Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

Nydalens SK

82 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pia Young VikW -16 (41)40.068.39
1Alix Young VikW 50-AK (6)48.2112.25
2Helene ScheeleW 11-12 (37)33.16+0.0510.58
2Oda ScheeleW 17-18 E (43)48.13+1.349.11
2Tone Bergerud LyeW 21-E (51)55.27+0.508.04
3Esten KorenM 45- (67)50.38+9.008.08
3Sindre LangaasM 55- (84)50.43+5.598.39
3Ellen Marie TurterW 60- (31)49.49+3.3012.48
3Eira Skaarer WiklundW -13 (24)31.26+1.1211.04
3Emilie WestinW 21- (15)1.19.07+16.3111.18
3Anja Berge GjellestadW 35- (7)1.08.24+10.0811.10
4Halvor SaunesOpenA5 (17)1.00.35+5.198.56
4Ragne WiklundW 19-20 E (25)47.37+1.579.06
5Espen LunøeOpenA2 (64)40.57+6.5610.44
5Anders ØksenholtOpenA6 (40)1.02.50+3.587.56
5Rasmus MackenzieOpenC2 (6)1.37.44+49.3926.03
6Teodor Mo HjelsethOpenA2 (64)41.57+7.5611.00
6Ragnar TonjerOpenA6 (40)1.03.00+4.087.57
6Cecilie Wærp HaugeOpenB3 (23)1.14.58+30.3116.19
6Knut LandstadM 45- (67)52.12+10.348.23
8Sondre GullordOpenA5 (17)1.05.47+10.319.43
8Alan CherryM 21-E (67)1.04.26+6.047.06
9Simen A BjøringsøyM 21- (37)1.24.54+20.089.23
10Per Noah SommerheinM -13 (33)37.51+12.1113.11
12Per SandbergOpenA2 (64)44.33+10.3211.41
14Mari AarsethW -14 (29)39.24+11.1113.26
15Anne-Lene UlsethOpenA2 (64)47.01+13.0012.20
15Per Ola UlsethOpenA3 (67)1.03.59+25.4912.18
15Axel AaldeM -15 (55)59.37+12.569.43
15Marie SaugestadW -15 (57)57.10+12.4812.27
16Kari MadslienW 50- (37)1.10.16+22.2614.36
16Anny ØenW 45- (41)1.03.42+12.3913.17
16Jon Iver BakkenM 50- (90)55.29+7.239.23
16Marie ScheeleW -14 (29)41.15+13.0214.04
17Einar LunøeM 50- (90)56.34+8.289.34
17Elise EgsethW 21-E (51)1.05.54+11.179.36
17Finn Gjerull RyghM 40- (34)1.22.36+18.5210.32
17Eirik Kamstrup HovindM 21-E (67)1.08.59+10.377.36
18Berit Sofie WiklundOpenA4 (48)1.10.19+21.3311.07
18Egil RundbergetM 60- (63)58.35+13.5012.04
18Josefine Oraug RyghW 11-12 (37)48.00+14.4915.50
19Even Angell-PetersenM 45- (67)1.00.46+19.089.46
19Marte Madslien BakkenW 17-18 E (43)59.44+13.0511.22
20Synnøve Lyssand SandbergOpenA2 (64)48.59+14.5812.51
20Marie Rygh HoltenOpenA3 (67)1.06.19+28.0912.45
20Vegard Blomseth JohnsenM 21-E (67)1.10.34+12.127.47
21Knut AaldeM 45- (67)1.01.04+19.269.49
22Bjørn HaugeM 45- (67)1.03.12+21.3410.09
22Alma Rygh HoltenW 11-12 (37)54.04+20.5317.50
23Rolf Andreas BergM -16 (49)1.04.18+19.1710.23
24Jo WiklundOpenA4 (48)1.17.36+28.5012.16
26Ottar WiklundOpenA6 (40)1.31.11+32.1911.31
26Kathrine LunøeW 50- (37)1.22.40+34.5017.11
26Ulla Lunøe AkselsenW 11-12 (37)1.01.19+28.0820.14
28Eskil HafskjoldM -13 (33)1.16.47+51.0726.45
30Elise Wærp HaugeW -16 (41)1.22.01+41.5517.42
32Per Ole DahlsrudOpenA6 (40)1.59.36+1.00.4415.07
32Ea LunøeW 17-18 E (43)1.04.36+17.5712.18
33Inka M. Boldingh DebernardW 11-12 (37)1.21.20+48.0926.50
34Kari Schjølberg-HenriksenOpenB2 (38)1.25.14+54.3028.47
34Børge PedersenM 55- (84)1.05.00+20.1611.05
37Aleksander Rygh HoltenOpenA3 (67)1.15.43+37.3314.33
41Mark PurkisM 21-E (67)1.22.05+23.439.03
42Otto Schjølberg-HenriksenM 11-12 (49)1.29.48+1.03.0830.08
43Sondre HafskjoldM 11-12 (49)1.33.54+1.07.1431.30
48Fredrik SaugestadOpenA3 (67)1.31.10+53.0017.31
Selja Marie Boldingh DebernardBeginner (57)54.2827.22
Ida Berge GjellestadBeginner (57)37.5019.00
Otto Rygh HoltenBeginner (57)33.3916.54
Helle S. Boldingh DebernardW -10 (18)1.13.1134.21
Ingeborg Rekkertbø KorenW -10 (18)44.0820.43
Alma Lunøe-AkselsenW -10 (18)52.0724.28
Ylva Smidt NikolaisenW -10 (18)46.3521.52
Christian Berge GjellestadM -10 (29)28.5213.25
Jone Rygh HoltenM -10 (29)30.4214.16
Ingrid SkaarerOpenB3 (23)diskvalifisert
Torstein HoleM 45- (67)diskvalifisert
Inga Skaarer WiklundW -15 (57)diskvalifisert
Elise HafskjoldW 45- (41)diskvalifisert
Runar HafskjoldM 45- (67)diskvalifisert
Beat RothM 21- (37)diskvalifisert
Hanne Wærp HaugeW -13 (24)diskvalifisert
Anne Kathrine AkselsenOpenB2 (38)ikke startet
Anne DanielsenW 55- (39)ikke startet
Kasper Bakken UlsethM -16 (49)ikke startet
Anne DahlW 55- (39)ikke startet
Terje Wiig MathisenM 60- (63)ikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldM 17-18 E (41)ikke startet
Mathilde Rekkertbø KorenW 11-12 (37)ikke startet
Inge LindsethM 40- (34)ikke startet
Martha Kalvig SkoganW 21- (15)ikke startet
Ingrid BakkehøiBeginner (57)ikke startet
Tina BakkehøiBeginner (57)ikke startet
Sverre Øen LandstadBeginner (57)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor