Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett - Individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett - Individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: søndag 26 august 2018

N-åpen

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik BerganKongsberg OLfullført
Nila HillerenEiker OLfullført
Vilje HillerenEiker OLfullført
Kristian KaiserIF Sturlafullført
Aksel KlausenIF Sturlafullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Mathis RenardKongsberg OLfullført
Valdemar SireKonnerud ILfullført
Aurora Viken FossEiker OLfullført
Julie WoldIF Sturlafullført

D -10

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Abelone Josefine AxelsonEiker OL32.0613.22
Polina KarelinaHviterussland46.4119.27
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL32.3913.36

H -10

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jacob EidAsker Skiklubb35.2414.45
Mathias EidAsker Skiklubb42.3417.44
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL41.3617.20
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL41.3217.18

Direkte-A

4 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard BergIL Tyrving59.1612.20
2Tom Andre Alstadsæther StartnrEiker OL1.09.24+10.0814.27
3Solveig Eline BergIL Tyrving1.09.26+10.1014.27
4Erlend HaugKongsberg OL1.15.42+16.2615.46
5Maren NorderudIL Tyrving1.16.46+17.3015.59
6Øystein RognebakkeIF Sturla1.17.37+18.2116.10
7Thor NorderudIL Tyrving1.18.17+19.0116.18
8Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.20.53+21.3716.51
Christian SchibstedRøyken OLdiskvalifisert
Sarah WølloKongsberg OLdiskvalifisert

Direkte-B

2 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas FossøyNotodden42.0417.31
2Ellen GustavssonKongsberg OL44.07+2.0318.22
3Harald BerganKongsberg OL44.16+2.1218.26
4Morten VogtKonnerud IL52.45+10.4121.58
5Dzmitry KrauchankaHviterussland55.51+13.4723.16
6Kurt LarseggenKongsberg OL1.00.41+18.3725.17
7Kirsti BergIL Tyrving1.01.45+19.4125.43
8Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL1.03.10+21.0626.19
9Hilde MoholthKongsberg OL1.07.38+25.3428.10
10Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL1.07.58+25.5428.19
11Merete UndelandIF Sturla1.09.19+27.1528.52
12Cora EbnerKongsberg OL1.09.22+27.1828.54
13Birgitte BekkelundRøyken OL1.14.14+32.1030.55
14Karl Anton UndelandIF Sturla1.21.28+39.2433.56
15Jane RødderKongsberg OL1.21.34+39.3033.59
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OLikke startet

Direkte-C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Myrvang HagenRøyken OL34.0914.13
Eirill DalanRøyken OLikke startet
Trym Alexander StorhaugRøyken OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor