Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbløp SI Hytta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbløp SI Hytta
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: torsdag 21 juni 2018

Nybegynner

1 270 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)34.0626.51
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)24.4419.28
Mekdes Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)38.0029.55
Tsegazeab Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)30.5024.16
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)21.5317.13
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)26.4621.04
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)49.2638.55
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)25.4320.14
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)30.5024.16
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)49.2738.56
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)31.4024.56
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)40.1731.43
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)38.3830.25
Børge Oliver van ZantenSandnes IL (Rogaland)38.1530.07
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)25.0219.42
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)40.1231.39
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)ikke startet

C-løype

1 490 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje BergeSandnes IL (Rogaland)21.2314.21
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)23.57+2.3416.04
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)28.32+7.0919.08
4Helene WiigSandnes IL (Rogaland)30.14+8.5120.17
5Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)31.44+10.2121.17
6Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)32.44+11.2121.58
7Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)33.11+11.4822.16
8Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)34.56+13.3323.26
9Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)37.11+15.4824.57
10Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)39.08+17.4526.15
11Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)40.36+19.1327.14
12Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)46.58+25.3531.31
13William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)49.15+27.5233.03
14Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)49.28+28.0533.11
15Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)52.31+31.0835.14
16Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)53.11+31.4835.41
17Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)54.44+33.2136.44
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Vebjørn BreilandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

A/B-løype

3 260 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)32.4310.02
2Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)45.35+12.5213.58
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)56.01+23.1817.10
4Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)58.53+26.1018.03
5Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)1.00.04+27.2118.25
6Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.00.19+27.3618.30
7Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.04.55+32.1219.54
8Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)1.06.34+33.5120.25
9Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.08.32+35.4921.01
10Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)1.08.49+36.0621.06
11Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.10.16+37.3321.33
12Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1.12.31+39.4822.14
13Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)1.17.14+44.3123.41
14Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)1.26.40+53.5726.35
15Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1.29.04+56.2127.19
16Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.47.28+1.14.4532.57
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILikke startet
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor