Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 5 september 2018

D 11-12

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering20.179.39
2Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering34.56+14.3916.38
3Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering43.18+23.0120.37
4Malin GjetangerMåren OK49.14+28.5723.26

D -12N

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL27.0816.57
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL27.2017.05
Lea HaugÅs-NMBU Orientering24.4315.26
Henni Meland-TangenBækkelagets SK36.2122.43
Julia Meland-TangenBækkelagets SK16.4410.27
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL33.5621.12

D 13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL37.4515.06
2Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering53.48+16.0321.31

D 15-16

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL44.2912.42
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL49.21+4.5214.06
3Selma FærdenKolbotn og Skimt OL1.06.10+21.4118.54

D 17-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering43.0510.46
2Kine DirroMåren OK43.33+0.2810.53
3Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL48.01+4.5612.00
Linn Mei WaalerMåren OKdiskvalifisert
Ingvild Paulsen VieHaugesund Idrettslagdiskvalifisert
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 40-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL49.1214.03
2Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL59.55+10.4317.07

D 50-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering49.2414.06
2Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering53.13+3.4915.12
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 70-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL44.0217.36
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK56.38+12.3622.39
3Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.07.31+23.2927.00

H 11-12

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering20.029.32
2Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL36.42+16.4017.28
3Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering43.09+23.0720.32
4Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL44.10+24.0821.01
5Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering44.13+24.1121.03
6Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering1.05.46+45.4431.19
Håvard EndresenMåren OKdiskvalifisert
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKdiskvalifisert

H - 12N

1 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rasmus Holm AdolfsenBækkelagets SK20.2712.46
Oskar BruunBækkelagets SPK19.3712.15
Benjamin BuhlerMåren OK15.549.56
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering19.2512.08
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18.0011.15
Mathias Rønning JohansenMåren OK36.5723.05
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL40.3225.20
Vegard Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OL46.0328.46
Sigurd RevhaugKolbotn og Skimt OL27.3517.14
Martin RommetveitKolbotn og Skimt OL23.2514.38
Sigve TomtenKolbotn og Skimt OL25.0915.43
Magnus VollsetÅs IL27.0316.54

H 13-14

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre OlaussenOppsal Orientering23.189.19
2Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering28.21+5.0311.20
3Marius AamodtOppsal Orientering30.47+7.2912.18
4Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering36.20+13.0214.32
5Christoffer AanensenOppsal Orientering38.32+15.1415.24
6Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering47.05+23.4718.50
7Simen Rønning JohansenMåren OK51.13+27.5520.29
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 15-16

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering35.178.49
2Andreas GjetangerMåren OK37.49+2.329.27
3Ask OlaussenOppsal Orientering43.20+8.0310.50
4Anselm ReichenbachOppsal Orientering43.35+8.1810.53
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 17-

5 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering41.187.30
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering45.51+4.338.20
3Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL48.33+7.158.49
4Runar BjørhovdeBækkelagets SK54.29+13.119.54
5Lars LeirenKolbotn og Skimt OL1.04.31+23.1311.43
6Donatas KontautasOK Moss1.07.48+26.3012.19
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 40-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Meland-TangenBækkelagets SK44.4711.11
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering46.43+1.5611.40
3Martin ReichenbachOppsal Orientering50.13+5.2612.33
4Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1.01.59+17.1215.29
Lars HolmBækkelagets SKbrutt

H 50-

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL37.299.22
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL40.11+2.4210.02
3Erlend RehnKolbotn og Skimt OL40.13+2.4410.03
4Stein MellaOppsal Orientering47.26+9.5711.51
5Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL50.13+12.4412.33
6Tor LahlumKolbotn og Skimt OL52.12+14.4313.03
7Arne OlaussenOppsal Orientering52.40+15.1113.10
8John YtternesKolbotn og Skimt OL52.58+15.2913.14
9Lars Petter EndresenMåren OK58.13+20.4414.33
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering58.18+20.4914.34
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringikke startet
Trond HolterMåren OKikke startet

H 60-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten DueMåren OK31.188.56
2Per-Erik ØstlieDriv IL39.26+8.0811.16
3Nils BøenKolbotn og Skimt OL40.55+9.3711.41
4Peter KlavenessMåren OK51.18+20.0014.39

H 70-

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL39.2011.14
2Hasse BergstrømIL Tyrving54.00+14.4015.25
3Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.45.41+1.06.2130.11

Åpen B

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL28.4611.30
2Espen DelpMåren OK31.01+2.1512.24
3Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering31.29+2.4312.35
4Magnus EndresenMåren OK34.38+5.5213.51
5Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL37.12+8.2614.52
6Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL40.00+11.1416.00
7Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL40.23+11.3716.09
8Audun HvenekildeOppsal Orientering46.58+18.1218.47
9Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.03.05+34.1925.14
Thomas MoenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Camilla AksdalPrivatdiskvalifisert
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

åpen C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning ReichenbachOppsal Orientering20.509.55
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

lang lett

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering43.2015.28
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor