Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

Oppsal Orientering

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Thor MellaM 55- (84)49.36+4.528.27
4Tina KallesonW 17-18 E (43)50.47+4.089.40
5Sondre OlaussenM -13 (33)33.43+8.0311.44
6Stein MellaM 50-AK (16)1.09.26+17.3814.22
6Ingeborg Roll MoslandW -14 (29)32.20+4.0711.02
7Espen AubertOpenA3 (67)56.28+18.1810.51
9Kjell WintherM 70- (29)54.41+12.2414.12
9Aksel Nikolai AubertM -13 (33)37.08+11.2812.56
9Ane HustvedtW -14 (29)34.35+6.2211.48
11Vigdis HobølOpenA4 (48)1.08.07+19.2110.46
11Åse  LuråsOpenC1 (22)1.21.02+34.3626.28
11Per-Ivar NikolaisenM 40- (34)1.15.53+12.099.40
12Ingvild Maalen-JohansenOpenA4 (48)1.08.44+19.5810.52
12Sofie Solheim UndebergetW -14 (29)38.24+10.1113.06
13Sveinung SyversenM 21- (37)1.29.54+25.089.56
13Mari KallesonW -13 (24)47.20+17.0616.40
16Espen BerghM 50-AK (16)1.37.09+45.2120.06
19Erling HobølOpenA2 (64)48.05+14.0412.37
20Synne Nordby HvenekildeW 11-12 (37)50.46+17.3516.45
21Tale Nordby HvenekildeW -14 (29)50.24+22.1117.12
22Frida Van MegenOpenB2 (38)1.08.17+37.3323.04
23Gunnhild LuråsOpenB2 (38)1.09.13+38.2923.23
23Margaret RoseveareW 60- (31)1.32.10+45.5123.41
24Sigurd HobølM -13 (33)55.32+29.5219.20
27Eilert AamodtM 45- (67)1.07.12+25.3410.48
29Eskil HobølM 11-12 (49)1.03.03+36.2321.09
30Andreas StenstadOpenA4 (48)1.25.38+36.5213.32
30Synne Syversen GihleW 11-12 (37)1.09.27+36.1622.55
31Silje SyversenOpenA2 (64)54.53+20.5214.24
32Elin KallesonOpenA3 (67)1.14.05+35.5514.14
33Oskar MellaM -15 (55)1.11.00+24.1911.34
33Katrine Bjordal VegganW -15 (57)1.15.47+31.2516.30
49Helge Grenager SolheimM 45- (67)1.25.06+43.2813.40Last ned GPS-spor i gpx-format
50Ola NilsenOpenA3 (67)1.34.02+55.5218.05
51Magnus ZachariasenOpenA3 (67)1.34.29+56.1918.10
56Audun HvenekildeM 45- (67)1.52.44+1.11.0618.07
Jenny Sofie HaslundBeginner (57)49.0124.37
Magnus Syversen GihleBeginner (57)29.5014.59
Oskar ArnesenOpenN2 (15)diskvalifisert
Oscar K. EnggravOpenN2 (15)diskvalifisert
Øyvind Andreas HaslundOpenN2 (15)diskvalifisert
Alfred NikolaisenM 11-12 (49)diskvalifisert
Petter FureOpenA2 (64)brutt
Sissel Nordby HvenekildeOpenB2 (38)brutt
Frøydis OlaussenOpenB2 (38)ikke startet
Marius E. AamodtM -15 (55)ikke startet
Eskil OlaussenM 11-12 (49)ikke startet
Ask OlaussenM -15 (55)ikke startet
Arnhild KroghW 45- (41)ikke startet
Georg KapperudM 70- (29)ikke startet
Arne OlaussenM 50- (90)ikke startet
Tore LangaardM 75- (15)ikke startet
Lars Christopher OlsenM 50-AK (16)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor