Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 5 september 2018

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håkon Meland-TangenH 40- (4)44.4711.11
4Runar BjørhovdeH 17- (7)54.29+13.119.54
Henni Meland-TangenD -12N (6)36.2122.43
Julia Meland-TangenD -12N (6)16.4410.27
Rasmus Holm AdolfsenH - 12N (12)20.2712.46
Lars HolmH 40- (4)brutt

Bækkelagets SPK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Oskar BruunH - 12N (12)19.3712.15

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Per-Erik ØstlieH 60- (4)39.26+8.0811.16

Hamar OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Kjetil JacobsenÅpen B (11)ikke startet

Haugesund Idrettslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ingvild Paulsen VieD 17- (5)diskvalifisert

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hasse BergstrømH 70- (3)54.00+14.4015.25

Kolbotn og Skimt OL

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon FærdenH 70- (3)39.2011.14
1Bård BjørheiH 50- (12)37.299.22
1Sissel OlaisenD 70- (3)44.0217.36
1Hanna RehnD 15-16 (3)44.2912.42
1Per Arne ArnesenÅpen B (11)28.4611.30
1Guro FrøsethD 13-14 (2)37.4515.06
1Tora FrøsethD 40- (2)49.1214.03
2Sigurd OlaisenH 11-12 (8)36.42+16.4017.28
2Bjørnar GammelsæterH 50- (12)40.11+2.4210.02
2Sofie GammelsæterD 15-16 (3)49.21+4.5214.06
2Kristin RoskifteD 40- (2)59.55+10.4317.07
3Selma FærdenD 15-16 (3)1.06.10+21.4118.54
3Kolbjørn MegardH 70- (3)1.45.41+1.06.2130.11
3Håvard HarstadH 17- (7)48.33+7.158.49
3Anne Marit FærdenD 70- (3)1.07.31+23.2927.00
3Linda GammelsæterD 17- (5)48.01+4.5612.00
3Erlend RehnH 50- (12)40.13+2.4410.03
3Nils BøenH 60- (4)40.55+9.3711.41
4Henrik HarstadH 11-12 (8)44.10+24.0821.01
4Frode VigemyrH 40- (4)1.01.59+17.1215.29
5Joakim VigemyrÅpen B (11)37.12+8.2614.52
5Trond MøretrøH 50- (12)50.13+12.4412.33
5Lars LeirenH 17- (7)1.04.31+23.1311.43
6Tor LahlumH 50- (12)52.12+14.4313.03
6Håvard GrønliÅpen B (11)40.00+11.1416.00
7Veronica Elena SvindsethÅpen B (11)40.23+11.3716.09
8John YtternesH 50- (12)52.58+15.2913.14
Lea Leiren GüntherD -12N (6)27.0816.57
Helene HarstadD -12N (6)27.2017.05
Leanna SlettvollD -12N (6)33.5621.12
Olav NordlieH - 12N (12)40.3225.20
Vegard Fosse OlaisenH - 12N (12)46.0328.46
Sigurd RevhaugH - 12N (12)27.3517.14
Martin RommetveitH - 12N (12)23.2514.38
Sigve TomtenH - 12N (12)25.0915.43
Knut BjørkeloH 50- (12)diskvalifisert
Sigrid Aaby Møretrøåpen C (2)diskvalifisert
David Megard GrønliH 15-16 (5)diskvalifisert
Markus Megard GrønliH 13-14 (8)diskvalifisert

Lillomarka OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Stian LillegårdÅpen B (11)ikke startet

Måren OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Morten DueH 60- (4)31.188.56
2Andreas GjetangerH 15-16 (5)37.49+2.329.27
2Espen DelpÅpen B (11)31.01+2.1512.24
2Kine DirroD 17- (5)43.33+0.2810.53
2Unni Dirro BøhlerengenD 70- (3)56.38+12.3622.39
4Malin GjetangerD 11-12 (4)49.14+28.5723.26
4Peter KlavenessH 60- (4)51.18+20.0014.39
4Magnus EndresenÅpen B (11)34.38+5.5213.51
7Simen Rønning JohansenH 13-14 (8)51.13+27.5520.29
9Lars Petter EndresenH 50- (12)58.13+20.4414.33
Benjamin BuhlerH - 12N (12)15.549.56
Mathias Rønning JohansenH - 12N (12)36.5723.05
Linn Mei WaalerD 17- (5)diskvalifisert
Håvard EndresenH 11-12 (8)diskvalifisert
Magnus Friedhelm KlavenessH 11-12 (8)diskvalifisert
Trond HolterH 50- (12)ikke startet

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Donatas KontautasH 17- (7)1.07.48+26.3012.19

Oppsal Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olav Johannes DeelstraH 17- (7)41.187.30
1Henning Reichenbachåpen C (2)20.509.55
1Sondre OlaussenH 13-14 (8)23.189.19
2Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (2)53.48+16.0321.31
2Synne Nordby HvenekildeD 11-12 (4)34.56+14.3916.38
3Martin ReichenbachH 40- (4)50.13+5.2612.33
3Marius AamodtH 13-14 (8)30.47+7.2912.18
3Ask OlaussenH 15-16 (5)43.20+8.0310.50
4Stein MellaH 50- (12)47.26+9.5711.51
4Anselm ReichenbachH 15-16 (5)43.35+8.1810.53
5Christoffer AanensenH 13-14 (8)38.32+15.1415.24
7Arne OlaussenH 50- (12)52.40+15.1113.10
8Audun HvenekildeÅpen B (11)46.58+18.1218.47
9Sissel Nordby HvenekildeÅpen B (11)1.03.05+34.1925.14

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Camilla AksdalÅpen B (11)diskvalifisert

Ås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Magnus VollsetH - 12N (12)27.0316.54

Ås-NMBU Orientering

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nils TveiteH 15-16 (5)35.178.49
1Ingrid Tveitelang lett (1)43.2015.28
1Camilla LundqvistD 11-12 (4)20.179.39
1Sondre LundqvistH 11-12 (8)20.029.32
1Sille WinsnesD 50- (2)49.2414.06
1Ingvild Maalen-JohansenD 17- (5)43.0510.46
2Ellen-Christine KorenD 50- (2)53.13+3.4915.12
2Jo Inge FjellstadH 40- (4)46.43+1.5611.40
2Mikkel Vaaje-KolstadH 13-14 (8)28.21+5.0311.20
2Linus OlhansH 17- (7)45.51+4.338.20
3Lasse Bredal-KnutsenÅpen B (11)31.29+2.4312.35
3Wiel Marie LillehammerD 11-12 (4)43.18+23.0120.37
3Tellev GrindflekH 11-12 (8)43.09+23.0720.32
4Anders Bredal-AndersenH 13-14 (8)36.20+13.0214.32
5Sigurd StoraunetH 11-12 (8)44.13+24.1121.03
6Torbjørn Walker ØrkaH 13-14 (8)47.05+23.4718.50
6Jens StoraunetH 11-12 (8)1.05.46+45.4431.19
10Eirik NordhagenH 50- (12)58.18+20.4914.34
Lea HaugD -12N (6)24.4315.26
Johannes GaustadH - 12N (12)19.2512.08
Vegard GaustadH - 12N (12)18.0011.15
Vegard Fiane PedersenH 17- (7)diskvalifisert
Thomas MoenÅpen B (11)diskvalifisert
Ivar MaalenH 50- (12)diskvalifisert
Mari Brøndbo DahlD 17- (5)ikke startet
May Bente BrurbergD 50- (2)ikke startet
Vincent EijsinkH 50- (12)ikke startet
Thor Ivar Gangnæslang lett (1)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor