612.10
16Egil HusethKamp/Vestheim IF49.17+19.2312.38
17Hans-Henrik FremmingMeteorologen49.18+19.2412.38
18Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere49.43+19.4912.44
19Esben BachOslostudentenes IK49.51+19.5712.46
20Knut OnsagerIL GeoForm49.56+20.0212.48
21Jarle RotiFossum IF51.44+21.5013.15
22Petter ChristensenVBIL51.58+22.0413.19
23Peter NylundHaugerud IF53.26+23.3213.42
24Knud Bjørne-LarsenRiksteatret53.28+23.3413.42
25Margrete EngzeliusAsker Skiklubb55.42+25.4814.16
26Øyvind GylverAsker Skiklubb56.28+26.3414.28
27Kjetil JacobsenHamar OK58.11+28.1714.55
28Geir TrøanKolbotn & Skimt OL59.07+29.1315.09
29Jarle NilsenSiemens1.00.06+30.1215.24
30Tor OmmundsenVBIL1.01.21+31.2715.43
31Kjersti ThoStabæk IF1.01.39+31.4515.48
32Kåre KnudsenIL GeoForm1.03.40+33.4616.19
33Rune HultgreenIL GeoForm1.04.07+34.1316.26
34Lise HugdalLillomarka OL1.08.11+38.1717.28
35Sturle HånesIL GeoForm1.08.37+38.4317.35
36Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1.15.07+45.1319.15
37Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoFormikke godkjent

Kort

2 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL33.59+33.5914.09
3Knut Tore SolheimNydalens SK35.24+35.2414.45
4Bjørn EgnerHeming Orientering36.31+36.3115.12
5Odd KletteliBsk36.33+36.3315.13
6Arne KongsnesOppsal Orientering38.25+38.2516.00
7Hallvard BjørgumVBIL38.30+38.3016.02
8Per HaugenLillomarka OL39.44+39.4416.33
9Harald AulieIL Koll43.16+43.1618.01
10Toril EineEsso Sport44.05+44.0518.22
11Eyvind AasIL GeoForm47.13+47.1319.40
12Gisela SundelinPrivat49.52+49.5220.46
13Gudrun BuggePrivat51.56+51.5621.38
14Lars LøkenEsso Sport52.42+52.4221.57
15Merete BuggeSTAMI57.15+57.1523.51
15Georg BuggeAas Jakobsen57.15+57.1523.51
17Knut HangeraasIL GeoForm1.01.23+1.01.2325.34
18Ronald InglingstadOppsal Orientering1.01.56+1.01.5625.48
19Kirsti HugdahlNorsk Hydro1.19.56+1.19.5633.18
20Ørnulf FremmingMeteorologen1.21.05+1.21.0533.47
21Per GjermoAsker Skiklubb1.22.05+1.22.0534.12
Anja RuthReinertsenfullført
22Kaare SolhjellPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor